bugün

merakla izlemekte oldugumuz yazar.
(bkz: fobile beni necmettin)
sözlüğün ihtiyacı olduğunu düşündüğüm yazar tipi. güzel tematik kasıyor.ve dikkat çekici şeyler.
bir gecede 100 küsür başlık açmış faydalı yazardır. *editlemek gerekirse sabahın körü ve kendisinin 367 tane başlık açtığı gerçeği gözümüzün önünde. *
rekora giden yazardır..
sozlugun mevtafobisidir.
(bkz: yavaş genç saçın başın dağılacak)...
azimle sıçan duvarı delermiş sözünü ispatlamaya çalışan yazardır.
(bkz: doktor korkuyorum)
içeriğe katkıda bulunmaya çalışan yazar. helal olsundur.
sanırım bir günde en çok başlık açma rekorunu kırmış yazardır.
fobi konusunda uzmanlaşmış kişidir. *başlık açarken,alfabetik sıraya dikkat etmektedir.
sözlüğe korku* salmış yazardır..
başlık açma fobisinin latince ismini öğrenmek istediğim yazar.
(bkz: mevtafobia)
sözlüğü fobi manyağı yapmış yazar.

çaylak olmakdan çok korkuyorum, acaba benim fobim nedir?
fobilerle ilgilenen bi arkadaş, eksikliklerini kısa yoldan tamamlaması lazım ama
(bkz: fobi sozlugu)
emeğe saygı yazarı. repim olsa vallah verirdim, vermeyen servet çetinden beter olsun. *
gireceği diğer fobi başlıkları ve entryleri önceden belli olan yazardır.*
ilgilenenler için link: http://www.mizzah.com/forum/viewtopic.php?p=119594
(bkz: bilginin hastasiyim copy paste in ustasıyım)
alinganphobia başlığını ne zaman yazacağını merakla beklediğimiz azimli yazar. bilgi insanı.
genel geçer bilgiler olması sebebiyle ordan ya da burdan alınması zannımca sorun teşkil etmemektedir. zaten en fazla 2, 3 kelimelik tanımlar yapılmaktadır. ayrıca şahıs bu tanımları ne biliyim ne sitesinden alarak değilde kendi kelimeleriyle ifade etseydi üç aşağı beş yukarı aynı tanımlar çıkacaktı çünkü dediğim gibi bunlar genel geçer bilgiler. adam piyasadaki tüm fobileri sözlüğümüze eklemiş, kötü mü olmuş yani. birileri bunu zamanla yapacaktı zaten, bir gecede aynı kişi tarafından yapılması mı rahatsız ediyor uuserleri bilmiyorum. ben arkadaşı taktir ediyorum devam hocam ama bırak yarın halledersin gözlerin şişmedi mi bakim senin. ikimizinde gözleri şişti bundan sonra senin adın kemalmevta olsun. aman allahım artık bende yatsam iyi olacak sanırım. kıymetli uuser arkadaşlarım vermiş olduğum rahatsızlıktan ötürü şahsımda olumsuz düşünmenizi istemiyorum. size sevgi pıtırcıkları fışkırtıyorum daha fazla yüklenmeyin körpecik yazara benim nesildaşım o. hade sağlıcakla.
vito genovese'nin rekorunu kırması için 5 10 fırın ekmek yemesi gerek. salt fobiyle olmaz. şöyle ülkelerin başkentlerine falan da el atması lazım gelir. he lan dur onu da ben yapim.
güzel insan, delikanlı şahsiyet. yazacak başka bişey bulamadım lan. adam gibi adam işte ya daha ne denebilir ki bir delikanlı için. halden anlayan, adam gibi içen, tekila nın dibine dibine vuran şahsiyettir ayrıca.
#2535312 nolu entrysiyle beni sabah sabah kahkahalara boğmuş yazardır. takip ediyoruz efendim.
(bkz: böyle bir yazar yok)

var dı !

(bkz: mevta)
güncel Önemli Başlıklar