1. 1.
  bir zamanların hollanda milli takımının ve barcelona'nın en önemli defans oyucusuydu. defansın sağı ve libero en çok oynadığı mevkilerdir. halen psv kadrosundadır.
  ... arjen robben
 2. 2.
  ronaldinho'ya agız yapısı ile benzeyen futbolcu
  ... mmtyvs
 3. 3.
  1973 dogumlu hollandalı sag bek ve stoper oynayabilen topçu.
  1 ... oumar
 4. 4.
  (bkz: sözlükte ilk onbirini açıklayan hocalar)
  ... eşşağan ala gazuğu
 5. 5.
  Köfte dudaklı eski hollanda milli takım oyuncusu.
  ... yazgunukravattakanadam
 6. 6.
  carlos tevez tarzı bir oyuncuydu. şekil olarak tabi.
  ... mr 47
 7. 7.
  hollanda milli takımında ve de milli takımın barcelona şubesinde yıllarca forma giymiş evrim teorisinin yaşayan tanıtlarından olan eski sağbek. doğrusu öyle ahım-şahım bi yeteneği yoktu ama içeride de boer, daha sonraları stam, önünde overmars ve ya zenden gibi insanüstü isimlerin oynaması ve de siyahilerde zaten var olan fizik disiplinden kopmama özellikleri ile üst düzey bir kariyer yapmıştır. şaka değil, barçada yedi sene (bilemedin altı sene) banko sağbek oynamış.
  ... maxinator
 8. 8.
  hollanda milli takımı ve fc barcelona'nın unutulmaz sağ beki.
  michael reiziger
  ... darah hitam
 9. 9.
  7 yıl süren 173 maçlık fc barcelona serüveni gol atamadan tamamlayan sağ bek.
  1 ... recruit
 10. 10.
  (d. 3 Mayıs 1973 Amstelveen), Hollandalı eski millî futbolcu. Millî takımda 72 kez forma giyip 1 gol atma başarısını göstermiştir.

  Futbol yaşamına 1990 yılında AFC Ajax takımında başladı. ilk iki sezonunda sadece 3 maçta oynayan futbolcu, 1992-93 ve 1993-94 sezonlarında FC Volendam ve FC Groningen takımlarına kiralık verildi. Ajax'a geri dönüşünün ardından düzenli forma giymeye başlayan oyuncu 1996 yılında italyan AC Milan'a transfer oldu. Bir sezon sonra ise ispanyol FC Barcelona'ya geçti. Uzun yıllar burada oynayan Reiziger, 173 lig maçında forma giymesine rağmen hiç gol atamadı. 2004 yılında gittiği Middlesbrough FC kulübünden bir sezon sonra ayrılan Reiziger, son iki sezonunu ülkesinin PSV Eindhoven takımında geçirdi.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Michael_Reiziger
  ... hasmet ibriktaroglu