bugün

semih kaplana yaptığı hareketin aynısı solcu,devrimci diye adlandırılan birisine yapılsaydı " woowowow faşist,wowowowo hani sanat" falan diyerek eleştirirlerdi.
enteresan filmlerde oynayarak mehşur olmuştur. evet.
ideoloji karışımı.
görsel
Ben çok sempatik buluyorum bu kadını. Birikimli ve güçlü bi kadın. Ayrıca Orta yaşlara gelse de seksapel sahibi bence.
en çok güldüğüm bir yandan da acıdığım olayı yönetmen semih kaplanoğlunun ödül töreninde elini sıkmamasıydı. sen meltem cumbulsun ya. tribin kime. tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış hesabı. yani sen o en yumuşak tabirle kabalığı yaptın da semih kaplanoğlu mu küçüldü. varoşça bir hareketti, açıkçası şaşırtmadı da.
geçen de gelmiş afrin hareketini yurtta sulh cihanda sulh sözünü referans vererek eleştirmiş. bak arkadaşım kronolojik olarak araştır atatürk o sözü ne zaman söylemiş bir bak, ondan sonra konuş. atatürk trablusgarpdan tut, çanakkaleye verdiği olağanüstü savaşlar, mücadeleler ile ülkeyi emniyete getirmiş de ondan sonra söylemiş. tarihi olaylar hakkında bilgin, ilgin, birikimin kısıtlıysa hiç girme o işlere, yap oyunculuğunu.
ha oyunculuk demişken, ben bu arkadaşı propaganda ve memolinin dizisinden başka sağlam bir yapımda da görmedim. kariyerin zaten toz duman olmuş, ortadoğu analistimiz de olma mk.

edit: neden sevmeyeceğimi, sevmediğimi güzelce açıklamışım. şöyle olan sevmez, böyle olan sevmez..sulandırmaya gerek yok olayı. bak açıklamışım. beyni olan anlar amk.
görsel
Az önce magazinde gördüm de aklıma geldi bir zamanlar kıvanç tatlıtuğla sevgili oldukları. Hala hayret ediyorum bana göre güzel bir kadın değil ama duruşu falan tarzı var o yüzden mi acaba.
güzellik göreceli bir kavram. bazen, bazı insanlar ruhen kendine çeker. bunun için güzellik olgusuna gerek yok.
meltem cumbul radyo zamanlarında türkiye deki kadın kafasının çok ötelerinde idi. özellikle görüntüsü ile ön plana çımadan tanınması takdire şayandı. görüntüye kalırsa işler epey itici ve giyinmeyi asla öğrenememiş bir kadın ama yanında mutlu olabiliyorsa biri bunun ne önemi var.
Memoli birlikte ciaya çalıştıklarını itiraf etmiş

görsel
cumbul ittifakı bşk.
Memoli'den sonra kaybolup gitti.
kivanci elden gecirmis bir ablamiz saygi duyariz.
soyadı istemsiz olarak memeyi çağrıştırıyor bana.

belki de saatle alakalıdır.

t:ünlü bir şahsiyet.
oldum olası itici bulduğum oyuncudur. ekrana bence hiç yakışmıyor ki zaten artık hiç tercih edilmiyor.
e be köylü kızı
e be köylü kızı.
bu kadının arkasında hangi güçler var hala çözemedim. ulusal olsun uluslararası olsun nereden geldiği belli olmayan bir nüfuzu var.
Sezen aksu, kadir inanır, zülfü livaneli ve daha niceleri gibi cihangir solcusudur.
e be köylü kızı olarak kalacaktır.
Madamın dibidir dibi.
propaganda mıydı neydi o filmde rafet el roman ile çitlerin arkasında yiyiştiği bir sahne vardı. nedense itici gelir bana.
görsel
görsel
görsel
görsel
Bu kadını hiç seksi veya güzel bulmuyorum.

Ama ad soyad kombinasyonu kanımı kaynatıyor.

Çocukluğuma inmek gerekiyor sanırım.
gene yobazları kudurtmuş.
Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna katılmış oyuncu.