bugün

entry'ler (50)

freud

kardeşi amerikada rusların kübaya girdiği, kadınların sigara içmesini arttırma amaçlı propagandalar yaratmıştır.
şaşırmadık tabii. biri bilim adamı diğer iş insanı
her zaman ki sistem

rsi

çalışır. hatta macd ile birlikte çalışan 2 indikatörden biridir. diğerleri bir şekilde macd histogram ve rsi'dan türetilir.

borsa istanbul

Borsa istanbul, kripto, amerikan hisseleri, altın petrol gibi emtiaları günlük analiz eden kanal:
https://t.me/FuturesBravo

miami vice

sonny 80'ler'de ne tarz kıyafetler giyiyordu oyle. hala arada açıp bakarım tarzı eskimiyor herifin

limitless

nootropik piyasasının önünü açmıştır. bu filmi izleyen her avel mutlaka bir kez ulan böyle bir hap var mı sorusuyla en azından balık yağı yutmaya başlamıştır.

joe biden

artık ne dediği belli değildir, yaşlı adamlar kabul ihtiyatlı olurda, bu kadar olunca robot mu değil mi anlamıyorsun.

lofi

low fidelity, olarak açılır
uzun süre dinlenmesi adamı saflaştırır. arada agresif parça girmesi araya ayık tutar

kitap alıntıları

"Kitap zekayı kibarlaştırır. Hassasiyetimizle düşüncemizi kendi içimizde, zihnî hayatımızın derinliklerinde geliştirebiliriz"
bu ülke
~cemil meriç

billie eilish

kid, hem de gözleri korku filmlerindeki şeytanı andıran velettir. nereden başımıza sarıyor hollywood bunları. hollywood oldu hollysht

karadenizli maceracı

food po*n işinin ilk öncülerinden olmasa da kendine has tarzıyla kısa sürede milyon takipçi kazanmış. kaçkarda paylaştığı kar suyuyla çay hazırlaması da iyiydi

itü

itü çekirdek var bide reşitpaşa'da. geçen sene 25 m usd yatırım yapılmış buradaki gencoların fikirlerine.

criminal case

2012 de facebook'la başlayan yolculuğu app yaparak devam ettirmiştir. hala günümüzde oynanırlığı vardır. analitik düşündürür. şaka degil, harbi.

psikanaliz

birine para verip ondan iyi şeyler duymayı beklemek, halbu ki dostların birbirine iç dökmesi free.

cüneyt zapsu

bim'den sonra fındık ihraç işine girmiştir: Balsu Gıda. Koruma amaçlı çip taktırmış olması akıllarda kalan davranışlarından biridir.

erkekler ne ister

manken ajansı + gökdelen dikecek, jete sahip olacak yeterlilikte money.

borsa istanbul

borsa istanbul ayı sezonuna girme riskine karşın diğer enstrümanlara göz atmak faydalı olacaktır. dünya borsaları, emtialar hakkında Stratejiler yayınlayan Global kanal:
https://t.me/FuturesBravo

erkan öz

ben dediydim demeye devam etmektedir. ftx'in battığını düşünecek kadar naif ya da yanıltıcı. thodex çorabını örerken ben dediydim demez tabii.

world bank

merkezi washington'da bulunan para veren karşılığında benlikleri satın alan kurum. şu sıra iklim de iklim, hava kirliliği demektedir, düşündürücü.

lübnan

1975'de iç savaşla boğuşmaya başlamıştır, en son 2020'deki olaylarla hala orada bir cevher olduğu bellidir ki harp bitmemiştir.

rockefeller

100 yıl önce petrol tekeliydi. JP morgan, Carnegie ve bilinmeyen diğer kodamanlarla secret society'lere dahildi. ancak şu anda ne durumdalar hala piyasada lider midir? kime çalışırlar vb sorular döner durur.