bugün

boş bir diziymiş ki ben ki tv de 90 lardan buyana cikan tum dizileri hatirlarken bunu sadece isim olarak hatirliyorum. bir sey cagristirmiyor.
Ne diziydi be, hayvan gibi izlerdik. Kıvanç babaya ilk burda hasta olmuştuk.
fırat tanış gibi bir yeteneği tanımama vesile olmuş dizidir.
seviye gene dibi zorluyor *

ferhan şensoy'un 10 nisan'da bom adlı yeni tiyatro oyunu var. kayda değer bir şeyler izlemiş olursunuz *
tek bir sahnesi aklımda kalan dizidr.
menekşe ile başka bir adam zorla evlenmıştı sanırım ve menekse ılıskıye gırememıstı adamda utanmasın annesıne karsı dıye e malum gelenek gelının bakırelıgını kanıtlaması ıcın kanını bır beze surup kaynanaya vermelı.
adam kendı elını kesmeye calısmıstı o kadar korkaktı kı kızın elını kesip beze surmustu.
nedense bu sahne kazınmış aklıma bir bunu hatırlıyorum.
Kıvanç Tatlıtuğun canlandırdığı karakterler arasında en iyisi olan halil ve onun temiz duyguları, aşkı.
çok acıklı diye izlemezdim. müzikleri fln pek dokunaklıydı. izledikçe gerçekten üzülürdüm.
yıl 2012 olmasına rağmen adından söz ettireni, aşk dolu, hüzünlü güzel bir diziydi.
ece-melek'in yaptığı en düzgün iş tek sezonda çekilip mutsuz sonla bitirilmiş olması hala saygı duymamızı sağlamaktadır.. ayrıca
kıvanç tatlıtuğ ve sedef avcı bir an önce evlenmeliler.. *
ağlatan,
hüznü taa içinizde hissettiren,
her izleyişinizde canınızı acıtan,
vayy be dedirten,
boğazı düğüm düğüm yapan,
yutkunmayı güçleştiren,
müziği ile yerle bir eden,
sadece aşkın işlendiği,
en saf duygularla beslenmiş,
aileyle izlenilmesi kolay,
sürekli kumanda kontrolü gerektirmeyen
şehveti kullanarak reyting hesabının yapılmadığı
türk tarihinin gelmiş geçmiş en iyi aşk dizisidir.
oradan oraya iki manyak koşup duruyordu hiç bir şey anlamadığım dizi.
kıvanç tatlıtuğ'un adam gibi oynadığı bir yapımdır. teşhir olmadığı için pek tutmadı diye biliyorum, ama orası başka tabi.
hafta içi her gece bilmem kaçta yaklaşık 2 bölümlük bir kısmı yayınlanan dizi.

dizinin eleştirilecek çok yanı var ama nedense ağzı açık izlerken buluyorum kendimi. sanırım o saatte limbik sistemim coşuyor. anlamsız bir mutluluk, anlamsız bir hüzün, heyecan...

bebek taklidi yapmayan, iki lafından biri yalama olmuş "aşkım" olmayan, dudaklarını büzerek andaval gibi naz yapmayan, çok konuşup kafa sikmeyen menekşe... izleyenler tarafından ne kadar "aptal lan bu kız" denilse de insanı kendi gibi olana özendiren bir yanı var.
butun uyku duzenımı mahvedip gece buyuk heyecanla beklediğim güzel dizi.10.bolumu gerı bıraktık.
fırat tanış'ı izleyebileceğimiz yerli dizi. oyunculuk ruhunda varmış fırat'ın..
annemin yanlışlıkla, "halil ile ibrahim" dediği dizidir. o zamandan beri ismi böyle kalmıştır.
sedef avcı çok sıkıcı bir tipti o dizide.doğru düzgün konuşmazdı, sessiz sessiz, uyuz uyuz dururdu.
bugünlerde star tv öğlen kuşağında tekrarları yayınlanan bir ay yapım dizisidir. kıvanç tatlıtuğ'un yıldızının parlamasına sebep olmuştur.
bir küçük sırlar değildir.
star tv de şimdi tekrarını görünce , ne kadar çok kadrolaşmış oyuncusu var bu ay yapımın , bi giren bi daha çıkmamış, geriside zaten şimdi çok iyi yerlerde dedim. hem yönetmeni, hem oyuncuları, hem senaristleri... piyasadaki herkesin rüyası olsa gerek ay yapımla çalışmak.
şuan star tv ekranlarında tekrarı yayınlanan dizidir. ne zaman bilgisayardan başımı kaldırsam kız hep salya sümük ağlamaktadır. inadına gülene kadar izlemeyi düşünmekteyim.
aralarda çıkan müzik harikaydı ya.. yum usulca gözlerini uzat üşümüş ellerini sakla o masum yüreğini uyu yavrum uyu bu dünya dipsiz bir kuyu... pamuktan kalbin solmadan hayat yüzüne vurmadan uyu...
özlenen dizidir..
menekse o kadar aptaldi ki halilin sonunda sinirden menekse yi geneleve satacagini dusunmustum.
hala hatırlayınca hüzünlendiren, kalp hastalarına asla tırnak dönmesi olanlara ise önerilmeyen diziydi. antidepresanlı izlenmesi tavsiye olunmaktaydı.