bugün

entry'ler (1613)

üniversite için bavul hazırlamak

bir süre sonra rutine binecek olan hazırlanma safhasıdır.
ilk bir kaç sene bir şey olsada ertelesem diye beklerken. belli vakit geçtikten sonra ruh hali değişir.
- ulan şu sucuğu da aliyim.
- anne!! peynir yok muydu ya?
- böreği de aldım tamamdır. artık 3-5 gün yemek sıkıntısı çekilmez.
- şu gün de maç vardı iyi bari orada rahat rahat izlerim.
zaman ile duygular yerini mantığa bırakır. duygusallık bir yere kadar, aç kalmanın verdiği rahatsızlık paha biçilemez.

2 artı 1 daire

görüklede artı bir kısmı tuvalet içindir. salon zannedip heveslenilmemelidir.
salonun ayrı olduğu iki artı birlerde bağımsız mutfak diye lutufmuş gibi bahsedilir zaten.

eski sevgilisini geri dön diye arayan erkek

(bkz: kişi kendinden bilir işi)

soğuk yatağı ısıtma yöntemleri

sıcak su torbaları bu konuda çok etkilidirler.
ben nereden bulayım sıcak su torbasını felan diyorsanız da size göre farklı çözüm olarak kola şişelerinin içine sıcak su doldurup yatmadan 20 dakika önce yorgan ile yatak arasına bırakmak bütün sorunlara çözüm getirir.

türkiye de biranın çok pahalı olması

türkiye de herşeyin pahalı olmasına paralel olarak bira da pahalıdır.
öle ağlamalı sızlanmalı şeyleri sevmemekle birlikte acı gerçeklerle karşı karşıya gelip mecburen ağlatılıyoruz.
tarım ülkesi türkiye, ekmek yarın öbür gün bir lira olucak. sanayisi pekte gelişmemiş diye bakılan ülke türkiye hayvancılığa yönelmiş olması muhtemel ülkem etin kilosu 25 lira. doğal gaz gücü olan kullansın (mış). benzin, mazot, ıvır zıvır seçme özgürlüğü olmak ile birlikte hangi sınır kapısından çıkarsanız çıkın 3 te bir oranında daha ucuz. neden ?
vergilere selam ediyorum bu kadar insandan bu kadar vergi toplandığı halde hala bütçe açık veriyor. 400 milyar dolar dış borç oluşuyor. çok enteresan. donu yok giymeye tahtravan ile gidiyor sıçmaya misali 6 milyar dolarlık roket rampasını ihaleye sokuyoruz.

abazan müzik kanalları

bilal berk - 051xxxx xx xx
istanbul'dan güzel bayanlardan mesaj bekliyorum.
147 boyunda 92 kilo gayet fit bir insanım.
*

yazar hastalıkları

şişkin ego tramvası. sadece yazar değil genel insan hastalığıdır.
beni sevsinler, okşasınlar, kucağına alsınlar, iltifat etsin... hep bir istek hep bir talep içerisindirler.
en ünlü ben olayım bütün ilgi üzerimde toplansın odak olayım. en birinci ben olayım çabası.
bu tramva zamanla toplum içerisinde şebekliğe, kepazeliğe, boş konuşmaya kadar ilerliyebiliyor. törpülemek gerekiyor arada egolarımızı..

sözlük yazarlarının itirafları

üç buçuk ay önce (bkz: ağzından mı)şeklinde yazdığım entryden beri hiç yazasım gelmiyor. gün aşırı takip, göz gezdirme gibi eylemlerde bulunuyorum ama şuraya 2 kelime 3 cümle attırayım diyemiyorum. yaratıcılık zaten yoktu ama 3 kelimeden bir cümle oluşturup 1 entry giremeyecek hale gelmişim. ben bu satırları yazarken kim bilir nerede neler oluyor. son entry fena dokundu galiba bana bu yazı ile bu suskunluğa bir son verme ümidindeyim.

sevgiliye ilk öpüşme teklifini yapmak

(bkz: ağzından mı)

fb den 4 veya daha fazla gol yiyen gs kalecileri

maç çıkışında arabasının içinde tekme tokat dayak yemeyen kalecilerdir.

galatasaray a ş nin borcu

klüp yöneticileri harici kimsenin kafaya takıp uykularını kaçırmaması gereken borçlardır.
yastığa başını koyduğunda ulan nolcak bu galatasaray a.ş. nin borçları diye düşünen insanlara tavsiye daha faydalı işlerle uğraşsınlar. fotosenteze felan yorsunlar kafalarını.
sana ne, senin evine mi haciz getirecek bu borçlar.

alın verin ekonomiye can verin

reklamda alın verin diyenlerin gerçekten esnaf olmamaları, aylık gelirleri tahmini 7-8 bin lira olan kişilerce telafuz edilmesi bir başka komedidir.
göt yemedi mi simitçiye, bakkala, çiçekçiye söyletmeye...

adil kullanım sınırının 8 gb a çekilmesi

vericekleri hizmeti selamlama ihtiyacı hissettiriyor artık bu abukluklar.
rüzgar eser net gider, kuş konar net gider... onlarca garip manasız sebepler.
alt yapı yetmez, yurt dışı kabloları biribirne dokunur olan bize olur.
devlette sağolsun sulh ceza çalışıyor google bile yasaklanır yakında.
verdikleri abuk subuk hizmeti bile artık sınırlıyorlar. bir de üzerine faiş fiyat talep ediyorlar.
özelleştirilmiş, rakip yok. düdüğü istedikleri gibi çalıyorlar.
istediğin kadar şikayet et sikinde olmaz kimsenin. bulmuşlar yağlı bi kapı sike sike çoğaltıyorlar.
kafam kolum bacağım girsin de çare değil artık.
rekabet lazım bu sektöre, yoksa çok daha fazla kan alacaklar.

boniiibon

altıncı nesil yazar.
(bkz: hoş geldiniz)

arabam var bmw benimle çıkar mısın diyen erkek

bisikletim var hemde bmx, bu şartlara sahipken sormaya korkuyorum. benimle çıkarmısın?
varoş versyonu için...

rodrigo barbosa tabata

8 m euro karşılığında beşiktaş ile anlaşmıştır.

bülent ersoy güzel bir kadındır

(bkz: şap yok mu şap)

beş senelik sevgiliden ayrılmak

ondan sonraki bütün sevgilileri günah keçisi ilan etmektir.
eski ilişkinin bütün günahlarını yenisine yüklemektir.

youtube dan hatun kaldırmak

- bu videodaki herkesin amuna koyim ama yokki materyal olsa koyucam.
+ aa ne güzel koyamıyorsunuz bağyan, bi kere versene.
- terbiyesiz.
+ msn ?
- olur hem nasıl koyuyorsunuz gösterirsin.
+ ayıpsın. her türlü genç bağyan.
- hotcikilop@...
+ ok! ( uh! düştü, kalktı bana kaldı. )

avea nın sevgiliden çok mesaj atması

bir mesaj alındı
avea
oku iptal

neden kapalıydı bütün gün telefonun?