bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    3+ nesil türk ana muharebe tankıdır. şöyle bir videosu vardır. http://www.youtube.com/watch?v=f6qjfsifj-0+
    ayrıca (bkz: altay tank)
    1 ... sontahtabukucu
  2. 2.
    (bkz: elleri küçük)
    ... isvicreli bilim insani
  3. 3.
    Karşıyaka ve göztepe taraftarlarınca protesto edilmiştir.
    1 -1 ... antonchigurh
  4. 4.
    (bkz: altay tank)
    ... dalgakiran
  5. 5.
    bucaspor taraftarlarınca da protesto edilmiştir.
    2 -1 ... whitelionarda
  6. 6.
    ingilizler, amerikalılar, almanlar, çinliler ve sovyetler hepsi 1. dünya savaşında üretti milli tanklarını...

yıl 2013 ortada prototip tank var ve hala üretmeye çalışıyoruz...

bazı gerizekalı arkadaşlara hitaben: bu entry'de anlatmaya çalıştığım adamların en az 100 yıl gerisindeyiz diyorum. o tankı üretsen bile kullanamayacaksın, kullansan bile muharebe alanında çatır çutur sikerler. kendimizi kandırmaya gerek yok amk sığırı. gir bakalım bir ruslarla veya almanlarla savaşa göt yiyor mu amk?

(bkz: sakin falan değilim)
    2 -4 ... whatareyoutalkingyarramm
  7. 7.
    (bkz: gülten tank yaptım yer misin)
    3 ... mordecai
  8. 8.
    ak partiyi çekemeyenlerce altayda alay konusu edilmeye çalışılıyor sizin hükümetleriniz beceremediği için bu kadar geç yapıyoruz onu da bilin olur mu.

saldır büyük altay!
    3 -3 ... whitelionarda
  9. 9.
    yukarıdaki entarilerde de görülebileceği üzere onlarca senedir niye yapamıyoruz diye haini dışarda aramaya gerek yok hainler içimizde. ulan türkün türkten başka düşmanı yok yemin ediyorum. kendi kendimize çok güzel köstek oluyoruz. bahsi geçen bu durumu herhangi bir türk malı başlıkta da görebilirsiniz. batılı malı olunca süfeer di mi amk sığırı seni. (bkz: sakin makin değilim)
    4 -2 ... entry metni girilmelidir
  10. 10.
    başa gelen hiç bir liderin bu tarz projeleri başaramaması üzmüştü bizi. Nihayet Ak Parti geldi be milli savunma sanayisine ilham getirdi ve yerli savunma araçlarımız tek tek üretiliyorlar. Bu daha ilk aşama daha neler üreteceğiz. Proje üretemeyen parti ve yancıları yine laf atmakla dursun. Ak Parti yapar onlar izler.
    5 -6 ... sukara1