bugün

entry'ler (297)

naz elmas

resmen adile naşite dönmüş. kısa boy ,koca göbek, koca memeler, çıtı bacaklar.hepsini bıraktım o göbeğin acilen erimesi lazım.

sözlük yazarlarının 100 metre dereceleri

15,8 di. 6 sene önce.

ideal aşk

fedakarlık ve değer bilmektir.

hastası olunan sözler

filiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz. maaaaaaaaa

göt olunan durumlar

facebookta okeye girdim, bir an boş bulunup oynayabilir miyim diye sordum. aldığım cevap: neyle s.k.mle mi?
acayip bir göt oluş anıydı benim için.
ne öğrendim : okeye girdiğinde masa boş mu deniyormuş.

google chrome vs mozilla firefox

chrome candır.

burcu esmersoy

makyaj güzeli.

bacak arasında yastıkla uyumak

gece yarısı çişin gelirse ve yapmaya üşeniyorsan gerçekleştirilecek eylem olabilir.

otobüse binerken akbilini hazır etmeyen kadın

minibüse bindiğinde şoföre para vermek yerine önce boş bulduğu yere kıçını koyup, şuradan bir kişi uzatır mısınız diyen kişidir de aynı zamanda. millet mecburdu çünkü muavinlik yapmaya.

river phoenix

bir gece johnny depp'in barına eğlenmeye gider. sahnede red hot chili peppers vardır. river'ı çağırırlar sahneye, beraber şarkı söylemek için. river sahneye çıkarken bardaki diğer hollywood yıldızları tarafından yuhalanır. bunu kendine yediremeyen river gecenin sonunda tuvalette hız topu yapar ve intihar eder. ambulans gelir lakin onu kurtarmaya yetmez.
kendisi ölmeden önce interview with the vampire kadrosuna alındığı için film kendisine adanmıştır.

my own private idaho

bittiğinde hayata lanet edip bir sigara yaktığım filmdir. river phoenix ; bu kadar başarılı bir oyuncunun hayata erken veda etmesi çok kötü.

alp kırşan

yanlış film ve dizi tercihleri yüzünden çoğu insana itici gelen oyuncu.
Babaannesi ve halasını * tanıdığım için eğlenceli kişiliğinin ailesinden geldiğini tahmin edebiliyorum.
Romantik komedi filmlerinde oynasa kızların sevgilisi olacağından eminim çünkü biraz karizma eksiği var malesef . Bugünde saçma sapan bir programa katılmış ordan bi entryi giresim geldi kendisine, baya sıkılıyosun böyle programlarda ne demeye katılıyosun be çocuk.

gripin

beş şarkısı çok güzel ,klip saçma. saçma demeyelimde şarkı duygusal lakin video resmen komik olmuş ya.çok tezat, sadece dinlemeyi tercih ediyorum.

can bonomo

şarkılarını ve kendisini çok sevsemde kliplerinin iğrençliğini ve basitliğini söylemeden geçemeyeceğim. ben bile daha güzel çekerim. bana bir saz verin klibi saçma ama görsellik yine bir derece, şaşkın klibi, oynayan kız püff çok kötü fena.

ya sonra

deniz çakır'ın ve barış falay'ın harcandığı film.

tnk

aşk tesadüfleri sever filminde süper reklam alan grup. özellikle de caner karamukluoğlu için iyi referans olmuş. artık oda artiz olur.
+napalım binelim mi trene?
-mm binel.... *

mehmet günsür

yahu bir insan aynı anda hem çok itici hem de çok yakışıklı olabilir mi dedirten zat. bir yanın tapmak isterken diğer yanın kasıntının teki diyor.olacak iş değil böylesi.

iett otobüslerinde şöför tarifesi

akbilsiz yolculardan haraç keseni de bulunmaktadır.

sözlük yazarlarının bugün aldığı kararlar

kötüyü umarsan sonuç kötü olur.for this reason artık hep iyi düşüneceğim.

süper mario müziği

bana köyümü özleten melodiler.