bugün

malzemenin kristal düzlemlerinin, doğrultularının falan yerini belirlemede kullanılır.
(bkz: miller indisi)
(bkz: su)

bide fakir içkisi yahu. 3 liraya içki mi olur affedersin? liseliler bile alıyor bundan ıyk.
efesten daha çok keyif verir bence. içmesi efese göre daha keyiflidir. hafif olduğu için çabuk bitirebilirsiniz ve bunu sonucunda üzülen siz olursunuz.
kafa bulma birası değil, muhabbet birasıdır. amerikan çıkışlı olması daha da bir güzeldir. lıkır lıkır gırtlaktan çok rahat bir şekilde geçer ve midemizde hücrelerin halay eşliğinde bayram etmesine sebep olur.
şu an yorgunluk ve uykusuzluk üzerine eklediğim mayıştıran bira. dinç kafa ile 10 adeti içilir sadece hafif bir kafa kırıklığı verir. zevk için içeceksen iyi gider.
kesinlikle kız birası. önce millerla başlanır sonra 33lük alınır, sonra 50lik sonrası malum, git gide farklı içkiler tadılmaya başlanır.
bana göre en güzel bira. hatta en sevdiğim içki.efes gibi koku yapıp adamı bayıltmaz.
içimi hafif, alkol oranı geçer seviyede olan biradır.
Içimi hafif diye 3 tane birden yuvarladığım zamanlarda çakırkeyf olmuşluğum var.
su lan bu !
4 adedi yorgunluktan sonra ( öyle ay çok yürüdük be olayı değil gerçek yorgunluk) insanı misler gibi yapar.
limonlu gazoz gibidir , tadı bambaşkadır . zevkine içilesidir.
düşük alkol derecesi ve küçük şişesiyle ''bayan birası'' yakıştırması yapılan biradır.
14 şişe içildiğinde kafa yapar.
nam-ı diğer orospu birasıdır. ilk bunu içersin çünkü tadı diğer biralar gibi acı değildir. fakat sonradan anlarsınki o sadece para tuzağıdır gerçi diğerleride öyle amma..
bursaspor'un mususi ve pingel ile birlikte gördüğü en iyi hücum oyuncusudur.
büfede becks bulamayınca aldığım, bidaha da almam dedirten bira. ağızda bıraktığı garip aromadan kurtulmak için guinness falan içilmeli, o derece yani.
ergen içkisidir.içiyorum içiyorum kafa yapmıyor diyip aşırı dozda sulandırılmış kafe birası dışında içtikleri yegane bira markasıdır. 15 tanesiyle anca kafa olunabilmekte bildiğimiz arpa suyudur.*

edit:ne oldu ergen gerçekler ağır mı geldi ?
evde limon yoksa limon tuzu ile içilmesi mantıklı olan bira . ama sakın denemeyin. ben yandım eller yanmasın. ''böyle bir köpük olamaz ya''.
tertemiz mis gibi biradır. carlsberg yokluğunda tercih edilebilir. ama tabii facebookta, yonjada ilgi alanına absolut yazan alkol gurmesi genç ergenler için kız birasıdır.
kafayı çalıştırması beklenen bira. durdu lan kafa. hadi daha bir sürü not var *mk.
bi efes değildir.
efkarlıyken, dertleri unutmak için içilmeyecek hoş tadlı bira.
ama araba kullanacaksanız, ailenizle mangaldaysanız bu bira içilir.
üç kırmızı tuborg devirip yamulmayan kızların olduğu bir devirde kız birası falan değildir.başlatmayın seksist yaklaşımınızdan.kız birasıymış, peh.
(bkz: kadın birası)
sarhoş olmamak için, paketlerce cipsi keyifle bitirebilmek için, 10 tane içsende bir şey olmaması ve hala cips yiyebiliyor olman için üretilmiş süper bir bira.
güncel Önemli Başlıklar