• katlanır bisikletiyle otobüse binmeye çalışan kızı önce bize yazı gelmedi diyerek bisikletle almayan sonra da alkollü yolcu almıyorum diye sıçıp sıvayan çomardır.

  ekrem imamoğlu başkanımıza çağrımızdır bu çomarları derhal şutlayınız. millete saldıran köylü bozuntularının bu şehirde yeri olmamalı.

  https://twitter.com/gokhe.../1307713854093373442?s=21
  4 0 ...
 • uyumamı sağlar.
  genelde birine sarıldığımı düşünerek uyuyorum. eğer oyuncak ayım olmadan (evet kendimi güvende hissetmediğim için oyuncak ayım var ve onla uyuyorum) ya da hayal kurmadan uyursam kabus görüp uyanıyorum.
  ikisini de yapıp uyuduğumda kabus gördüğüm de oluyor.
  5 2 ...
 • Obezite sebebi Bir döngüdür.

  Sinirlenince acıkır acıkınca sinirlenirsiniz.
  6 0 ...
 • Obezite sebebi Bir döngüdür.

  Sinirlenince acıkır acıkınca sinirlenirsiniz.
  6 0 ...
 • ulukayra

  123.
 • Elimi, saçımı ve gözümü paylaştığım zaman gelen yorumlara inanılmaz gülüyorum. Gülmek için paylaşıyorum zaten. itin götüne sokulsam kızmıyorum pek yazılanlara.

  Abicim sen hergün garip garip fotoğraflar paylaşıyorsun ve eleştirilincede mızmızlanıyorsun. Garip değil mi sence? Bunun savunması nasıl “oh iyi ki kutsalınıza küfrettim” olabilir ki?

  Ne değişik kafalar, ne değişik evrim süreçleri...
  8 0 ...
 • cidden bazı konularda boş yapıyorsunuz ben bizim memleketin insanlarını sevmem açık konuşmak gerekirse ne kadar geri kafa olduğumuzu tartışmaya gerek bile yok ülke bazına vuracaksak. ancak bizim ülke kadına verilen değer, saygı açısından bir çok ülkenin ilerisindedir sırf kadınsınız diye dolmuşta ayakta bile kalmazsınız anadoluda illa biri yer verir mesela. açıp dünya sağlık örgütünün istatistiklerine bakarsanız götünü yaladığınız ülkelerin hepsinin kadın cinayetlerinde vs. bizden daha yüksek oranlara sahip olduğunu zaten görebilirsiniz bizim ülkede bir kadın cinayeti, kadına şiddet olsa direkt tepeye oturuyor, gündem oluyor aşırı bir duyar mevcut. abdnin kadına şiddet, kadın cinayeti istatistikleri bizden 10 kat fazladır ama kimsenin sikinde olmaz bu tip şeyler redditte taşşağa devam ederler.
  4 0 ...
 • Kendisi, Ordu’nun Ulubey ilçesinin Yenisayaca
  adlı Gürcü/Acara köyünden bir Gürcü’dür.
  Ailesi Batum kökenlidir.
  isim: Canan
  Soyisim: (Şahin) Kaftancıoğlu.
  Etnisite: Gürcü/Acara

  https://twitter.com/Soybi...status/970261076389527552
  3 0 ...
 • herkeste kendi nickini yazıyor. aklıma arada gece bir yarısı kalkıp kendi nickini mousela okşayan yazarlar silsilesi geliyor. Bilemiyorum belki de gerçekten de yapıyorlardır. Anam anam.*
  4 1 ...
 • sanki diğer "seyh" lerin durumları farklı..
  kızı taciz edilen kadına tekrar tarikatlara gider misiniz diye soruluyor.. kadın orası hariç giderim diyor.
  konu bu milletin cehaletinde yatıyor.
  bugün başka bir tarikatçı, silahlanan derneklerin ismini verebilirim diye açıklama yapıyor. ülkenin durumunu siz düşünün artık.

  https://tr.sputniknews.co...ni-vermeye-hazirim-dedi-/

  https://www.internethaber...yine-giderim-2127777h.htm
  3 0 ...
 • Sözlükte takip edilmek takip etmek bana çok saçma geliyor. Misal bir Facebook ta bir Instagram da takip edilene bakılır burada onu yapmıyoruz ki anasayfaya giriyoruz direk. Kırmıyoruz takip ediyoruz yine ama Saçma yani.
  4 0 ...