bugün

Ülker çubuk kraker, ülkece mide bulantımız geçsin diye yenilen yegane çubut krakerdir.

Ben böyle yaparım.
görsel
muz yeyin.
insanı hayattan soğutan. Geçiren türlü şeyler var. Bana nane limon iyi geliyor.
iki gündür bir çöplük durum hissediyorum.
Hayra çıksın bakalım. Hastalık falan çekemem şimdi.
Çok kötü bir şey. Hepsi sinir stresten dolayı.
Püü.
bir dönem kendi aptallığımdan dolayı yaşamak zorunda kaldığım iğrenç durum.
Ne saçma bir şey ya bu. insanda iştah filan bir şey kalmıyor.
Samimiyetsiz insanların yüzlerine baktıkça hissettiğimdir.
hamilelik göstergesi olabilir.
Bir parça yaş zencefili soyun, küçük küçük doğrayın, 1-2 dilim limonla kaynatıp için kaybolacaktır.
Hem açlık kaynaklı şeker düşmesi hem de mide bulantısı yaşıyorum şuan..
Sabah sabah maruz kaldığımdır. Migren aurası olmamasını diliyorum.
başın dönmüyorsa korkma.

şaka şaka geçmiş olsun tuzlu bisküvi ye. çizi falan.
Bi serum taktır, düzelmez diğer türlü.
Her ihtimale karşı ilacını iç, biraz sakinleşmeyi dene. inşallah migren atağı gelmiyordur.
Sabahları işe gelirken yaşadığım sorunsal. mentollü drajeler iyi geliyo.
Kira artışını duyunca koptum. Muazzam bir baş ağrısı ve mide bulantısı hasıl oldu. Kesinlikle çalışamıyorum konsantre olup.
zincirlikuyuyu tavsiye ederim. Ulaşım çok kolay. Yanlızlık çekmezsin.
ben arkadaşa yardımcı olma niyetiyle google'a baktım kolon kanseri veya mide kanseriymiş.
Midesi sağlam olan insanlarda da mide kaynaklı olmayan sebeplerle görülebilen semptom.
Gastrit, reflü, üşütme, yiyeceklerin dokunması kaynaklı olanlara bir parça yaş zencefili soyun veya rendeleyin, 1-2 dilim limonla kaynatıp için birebirdir. Mide kaynaklı olmayanlara da iyi geliyordur umarım.
Rennie ile rahat edilen durum.

Evet.
Her hangi konudan yada bir nedenden oluşan mideden çıkmaya yakın yiyecek asit. Boğazı yakar
Birçok sebebi olan, kusma isteği yaratan rahatsızlık.

Örneğin bende stresten ya da üzüntüden oluşan durum. Ancak az önce sinirden midem bulandı mesela. Ne gerek var ki bu kadar hassas olmaya mide? Söylesene. Sıkıntı çıkartma bana. Gençliğini bil. Swh.