bugün

efenim öncellikle tarih itibarı ile bu kızı tanımam benim iki sene önceye dayanir. bir arkadasimin bana ulan su karının sarkılarını dinlesene emmeli gommeli resmen demesiyle kendisini dinlemis bulundum. o zamanlar internette donen 2 sarkisi vardi seviserek ölelim ve sana vermezsem adlı şarkılar idi. gayet sıradan bir ses gayet yeliz yesilmen tarzı sarkılar yapan bu kızcagızımızın diger avam sarkicilardan farki şarkı sözlerinin gayet acik bi sekilde olmasada caktirmadan, gel bana göm, gel beni yala , ne zaman bana basacan , seninki kac cm , tarzında gondermeler yapar. gecen gun tv de rastladigim bu zat-ı muhterem simdide bu sarkilarina bir albüm yapmis. albumun adı "beni özenle aç" s harfini soyleme ozurlu bu kızcagıza muzık hayatında basarilar diliyoruz. kendisi adina ilk entry i ben girdim bundanda bilhakis cok mutluluk duyuyorum. cunku yakında kendisinden bol bol soz edicez. (bkz: turkiyenin jennifer lopezi benim) (bkz: hulya avsar artik yaslandi)
ağustosta süperdi isimli bir albüm çıkarmış bağyan. albüm forumlarda +18 şeklinde veriliyor gerisini siz düşünün. muhteviyatına bakıyoruz:

Melissa Boyner - Ay Çok Etkilendim
Melissa Boyner - Sana Vermezsem
Melissa Boyner - Sana Vermezsem (First Version)
Melissa Boyner - Sevişerek Ölelim
Melissa Boyner - Süperdi
Melissa Boyner - Süs Bebekleri
Melissa Boyner - Tehlikeli

(bkz: oha)

ayrıca hanım kız muhtemelen boynerlerin kızı. yani zengin familyadan gelmekte.

göte girmeden önceki edit: boynerlerle alakası yokmuş hanım kızın, cem boyner amcam diye bir palavra atmış sonra kolpa olduğu ortaya çıkmış. uyardığı için monsta'ya teşekkürler.
e haydi kendisini birde videosunu verelimde tam olsun degilmi ya
http://www.youtube.com/watch?v=_tMEAb7vQzI ayrıca lütfen views sayısına dikkat ediniz
(bkz: sana vermezsem (first version)) çok da konuşmaya gerek yok sanırım.
(bkz: cem boyner)
(bkz: boyner holding)
(bkz: horny)
-kadın kısmısını temsil etmeyen şarkıcımsı.

türk feminist derneği 2007
bu da melissa b dir.

(bkz: melissa p)
sözlüğe devet etmemiz gereken şahıstır.
Bir de bize söylesin. *
hayatımın kadını, ismindeki iki adet s'ye kurban olduğum başarılı şarkıcı.
(bkz: namusum).
kendi hayatını kısaca özgeçmiş halinde verdiği özenle açınız albümünden anladığımız kadarıyla dar ve alabilen bir yapıya sahip, * aşkı girmez ise kim girecek bilemeyen, fantazilerle uğraşmayan realist çizgide icraate geçen bir kızımızdır.
gidiyorum demeden gidişim varya süperdi
o surat ifaden görülmeye değerdi
nasıl da vurdum sana tekmeyi
mor da güzel yakıştı
unuttum seni.

gibi sözleri bulunan şarkıyı söyleyen kızcağız.
tahminimce videolarını sesi kapatıp da izlenebilen bıngıl bıngıl bi kız. *
beni özenle aç adında yeni bir albümü çıkmıştır. *
arabada ve gece kulüplerinde dinlenecek şarkılar yapan, balık etli, albenili hatun.

http://www.izlesene.com/v...erdimelissa-boyner/108009
girmiş olduğu piyasada,

en kısa zamanda şarkılarında istediği şeyi bulmasını ümit ettiğim kişilik.

zaten yaptığı müziğe bakınca, alsa alsa onu alır dediğim kimse.
ses rengi tanıdık, bildik... keza tarzıda öyle. öne çıkan bir özelliği yok... bu kadar abartılmasınıda abartılı bulduğum bayan vokal.

youtube'Da yorumları okurken bu yorum yine yeni yeniden beni çileden çıkardı.

--Alıntı--
naturel32 : buna tecavüz etsen suç olur işte arkadaşlar biz böyle bir ülke de yaşıyoruz
--alıntı--

bakın adam haklı... işte böyle bir ülkede böyle insanlarla aynı havayı soluyoruz ! tecavüzü hakediyormuş bu kişi ! kimbilir dışarıda kimin anası, bacısı, karısı bunun gözünde tecavüzü hakediyor !
bu bayan şarkıcıya bu lafı söylerken muhtemelen içinden " yozlaşmış millet, dejenere olmuşuz " diyordur. kendi yozlaşmışlığına yan pezevenk !

akıllara şu başlık geliyor hemen :

(bkz: kizin tecavuzu hakettigini dusunen yobaz)
yazdığı şarkı sözlerine bakılırsa -afedersiniz- .arrak düşmanı şarkıcıdır.
dinlerken yarım yarım yarıldığım evcenek hatta ahalicenek sevip saydığımız nadide şarkıcılarımızdan. hak ettiği değeri bulmasını umut ediyoruz.*
Az önce süperdi şarkısını ve sana vermezsem isimli şarkılarını dinlediğim boş şarkıcı.Vücuduyla (özellikle göğüsleri) gündemde kalacağını düşündüğüm bir şarkıcı.Yoksa ne sözlerde ne seste birşey yok.
--spoiler--
Aslında sözler de iyi. Atıyorum bir Hollandalı aynı şarkıyı ingilizce söylese uyuz olurdum; çünkü onlar bizim gibi değiller. "Vereceksen ver, kalp malp kasma adamı" derler. Oysa bu sözler tam bizi anlatıyor. Yani cilveleşiyoruz, yaramazlık yapmak istiyoruz ama son adımı atarken hep rasyonelize etmek, gizlemek, yavaşlatmak durumundayız.
--spoiler--
abla yla ilgili yapılmış bir yorum. kalanı da fena değil.
(bkz: http://www.pozitifpc.com/...melissa-boyner-hastasiyim)
-yanlış ekiple yanlış şekilde gündeme gelmiş iyi bir sese sahip olan güzel bir kız.

-ilk başta şarkısına tepki göstersemde sonra açıklamasında okuduğum ortaokulda yapılmış bir tiyatro oyunu için yazıldığını ve sonradan isteği dışı internete yayıldığını öğrendiğim kişi.

-canlı sahne performanslarını çok başarılı bulduğum tamamen bir çok insanın yanlış değerlendirdiği kişi.
silikonlu göğüsleri dışında yüzü de güzel olsa harika bir şey olacak olan şarkıcı.
sok çıkar sok çıkar elini cebine sok çıkar şeklinde şarkılar yapan kadın. sana vermezsem kime vereceğim kalbimi şeklinde sözleri olan bir şarkısı mevcuttur. ne lan bu. ankaralı namığın kadın versiyonu. ankaralı namık bundan daha iyi hatta.
sarışın ve esmer karışımını bir arada taşıyabilen 2008'deki süperdi şarkısıyla ün'e kavuşan güzel bir kadın şarkıcısıdır.
güncel Önemli Başlıklar