insanın aklına takılan sorunsaldır. düşünsenize kafanızı, sahnede öküz gibi böğüren biri için kafasına darbe yemiş öküz gibi öne arkaya savuracaksınız, kafanızdaki beyin hücreleriniz ölecek vs. ama siz ortada "ben metalciyim. pop dinleyene göre daha zekiyim" gibi laflar ederek dolanacaksınız. size de çok aptalca geliyor, değil mi?
gerizekalının tekinin 80lerin 90ların akımını götüyle eleştirmesi meselesidir.
pop müzik dinleyenlerden daha zeki oldukları aşikardır.
çok kadar zekidir efendim.
metalciler olarak niye bu topluma batıyoruz laf atacak atacak müzik grubu mu kalmadı arabesk rapçilere gidin laf atın gidin popçulara laf atın arkadaş. ama yok olur mu adamlar kendi emeğiyle bilgisayar eklentisi olmadan kendileri müziklerini yapıyorlar kendileri çalıyorlar sesleriyle bilgisayarda oynamıyorlar playback yapmıyorlar ya işte bu batıyor millete. siz angutlar gidin bilgisayar yapımı konserde şarkı sözünü unutup ekrandan okuyan ezberleyemediği ve sesi bilgisayar ile oynanmadan önce kötü olduğu için playback yapan şarkıcıları dinleyin. *
daha zeki olmamız öküz gibi kafa salladıgımız icin değil düzene yenik düsüp salak salak pop dinleyerek yasayacağımıza metal müziği ve isyanı bir yaşam tarzı haline getirmemizdendir.
nah bu kadar kardeş;
görsel
Metal müziğin belli kuralları, belli türleri ve gerçek enstrümanları var. Popa göre milyon kat daha kompleks bir müzik türüdür. Bu bile dinleyici kitlesi arasındaki farkı gözler önüne seriyor bence.
(bkz: bi bitmediniz amk)
metal bir müzik türüdür, ıq ölçmek için kullanılan bir birim değildir.
(bkz: açacağın başlığı sikeyim)
serdar ortaç ya da demet akalın dinleyen insan seviyesine göre über derecede zekidir.
düz vites araba kullanmak yerine otomatik vites araba kullanan zeki topluluktur.
(bkz: zekice planlanan şeyler)
şu kadar.
Metal müziği böğürmek olarak tanımlayandan çok da zekidir ayrıca cahil değildir; bu metal müziği dinlemeyenler cahil demek değildir metal müziği böğürmek vs olarak tanımlamak cahilliktir.
başlığı açan yazardan zeki oldukları aşikardır.
bazı onosbu çocuknarına dert olmuş sorunsaldır.

zevkler ve renkler tartışılmaz lan bunu bi öğrenemediniz a*ına kodumun yobazları. şu at gözlüğünü çıkar artık. sizin gibiler yüzünden ilerleyemiyoruz.
ajdar'ın müziği ile eğlenen, uçan adam sabrinin uçmasını bekleyen, "al dedi git dedi" ya da "dedi naber" gibi şarkıları ezbere bilen kişilerin metalin sadece bir kısmı olan 'böğürme'ye laf etmesi... Garip geliyor...
baya zekidirler. bizim dersanenin birincisi arkadaşım vardı 4 sene önce. adam heavy metal dinleyerek test çözerdi.
metal müziği böğürmek olarak algılayanlar, serdar ortaç ve demet akalın şarkıları dinlesinler. bak mesela serdar ortaç ne kadar zeki; aşk bu kızılötesi yaralı müzesi hareket edemem derken beni benden alıyor. hele o demet akalın'ın giderli şarkıları yok mu kendimden geçiyorum.
bazı dingillerin "ay siz serdar ortaç dinleyin be salaklar.s.s" demesine sebep olan sorunsaldır.
geri zekalılar zannediyor ki türk pop müziğini sadece serdar ortaç ve demet akalın icra ediyor.
allah kimseyi bu embesilliğe düşürmez inşallah.
al da bak: (bkz: metal dinleyenleri topluma kazandıralım kampanyası/#21819653)
bazı insanlara nedense dert olmuş bir konu.

metal dinliyorum çünkü; her arabada yüksek sesle çalınan türk pop, r&b, hiphop, dubstep gibi müzikler olduğu için metal dinliyorum.
metal dinliyorum çünkü; ruhumu özgür bırakıyor.
metal dinliyorum çünkü; basılan her nota beni mutlu ediyor
metal dinliyorum çünkü; yapay ses veya bilgisayar gibi aletlerle yapılmıyor
metal dinliyorum çünkü; her türlü insan gücüne dayanan müzik aletleri kullanılıyor
metal dinliyorum çünkü; yaratıcılık var
metal dinliyorum çünkü; farklı konular araştırmamı sağlıyor
metal dinliyorum çünkü; beni sadece metal müzik dinleyenler anlıyor
metal dinliyorum çünkü; sözler anlamsız değil, gerçekçi ve net
metal dinliyorum çünkü; kafa sallamak yorgunluğumu alıyor
metal dinliyorum çünkü; sakinleştirici etkisi var....

bir çok şey söyleye bilirim buna.
"pop dinleyip göt sallayanlara dert olmuştur."
pop dinleyen ergen gerizekalıların metal müzik dinleyicilerinin zekasını sorgulama cüretinde bulunmasıdır..
dinlenen müzikle zekanın ne kadar alakası vardır sorunsalını düşündüren sorunsaldır. aynı zamanda zekanın çokluğu ve herkesin bir alanda başkalarından daha zeki olduğunu varsayarsak tamamen göreceli bir konuda kesin ahkam kesmeye gerek yoktur. metal müzik dinleyenle arabesk dinleyene aynı oranda saygı duyulduğunda, kafadaki dar kalıplar aşıldığında ortada sorunsal morunsal kalmayacaktır. metal dahil bütün müzik türlerini dinleyen biri olarak müzikle zeka arasında direkt bir bağlantı yoktur diyebilirim. orhan gencebay dinlerken de selda bağcan dinlerken de nick cave dinlerken de pentagram dinlerken de ben aynı benim ya da sen aynı sensin.

işbu entry tchaikovsky dinlerken yazılmıştır. yarım saat önce de pentagram dinlenerek geçmiş yad edilmiştir.
Justin bieber selana gomez vs. yi dinleyen ergen moron ve müzik zevki kıtlarinın metal müziği yargılama aptalligini yapması.
iki üç tane ergen poser'ın sergilediği davranışları tüme genellemeye çalışan gereksizin sorgulamaya kalktığı sorunsaldır.
artık biraz kendinizi aşın la. o kadar ingiliz grupları, amerikan müzik grupları, hatta güney amerika'dan sepultura, kuzey avrupa ülkelerinden pek çok grup var bunların hiçbirini dinleme üstüne üstlük bir de bok at; dinleye dinleye yabancılardan da nicki minaj, justin bieber, one direction, katy perry dinleyin amk.