bugün

Sözlükteki meriçlerin sendikası.

edit :

başkan : kale3112
Asgari ücret görüşmelerinde harunların ve meriçlerin hakkını koruyacak hükümete karşı ezdirmeyecek sendika.
sözlükte sürekli olarak ötelenen ve çalışmaları engellenen meriç insanlarının dayanıştığı sendika.

önce iş güvenliği.
meriçlerin ne kadar zor şartlar altında çalıştığı hepinizin malumu.

gerek dışarıdan gelecek saldırılara, gerekse işverene karşı meriç haklarını korumak adına kurulmuş bir sendikadır.

üyelik aidatı olarak her meriç ayda bir kız paslamak zorunda sendika yöneticilerine.
Yeter artık, isim verin.
meriçlerin de bir takım özlük hakları olmalı tabii..

bu savaşı verebilecek bir örgitsel girişimi destekliyorum yani kısaca..

emekçinin yanında olmak bunu gerektirir şüphesiz ki..
aralıksız taciz ateşlerinin başladığı şu saatlerde sığınmak için doğru bir limandır.

bütün meriçleri sendika çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz.

paniğe kapılıp dağılmayın.

şu an ihtiyacımız olan tek şey sağduyu ve soğuk kanlılık.
Sendikamızın başkanlığı ve başkan yardımcılığı için meriç önerisi yapıldıktan sonra anket yapılacaktır. Meriçleri özelden bildirebilirsiniz. Anket yarın. (Gerekli ilgiyi görürse)
Düşünsenize kale, tibb ve diğer tüm meriçler falan kol kola grev yapıyolar aq.
"mesele karı kız değil sen hala anlamadın mı?" düsturu ile yola çıkan, statükoya boyun eğmeyip onlara indirdikleri karı kız pastasından haraç vermeyi reddederek kendi yollarını çizen ve haliyle ötekileştirilip af edersiniz terörist ilan edilen sendikadır.

üyeleri kronik çaylaktır ve sık sık silinip geri gelirler.

yanlarındayız her zaman.
Meriçler kezolar kardeş moderasyon kalleş.
muhalif meriçlerin faşist moderasyonun baskılarına inat varlıklarını sürdürmeye çalıştıkları sendikadır.
Meriçler için kurulmuş sendikadır.
meriçlerin bir an önce örgütlenip çatısı altında birleşmesi gereken sendikadır. ben fazlaca mağdur edildiklerini düşünüyorum. işverene, ya da memeverene karşı haklarını savunmaya başlamalılar artık.