bugün

kendisini mecburiyet haline getirmiş olan firmadır. her yere, her zaman gidelim derken, kaybettikleri başka şeyleri görmüyorlar. ve sanırım bu pek de umurlarında değil. genel olarak nereye gedecek olursanız olun, tercihiniz olan bir firmanın oraya ulaşımı yoksa ya da ulaşımı var da yer yoksa, yapılacak tek şey kalıyor gibi sanki, gidip metro ile mutsuz ama zorunlu bir yoldaşlık.
Geçen yaz otobüsleri ile Atina'ya gittiğim firma. Gayet memnun kaldığım yolculuktu.
burada çoğu yazılanlara karşın, benim çok da vukuat yaşamadığım otobüs firması. tamam hostesleri bön ve suratsız, ama ne bileyim hiç kulaklık bozuk çıkmadı, koltuk arkası televizyonu sorunsuzdu, wi-fi'yına sorunsuz girebildim. belki de ben şanslıyım.
Geçen sene manisa istanbul yolculuğu esnasında gece 3 te Susurluk'ta bozulan otobüsü yolcularla beraber tam 5 saat bekletilen(evet yanlış duymadınız 5 saat) turizm firmasıdır. Türkiye'deki en boktan otobüs firmasıdır, çalışanları yontulmamıştır , kabadır. Müşteri memnuniyeti sıfırdır. Başınıza her an her şey gelebilir. Şöförleri eğitimsiz , langır lungur adamlardan oluşur . Gidin efendi efendi Anadolu turizm veya Nilüfer'e binin , gereksiz yere siniriniz yıpranmasın veya gideceğiniz yere eşekle gidin . inanın metro Turizm'den daha iyidir .
türkiye'nin en kötü ama en çok tercih edilen otobüs firmasıdır.
bunun da sebebi muhtemelen türkiye'nin her yerine ulaşım sağlaması ve ucuz olmasından dolayıdır.
cuma günü gaziosmanpaşa hastanesine giderken düzce yolunda fenalaşıp muavinden 112 den ambulans çağırttığım firma.
pamukkale turizm ile 8 saatte katettiğim izmir istanbul arasını heryerde dur kalk yaparak 11 saatte katetmiş firmadır.
insanı dehşete düşürecek derecede
berbat ötesi,
ilkel,
çağ dışı seyahat firmasıdır.

trafikte bile görseniz kaçın, yolunuzu değiştirin.
kesinlikle önerilmeyen firma. şimdiye kadar yolculuk yaptıklarımın içinde en kötüsü.
nezih otobüsleri ve kibar muavinleriyle türkiye'de en yaygın olarak bulunan otobüs firması. beğenmeyenler lütfen gidip best van turizm'le falan yolculuk yapsın.
arkadaş ben eylülün ilk hafta bu firma ile adana'dan orduya gideceğim şu okuduğum yorumlardan sonra artık servismiş, hizmetmiş falan bıraktım tek parça gitsem yeter diyorum.

edit: hayır kızacaksınız niye biniyon o zaman diye, yok arkadaş başka firma yok oraya giden. :(
şehirici dolmusu olsa binmem dedigim otobus firmasi.
ben gec gelmelerini, servis orda bekliyo deyip kandirmalarini falan hic takmiyorum. benim derdim muavinlerle. hic mi secmiyorsunuz bu adamlari.
ben muavine siz diye hitap ederken adam bana sen soyle yap gec suraya gibi emir cumleleri kuruyo. biri degil ikisi degil neredeyse hepsi ayni.
ankara-kaman arasındaki toplu ulaşımı tekeline almış, 20 tl fiyat belirlemiş; balaya, gölbaşına, dikmene de aynı fiyatı uygulayan otobüs firmasıdır. ayrıca çocuklara da aynı fiyatı uygulamaktadırlar. eleştirince de; "o zaman kucağınıza alın çocukları" şeklinde oldukça şiveli bir cevap vermekteler. mafyavari.

edit: bi de unuttum. yol boyu tek ikram, muavinin çıplak elle dağıttığı pepsi koladır. tırnaklarından yakında petrol beklentisi olan muavinin, bardakları tırnağıyla ayrıştırması ve o kolayı bana uzatması... yok yok, dayanamıycam.
3 saatlik yolu 6 saatte gitmeyi başarabilen otobüs firmasıdır. ne servisleri vaktinde gelir, ne otobüsleri. çalışanların o sert tutumlarını saymayayım bile. yanlış bilmiyorsam kaza oranı en yüksek firmaymış ayrıca.
kalitesizlikte ciddi anlamda marka olmayı hedeflediğini düşündüren otobüs firması.
en kalitelisidir. samsun sonuçta.
Bir fındıklı Toros yanında nur nimettir.
Kamil Koç'tan çok daha iyi firmadır.
kamil koç'tan daha iyi olduğu iddia edilen firmadır.
Herhangi bir firmanın metro turizm'den daha kötü olması için el arabasıyla taşımacılık yapması gerekmektedir.
Metro'dan daha kötü olmak ne lan? Inip arabayı mı itiyorsunuz?
ogrenci halimle taksiye 40 lira bayilmami saglayan firma. bir daha sizden bilet alirsam iki olsun. evlat acisindan daha da beter ulan. gitti 40 lira.
geçmişte sunum açısından takdir kazanmıs, gunumuzde de sunum ve konfor açısindan çok geride kalmış olan firmadır.
an itibari ile yolculuk yaptığım firmadır ve yaklaşık 10 saat daha sürecektir bu yolculuk.
An itibariyle yolculuk yaptığım firmadır ve yaklaşık yarım saat daha sürecek bu yolculuk. Allah her yolcuya sağ salim gideceği yere varmasını nasip etsin.
an itibariyle yolculuğumu bitirdiğim firmadır ve yaklaşık 232424324 saatte eve vardım. siksen bir daha binmem. evet.
sefer vaktinden 1 saat sonra bineceğim otogara ulaşan ve ağustos sıcağından dolayı beni delirten firma. pişmanım yazar arkadaşlarımı dinlemediğim için.