bugün

8 nesil yazar. Gayet güzel ve okunaklı bir yazım şekli olan yazar.
8. nesil olduğunu bilmeyen, sözlük formatına yeni aşina meraklı bir bünyedir efenim.
varlığını yeni fakettiğim bir nesildaş.
girdilerini okuyunca fikirlerini ayan beyan açıklamaktan çekinmediğini gördüğüm kısa süre içersinde nick altı'nın "pis ülkücü, iğrenç faşist" gibi ithamlar'la dolacağını düşündüğüm bir fikirdaş.

kalemi sağlam tespitler yerinde. hoş gelmiş sefalar getirmiş.
(#11915718)

iznin olursa sığ düşüncelerle laf dalaşına girdiğim zaman kullanmak üzere zihnimin bir köşesine yerleştiriyorum bu sözünü!
nickini anlayasıya kadar bir hayli işkence çektiğim uuser. metal işkencesi! mil ateşesi! yaratıcılıkta sınır tanımam.
ama nihayet buldum. milat elçisi hoşgeldin. nice mutlu entryler girmen dileğiyle.
"Ve tarih bir gün, acz içinde kıvrana kıvrana şehadete susamış bir ülkücüden daha müthiş bir silahın keşfedilemediğini yazmak zorunda kalacaktır" diyen, gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için ülkücülük davasına gönül vermiş, inandığı davanın tek temsilcisi olan teşkilatının çeşitli kademelerinde çalışmış bir gariptir kendisi.
(#12506038)

helal olsun gereken ayrıntıyı da anlatmış. tebrik ediyorum.
(#12754471) entrysi ile, ilgili konuyu kapatmış yazardır.
(#12955850) Terörün gelmiş olduğu nokta itibariyle, insiyatif ya da halkın büyük bir kısmının bu oluşuma yüz vermeyip sadece göz kırpmakla yetindiği ve dolayısıyla düzelebileceği ümidine dair ümitsizliğimizin, ne kadar da haklı olduğunu bir kez daha kavramamıza yardımcı olmuş yazardır.

yol dediğin yol gibi
ulaşmalı bir yere
biz dön baba dönelim
geliyoz aynı yere
bu döngü kısır döngü
başı varda sonu yok
dönüyom dönemiyom
sonunda bir çıkış yok
tarih, siyaset, genel kültür konusnda iyi olduğunu düşündüğüm etrafındaki olayları detaylı gözlemleyebilen aklı başında bir yazar. eksik olmasın zinhar.
benim varlığımdan yeni haberdar olmuş böylece ondan haberdar olmamı sağlamış yazar. okudukça sevdiğim bir yazar.
21. yüzyılda hala yeniçağ gazetesi okuyan ergen.
--spoiler--
21. yüzyılda hala yeniçağ gazetesi okuyan ergen.
--spoiler--

fikrce ezilenler, yalanları ortaya çıkarılanlar tarafından ergenlikle itham edilen 30 u devirmiş bünyedir.
30'u devirmiş olmasına rağmen 6 yaşındaki çocuğun bile anlayacağı cümleleri anlamayan ergen.
--spoiler--
30'u devirmiş olmasına rağmen 6 yaşındaki çocuğun bile anlayacağı cümleleri anlamayan ergen
--spoiler--

kendisinden farklı düşünen herkese ergen demeyi bellemiş sözlüğü kişisel kavgalar etmek için kullanan üç cümleden birinde sadece "vasat yahut ergen kelimesini" kullanan dil dağarcığı zayıf kişilerin hedef tahtasındadır.
kuyruğundaki acı devam ediyor, nickimin altına pislemiş yine.
uludağ sözlüğün vatansever ve milliyetçi yazarlarından biridir.böyle olduğu için itin çakalın saldırısına uğramaktadır.her zaman ki gibi it ürür yiğit yürür...
(#15666719) anlamak istemeyenlere ısrarla birşeyler anlatmaya çalışan yazar. o yazsın ben imzamı atarım sıkıntı yok. o derece.
(bkz: #15812678)

GiRDiSiNDE einstein OLDUĞUNU KANITLAMIŞTIR.

(bkz: YOK YOK EDiSONDUR AMPÜLÜDE BU BULMUŞTUR)
kendini ifade etmekten kaçmayan, çok ta güzel anlatan yazardır. Okuduğum bir entrysinin yüreğime dokunması sonucu nickaltına nacizane bir şeyler yazmak istedim.
yüreklere değecek başka entrylerde karşılaşmak dileği ile.
tüzelden beni güldürmüş yazar. lakin tikaltına en son 1453 de giri girilmesi beni üzmüştür.
güncel Önemli Başlıklar