bugün

Zamanında paşa çocuklarını, milletvekili çocuklarını hiç bir vasıfları olmadığı halde doldurdular. Şimdi tabi ki bi sikten haberi olmaz. Dünya üzerinde, çalışanların "Ben mitte çalışıyorum" diye hava attıkları tek gizli servistir. Ayrıca çalışanların kimliklerinin yüzde doksan beşi filan biliniyor. Ayrıca işleri ülke güvenliği değil tayyipin kirli işlerinin güvenliğini sağlamaktır. büyük ihtimalle kendi kendilerini bile zor dinler bu mit.
twitterdan çıkıp sokağa inmesi gereken teşkilattır.
kulaktan kulağa oynasalar daha iyi iş yaparlar .
muhtemelen patlamaları benden sonra öğrenen teşkilat.
iş yapmadığını ve bu yönetim ilede yapamayacağını düşündüğüm kurumdur.
uykucu şirin.
ulan bizim mahalledeki hanife teyze bile bu adamlardan daha fazla bilgi toplayabiliyor. bütçenin ayırdığı ödeneklere bakıp bu kadar başarısız olmalarına tahammül edemiyorum. anca sosyal medyada troll fişlerler.
aradım ben, aradım..
3 maymunu oynuyor.
Pireler uçuşarak uyuyorlar resmen.
malum şahsiyete hakaret edenleri bulmakla meşgul olan sözde istihbarat teşkilatı.
Öyle güzel uyuyosunuz ki uyandırmaya kıyamıyoruz. Whatsapp mesajlarıyla kendi yolumuza bakıyoruz. He bi de bu arada gayler istiklalde velev ki ibneyiz diye eylem yapıyolar belki bu sefer koşar bi bakarsınız.

Edit: malum nefretiniz bi onlara karşı.
görsel
Patlamayı televizyondan öğrenen istihbarat teşkilatı.
adamların uyuduğu saatte kendinizi patlatıyorsunuz nasıl haber alabilirlerdi olacak iş mi yaptığınız arkadaş!!?

(bkz: mit in suçu ne)
(bkz: güleriz ağlanacak halimize)
evde çorabınız kaybolsa ananıza soran zihniyetin tutup burada mit i eleştirmesi tamamen aymazlık, sığırlık...

istihbarat dediğiniz oluşum taaa teşkilat-ı mahsusadan alır. Eşref Sencer Kuşçubaşı yakup cemil'ler gibi çok iyi istihbaratçıların bulunduğu kurumu gelip 3-5 zibidinin kendi kafasına göre cinayet işlemesine "başarısız" diye yaftalamak sanırım en basit çözüm.

şu an bilemiyoruz kaç tane canlı bomba etkisiz hale geldi. kaldı ki içimizdeki hayinler olmasa sanırım bu işler daha basit olacak.

teröre ardım ve yataklık, terör örgütüne üyelikten suçlanan ve dahi kendisinin terör örgütü olduğu her halinden belli olan seher orospusunun hdp li bir avukat tarafından "ücretsiz eğitim istedi diye onu ceza evine atmaya çalışıyorlar" diyerek hümanistlik kasması, ve buna çanak tutan bizim liberal soslu solcularımız, atatürkçülerimiz sayesinde bunun gibi orospuları içeri atamıyoruz. hemen yürüyüşler sergilenir, katil faşist tece soganları atılır, chp li cumhuriyet baş savcısı çıkar "teröristinde hakkı var" der. sonrada istihbarat işlemiyor. diye de propoganda yapılır.
çok solitaire oynuyolar.
Sanırım ülkemizde bulunmamakta.
herkesin çalışmadığını iddia ettiği kurum. halbuki adamlar ülkedeki canlı bomba potansiyellerinin takibini yapıp özel bir harita oluşturmuş. bu haritaya bakarak bile pek çok terör eylemini önlemek mümkün:

görsel
gerçekten var olup olmadığını merak ettiğim teşkilat.
görsel
görsel
Bakın devlet guzellemesi yapmıyorum ama bir gerçek var ki terör denen oluşumu doğru analiz etmek gerekiyor. Eskiden tepeden aşağıya hiyerarşik bir model vardı ama Suriye savaşı ile beraber yeni bir örgütlenme modeline geçildi.

Artık sleeper cell misali bir iki kişilik oluşumlar kendine görev addedip gidip sokağa kendini patlatiyor.

Pkk bunu islam devleti Örgütünden kopyaladı. Yani burada mesele örgütlere sızmak değil.

Evet hukuk devletinde devlet infaz managaları kurmaz insan avlamaz ama eğer siz pkk ya katılmayı bırakın katılmayı yardım ve yataklık yapmayı bile öldürülme gerekçesi haline getirirseniz belki intihar eylemcilerini durduramazsiniz ne de olsa adam zaten ölecek ama sayı azalırsa bombalamayacak adam kalmayacak.

Evet insanı değil ama savaş zaten insani bir şey değil.

Bir haberalma servisi.
istihbar at ki istihbaratları olsun denilesi teşkilat.
tweeter hunter.
Kendi kadrolarını yerleştirmek için bütün iş bilen, tecrübeli bilgili insanların çıkartılıp, yerlerine bizden olsun diye, iş bilmeyen insanların getirildiği kurumdur. Sonuç ortada. Kaç senedir yaşanan skandallar ortada.