bugün

entry'ler (56)

bop eşbaşkanı olarak görevlendirildiğimiz günler

Hala devam etmekte olan günler.

10 kız bir araya gelince ne konuşur

11'inci kişiyi.

kaşlarını alan erkek

15-30 yaş arasının yoğunlukla etkilendiği başlıktır.

bu gecem

Mis gibi bir duşun ardından bacaklarımı uzattım. Çift kişilik yatağımda yine yalnızım. Uyuku beni yatağın derinliklerine doğru çekiyor. iyi geceler sağlıcakla.

pedofili hastalık ise bu linç neden

Mesela hasta bir adam ruh hastası birisini öldürdü insanlar bunu görmezden geliyor çünkü insan öldürmek eğlemi artık medyanın bize dayattığı üzere çok ayıp bir eylem değil. insanlar değersizleştiriliyor. Hatta şöyle ki insanlar kızdırmasaydı deliyi diyebiliyor onunda suçu vardır diyebiliyor. Ancak küçük bir çocuğa tecavüz tahrik olma durumu çok çok ayıp bir durum ve normalleştirilmemiş bir durum.

bu gecem

Gecenin ıssız serinliği, soğuk sessizliği bedenimde hafif ve narin bir el tarafından gezdirilen ince keten bir örtü gibi. Issızlaştığımı sessizleştiğimi hatta biraz sonra nefes bile almayı bırakacağım gibi hissediyorum. Mahvedilmiş bir hayatı elimde tutuyorum, onu normal insanlar gibi iyileştirmek için uğraşmak yerine sadece izlemekle yetinebiliyorum. Derinlerden çok çok derinlerden gelen bir his yüzünden hayatıma müdahale edemiyorum. Bir kaç saniyeliğine yaşıyorum. Birşeyler yapıyorum nedenini sonucunu bilmediğim şeyler ve onları sorgusuz sualsiz yaşanmışlıklarım torbama atıyorum. Torba ne kadar ağırsa o kadar iyi gibi gözüksede torba ne kadar ağırsa acılarda o kadar ağır oluyor. Bir yolda yürüyorum çantalarım yanımda bir yola yürüdüğümü düşünüyorum ama sadece yolda yürüyorum ötesi yok, hedefim yok, gayem amacım yok öylesine herşey. Göçebe bir ruha, tutsak bir bedene, yaşlı bir zihne sahibim. Taşıdığım, barındırdığım herşeyim birbiri ile çelişiyor emin olun ki organlarım bile birbirlerine karşı vaziyetteler. Bunları ispatlayabilirim. Tek bir ricam var aslında hayatımda ki tüm insanlardan tek bir ricam "Göçebeleri sevin! Tutsakları azad edin! Yaşlılara acıyın! eğer bunu yerine getireceklerini bilsem ayaklarına kapanır ağlarım onlara yalvarırım ama dedim ya torba ağır tahmin yeteneğim güçlü gerek duymuyorum. Sağlıcakla...

bu gecem

Elimden geldiğince doldurmaya çalışacağım geceliğim kıvamında bir başlıktır.

18 yaşını doldurmadan araba kullanmak

Ergenliğin illegalliği.

avm gezip hiçbir şey almayan kız

Avmye gezmeye gitmiş olan kızdır.

internetten tanışılan kişiyle evlenmek

............. Tanışılan kişiyle evlenmek. Boşluğu istediğinizle doldurun mühim olan tanışmak.

türbansız olan ama namuslu olduğunu iddia eden kız

Türbanlı olup namussuz olanların görmezden gelindiği, insanların tek kalıba sokulmaya çalıştığı başlıktır.

istiklal bombacısının işıdli olması

Her yerimiz düşman amk dedirten olaydır.

sahte diplomalı öğretmenler

Ülkenin atama yerleştirme denetleme sistemlerini sorgulatacak durumdur.

bir kitap ayracına 320 lira vermek

320 liraya daha fazla kitap alınabilecek eylemdir.

panda ayı mıdır

Güzel bir abimizdir.

ateistler tecavüze tepki göstermemeli

vicdan ve ahlakın ayrıca akıllı olmanın din ile geldiğine inanan yazarın açtığı başlıktır.

donuz

Domuzun eski söylenişidir. Orda ki "N" nazal "n" dir.

türban takmıyor diye karısını döven erkek

Açık seçik bi kadın görünce ağzının suyu akan türlü fanteziler kuran yolda elalemin karısına kızına laf atan erkektir. Kendi her boku yiyip karısına baskı kuran erkektir.

kızlı erkekli eğitimi kaldıracağız

tecavüz oranlarının %150 artacağı durumdur.

tamam susuyorum dedikten sonra konuşan kadın

Kadının hasıdır.