bugün

kamil koç buna sevindi.
Akp'ye oy vermiyoruz kampanyasi gibi bir sey. Sevdiklerini bilinçlendir yeter. Metro yine yolunu bulur.
Zaten kullananda kafa yoktur. Ya öldürüyor ya attırıyor.
Zaten kullanmadığım, bundan sonrada daha bir kullanmayacağım firma. Orospu çocukları sizi. Anadolunun en kötü, en vasat firmasında yaşanmayacak bir skandala sahne oldunuz. Umarım, bir an önce, yavaş yavaş değil aniden yok olursunuz.
yine "bir kereden bir şey olmaz"cılar tünemeye başlamış. siz binin lan valla bak.
(bkz: sosyal medyada ticari karalamanın hukuksal boyutu)
oldu bitti dandik firmaydı zaten sene 2002 idi sanırım, edirne gibi sorunsuz sıkıntısız yolda 30 kişiyi öldürmüşlerdi bu arkadaşlar..

çomar firmasıdır, bir kalemde geçiniz..
Geçen hafta ilk ve son kez kullanarak çoktan katıldığım kampanyadır. Allah belalarını versin.
her zaman söylerim bu ülkede sakınmanız gereken iki topluluk var:

1-anadolu çomarları

2- mezopotamya maymunları.

özellikle tanıdığınız, size yakın olan bayan arkadaşlarımızı bunlardan uzak tutun;

metro turizm-ensar vakfı aynı tip organizmalardan çıkar bu tür haberleri görmek normal.
Kaza olsun olmasın metro turizm'in güvenli firma olduğu tekrar tescillendi.
(bkz: sikerler oğlum hepimizi sikerler)
Ne biçim firma lan bunlar. Ya kaza yapıyorlar, durduk yere otobüsleri falan yanıyor ya da nizami giderken personeli üstünüze falan attıyor adam gibi gitme şansı yok.
Tutmayacak kampanyadır. Ülkenin bir çok yerine metrodan başkası gitmiyor.
Yarın için Konya-Hatay bileti almaya yeltendiğim sıralarda duyduğum iğrençlik sonrası desteklediğim kampanya.
Hiç kullanmadım, bundan sonra da kullanacağımı zannetmiyorum.
Metro turizm'in akp ile alakası yokmuş. Aynen...

(bkz: galip öztürk)
sanki fazlaca geç kalınmış kampanyadır.

metro turizmi kullanmamak için bu kadar iğrençleşmesini ve ahlaksızlaşmasını bekliyor olmak gerekmiyordu.
oldum olası rezalet bir firmaydı, her zaman geç kalan, saatlerce servis bekleten, 3 4 saatte rahatlıkla gidebileceği yolu 6 saatten fazla bir sürede getiren bir firmaydı bu.

muavinleri şoförleri sanki sizi bedavaya babalarının hayrına götürüyorlarmış gibi davranıyor. aynı mesafenin gidiş- dönüşü arasında fiyat farkı koyan bir firma.
kalitesizliğin ulaşım sektöründeki karşılığı.

ben yıllardır kullanmıyorum, kullanmak zorunda da kalmam umarım.