bugün

bitsede kurtulsak dizisi. ana tema bacak arasi. dizide menekse'nin mustafa'nin elinden sag kurtulduguna sevinmiyor millet. aksine salya sümük aglayip yas tutuyorlar tecavüze ugradi diye *.
insallah dedikleri gibi bu yaz son bulurda bende muradima ererim.
lost izlendikten sonra pek bir izlenecek dizi değil fakat ister istemez bir bölümü yada birkaç sahnesine bakılan bu dizinin müziği beni mest etmiştir. ninni-toygar ışıklı dinlendiğinde insanın tüylerini diken diken eden ve ruhunu okşayan bu müzik dinlediği tarza bakmadan herkese tavsiye edilir
dizinin sayko karakteri mustafayı babası sanan zavallı küçük kız karakterinin sinir bozduğu dizidir.
lanet olası dizi.
aynı gün içersinde her sevişme sonrası yatak örtülerini değiştiren çift. önce kırmızıydı değişti, sonra omlet yapacaklardı vazgeçtiler bi posta seviştiler maviydi örtü, en sonunda noldu yine bir ara seviştiler sonra bi baktık yatak örtüsü beyaz. sonra bi daha seviştiler de değişti mi rengi bilmiyorum.
Mustafanın yakalanması ile zannımca finalinin cok gec kalmayacagı dizi. Ilk bölümlerı oldukca hos olmasına ragmen artık zıvanadan cıkmıslar senaryo kasılıyor konu zorlugu cekılıyor.
cumartesi gecesi final bölümüyle son kez karşımıza çıkacak program .
an itibariyle halil'in öldüğü menekşe'yi karnındaki çocuğu ile ortada bıraktığı bir aşk finali. hani aşk ölmemekti..
sonunda finali yayınlanan dizi. ilk bölümden finalden bi bölüm önceye kadar neredeyse kaçan insanlardan oluşan diziydi.
o kadar dalga geçtim, sinirlendim, gıcık oldum ama oda arkadaşlarım sayesinde finalini izlerken beni ağlatan dizi bu.

--spoiler--

halil'in menekşe'ye söyledikleri içimi dağladı resmen. annesinin hali de bir başka acıttı... sadece dizi bu diyorum ama, akıyor göz yaşlarım! allah'ım beni neden sulu gözlü yarattın?!

--spoiler--
saçma bir sonla bitmiş yerli dizi, bildiğimiz türden bir son saçma. kıvanç tatlıtuğ yüzünden izlenilmesi büyük olasılıktır yoksa başka türlü o dizi çekilmezdi.
dizi bir sezon daha devam etseydi halil'in menekşe'yi alnından öpüp durmasıyla menekşe'nin alnı nasır tutacaktı.
dizi bir sezon daha devam etseydi halil ve menekşe gerçek hayatta asla ağlayamazdı...
her bölümünde, menekşe tecavüze ha uğradı ha uğrayacak diye gerilerek izlediğim dizi. kıvanç tatlıtuğ bu diziyle bir oyuncu olarak kendini kanıtlamıştır.
kanal d'de 2007-2008 yayın döneminde yayınlanmış dizi...
başrollerinde bergüzar korel'e benzerliğiyle dikkat çeken sedef avcı ve kıvanç tatlıtuğ oynamıştır.
ilk 4-5 bölümü özellikle de ilk bölümü tekrar tekrar izlenebilecek kadar güzeldi...
final kötü olmasına rağmen oyuncular tarafından çok güzel yansıtılmıştı.
zaten toygar ışıklı imzası taşıyan müzikler ve menekşe'nin oldukça hüzünlü bakışlarıyla içinizin acımaması zordu...

ahh ahh keşke halil ölmeseydi..
hala hatırlayınca hüzünlendiren, kalp hastalarına asla tırnak dönmesi olanlara ise önerilmeyen diziydi. antidepresanlı izlenmesi tavsiye olunmaktaydı.
menekse o kadar aptaldi ki halilin sonunda sinirden menekse yi geneleve satacagini dusunmustum.
özlenen dizidir..
aralarda çıkan müzik harikaydı ya.. yum usulca gözlerini uzat üşümüş ellerini sakla o masum yüreğini uyu yavrum uyu bu dünya dipsiz bir kuyu... pamuktan kalbin solmadan hayat yüzüne vurmadan uyu...
şuan star tv ekranlarında tekrarı yayınlanan dizidir. ne zaman bilgisayardan başımı kaldırsam kız hep salya sümük ağlamaktadır. inadına gülene kadar izlemeyi düşünmekteyim.
star tv de şimdi tekrarını görünce , ne kadar çok kadrolaşmış oyuncusu var bu ay yapımın , bi giren bi daha çıkmamış, geriside zaten şimdi çok iyi yerlerde dedim. hem yönetmeni, hem oyuncuları, hem senaristleri... piyasadaki herkesin rüyası olsa gerek ay yapımla çalışmak.
bir küçük sırlar değildir.
bugünlerde star tv öğlen kuşağında tekrarları yayınlanan bir ay yapım dizisidir. kıvanç tatlıtuğ'un yıldızının parlamasına sebep olmuştur.
sedef avcı çok sıkıcı bir tipti o dizide.doğru düzgün konuşmazdı, sessiz sessiz, uyuz uyuz dururdu.
annemin yanlışlıkla, "halil ile ibrahim" dediği dizidir. o zamandan beri ismi böyle kalmıştır.
güncel Önemli Başlıklar