bugün

ruh hali sürekli değişen, menfi-müspet her haliyle hoş sohbet insanı.
birgün mutlaka kamboçya'da angkor tapınakları'na gideceğine inanıyorum, belki tofi perileri ile benim için şarkı da söyler. *
$ebnem paker kadar seksi bir insan. *
kurduğu uzun cümlelerle dikkat çeken yazar. *
arada msn e gelip lan kadın elim kaşınıyo ortalığı azcık dağıtalım mı diye şeytanı aklıma sokan, birlikte sağa sola sataştığımız mikserim *

(bkz: kadınım)
çok çılgın bir okurdur kendisi. menfi olduğu kadar müspettir de aynı zamanda. sizin onun öyle dediğine bakmayın.
kaçınılmaz olarak (bkz: kedidir kedi) *
benım gibi aşk acısı çeken nacizane insan, keyifli kaliteli sohbet edebilen güzel kişilik, ayrıca benım verdiğim hayat taktiğini uygulama cesareti gösterip yolunu ona göre çizen kahraman insan (bkz: yazı tura)
çılgın okurların romalısı, aynı okulda olup bir türlü buluşamadığımız, beni cevapsız bırakmayan ve adının aksine müspet bir insan.aklıma yavru kedilerin sevimliliği ve yaramazlığını getiriyor daima
sıkı dost, sağlam sohbeti olan mizah yeteneği gelişmiş espiri nedir bilen bir o kadar da güzel insan. en kısa zamanda ankara'da kendisi ile görüşmek istediğim karşılıklı bir tavla atmayı umduğum 4ncü nesillerin güler yüzlü güzeli.
(bkz: #1984066)
(bkz: #2016703)
kendisini tanımam etmem, anlamadığım terazi burcu yazarlar başlığından niye buraya yönlendirme yapıldığıdır.***
şu anda hasta olduğunu öğrendiğim 3 gündür hastanede yatmakta olan canımdan öte sevdiğim insan. kendisine acil şifalar diliyorum bir an önce iyileşip aramıza dönmesini temenni ediyorum.
seninle daha istanbullara gideceğiz ortamlara akacağız güzel insan. daha ankara hatta yurt dışına bile kaçacağız seninle hadi çabuk dön aramıza. *
(bkz: dualarımız seninle)
kadinim. * * *
gecmi$ olsun demek istedigim.
huysuz bir arkadaş. geçmiş olsun, çabucak iyileşip bol bol yazsın/yazdırsın.
kedi bu. kompile kedi.
bana ilk hoşgeldin diyen yazar arkadaşım ben de ilk hoşbulduku kendisine diyorum...
geçmiş olsun mesajı ile nezaketini gösteren ve aynı sorunu zamanın da kendisi de yaşamış olan yazar.
*
ankara'ya gerçekleştirdiği ziyarette yüz yüze görüşme imkanı bulduğum sohbetine doyum olmaz dediğim güzel insan.
moderasyondaki keyfiyet faktöründen olsa gerek, gereksiz yere çaylak edilen yazar.
sebepli ya da sebepsiz, bir süre yazılarını göremeyeceğimiz, mesajlarımıza cevap veremeyecek bir kedi artık o.
bir süreliğine.
çabucak geçiverecek.

allah sabır versin.
kayıtlı okurdur kendileri. info'da her defasında gözüme carpan fakat bi türlü samimi olamadığım yazardır .
o da cılgın.*
çaylaklığı süresince çok özlediğimiz ve gelmesini sabırsızlık ile beklediğimiz yazardır. *
hiç bir sermaye yöneticisine yar etmem dediğim çaylaklıktan kurtuşmuş asil yazar kişi. ankara ziyaretinde göynümü titreten kokur ailesinin en sevimli insanları listesinde ilk sıralarda yer alan hayran olduğum insanı. * *
çok sağlıklı ve mutlu olmasını dilediğim yazar. bir kez mesajlaştım, dünya tatlısıdır. doğum günün kutlu olsun.
doğum gününu kutladığım kedi pardon yazar. sesim berbat * olduğu için sana bir şarkı söyleyemiyorum ama şu kediden güzel bir doğum günü armağanını kabul edersin umarım. *