bugün

Nane limon mide ağrısı için birebirdir. Hafif bulantılara da çok iyi gelir. Mideniz bulandığında istifra için süt, bastırmak için tuzlu ayran birebirdir.
Patlamış mısır.

Ben çok iyi geldiğini deneyimliyorum ama yağlı falan olmayacak öyle.
nöbetçi eczane bul. gerisi büyücü cadı kocakarı işleri.
Kuru ekmek iyi gelir. Mide asidini emer.
çok büyük olmamak kaydıyla bir parça ekmeğin içine taze beyaz peynir koyarak ekmek arası peynir yemek işte kısaca. iyi gelir. bana iyi geliyordu vallahi. bir yanında sıcak limonata. zaten bulantının üstüne hemen yenmez tüm sayılanlar. bulantıdan sonra biraz uzanıp kalktıktan sonra faydası olur.
ck one koklamak.
Nane limon .
Başta temiz hava alınabilecek bir yere geçmeli ve bir bardak su içilmeli. Maksat mideyi ve ciğeri kısmen temizlemek.

Ardından bir bardak tuzlu ayran yapıp yavaşça içilmeli. Bu kısmen bir rahatlık verecektir.

Bütün bunlar işe yaramadıysa rahatsızlığın kaynağına inilmeli. Soğuk algınlığı mı yediğin birşey mi veya başka birşey mi bunu hastanın şikayetine göre değerlendirip ona göre tedavi yolu izlenmeli. Soğuk algınlığı ise nane limon yapıp, üstünü örtüp biraz terlemek iyi gelir. Zehirlenme ise neyden zehirlenildiyse ona göre bir gıda alınmalı.

Bütün bunlara rağmen hala rahatsızlık geçmediyse bir acil kliniğine gidilmeli.
Prilam dr.
Televizyon kanalını değiştirmek, malum kişiyi görmezseniz bulantı kesilebilir.
(bkz: foruma hoş geldiniz)
zencefil, nane, yoğurt, limonlu çay, elma ve şekersiz ekşi bir sakız çiğnemek.
burundan derin derin nefes almak.
Kusmak hiç tatava yapmadan profesyonelce kusmak.
Çamaşır suyu yada tuz ruhu.
dün çok yemek yediğim için midem bulandı ve ben de bakırköy'e yūrüyūnce iyi geldi, bulantım geçti.
Moskovada midem bulanırsa Bakırköye mi geleyim yani?
Kilo batra tam yaprağı yedi o zaman.
Kusmak arkadaşlar çoğu şeyi önlemiş olursunuz.
Nereden Bakırköy’e yürüyeceğiz tam olarak başlangıç neresi?
Sade soda en bilinenidir. Alkol sonrası kusmak etkilidir. Başka da bilmiyorum.
ban bahçelievler'den yürüdüm ama illa bakırköy'e yürümek şart değil 2-3 km boyunca başka bir yere de yürüyebilirsiniz sağlıklıysanız.
Sözlükten çıkış yapmak.
onun sesini duymamak, nefesine maruz kalmamak ve onu görmemek... hiç mide bulanmasın daha iyi.
1 limon. Bolca tuz. Limonu dörde böl. Üstüne tuzu esirgeme. Emcükle at, Emcükle at, Emcükle mümkünse kabuğundan sıyır çiğne yut.

Geçmiş olsun. 6 dakika sürmez, bir şeyin kalmaz.
mental olarak iyi olmak başka çaresi yok.
Ben ki; iki hamileliğimi de alüyyü'l-â'lâ mide bulantısı ve günlük 15-20 defâatle kusmakla geçirmişim; iyi gelen bir şey bulamamışım.
Yoktur, bana göre.
O mide bulanıyorsa, içindekilerle vedalaşma vakti.