bugün

altıncı nesil yazar.
(bkz: hoş geldiniz)
anlaşıldığı üzere adı merve olan yeni bir 6. nesil ergen yazar.
hadi arkadaşlarına merhaba de mervet...
hoşgelmiş yazardır.*
atilimci genclerimize örnektir. allah nasip kismet ederse ortagimda olacaktir.
bluevelvet den uzak durması dilenen hoş gelmiş yazar.
kayiplarda ki bir dost, bu nasil ortaklik ?
nüfus mememurunun azizliğine uğramış birine ait olan isim olabilir.
(bkz: marlet)
(bkz: steve marlet)

nickini ısrarla marlet olarak okuduğum futbol konuşmak istediğim yazar. tam bir girişimci. çok para kazanır demedi demeyin.
nicki itibariyle dişi izlenimi veren user.*
entryleri ile dikkatimi çeken yazar.
nicki bana behzat ç yi hatırlatan yazar. *
nickinin neden behzat ç'yi hatırlattığını bi türlü anlayamadığım yazar. (bkz: above)
(#12802987)

anladığımız kadarıyla 70 ila 75.
(#12594846)

--spoiler--
sarap icse belli oluyor o derece beyaz yani
--spoiler--
*
Akdeniz üniversitesinde okuyan yazar. * *
öğrencim olur kendileri *
çok nazik bir yazar eleştirirken bile nazik hoş çok hoş *
'aptal olmayı istemek' başlığına eklediği görselle güldürmüş yazardır.

http://galeri.uludagsozlu...may%C4%B1-istemek-245745/
behzat ç. diyerek, tüm ilgisini bir anda toplayabileceğiniz cinsten, ankara cinayet büro fanatiği.
daha nice zirvelerde görüşmek üzere ''la''. *
Behzat c. Veya ankara deyince akan sulari durdurtan yazar. Anlasildigi uzere angarali yazar. O biiir hukukcu. Ama hukuk okuma diyenlerden. O bir angarali. Ama angara soguk dikkat et, diyenlerden. O bir batak sevdalisi,muhabbeti guzel bir yazar. Takipteyiz efeniim.
angarali ve hukukçu. ayrıca behzat ç hayranı. önümüzdeki zirvelerde görüşmek dileği ile.
behzat ç muhabbetini kaçırmış olsam da hukuk okuduğunu biliyorum*. güler yüzlü etrafına neşe saçan insan. bir sonraki zirvede görmek isteriz. isteriz isteriz *.
70 lik rakı + beyaz peynir ile kapısına dayanmayı düşündüğüm yazar. ayrıca gidişine en çok üzüldüğüm kişi. anlattığı anlılar şimdi aklıma geliyor gene gülüyorum. hoş sohbet insanı.
(bkz: bir daha ki zirveye de gel lavinia)
gezmekten hiç ama hiç sıkılmayan fakat çok sevdiği bisikletiyle kaza yapan bu yüzden ameliyat olup yatağa mahkum kalan yazar.
yattığı yerde yediklerine dikkat eden yazardır. karpuz onun için bir sıfat olmaz olamaz. *
güncel Önemli Başlıklar