bugün

Kendisini halk kahramanıdır, anadolunun bağrından kopmuş bir gurbetçi kızımız.

Şaka lan şaka. Zengindir, bok gibi parası vardır. Sadece makyaj malzemesi harcadığı para, türkiye de asgari ücretten daha fazladır. Ayrıca anadolunun bağrından falan kopmamıştır. ingiltere de doğmuş, bir ara türkiyeye gelip, ondan sonra yine avrupaya gidip orada büyümüştür. Youtube a depresyon style dinlemek için girdikten sonra, kendimi videosunu izlerken yakaladım.

Youtube da makyaj nasıl yapılır, kıyafet nasıl seçilir vb. türden videolar hazırlayan kişidir. Kullandığı ürünlerin tamamı, avon ile maybiline mi ne işte adını bilmiyorum ondan kullanıyor. Makyajdan pek anlamadığım için ben mi abartılı söylüyorum bilmiyorum lakin, kadın olmak çok zormuş lan. Yok makyaj öncesi krem, yok göz altına farklı krem, yok göz kapaklarına kırk çeşit boya, yok efendim takma kiprikler ulan yazarken sıkıldım bu kadınlar yaparken nasıl sıkılmıyor hayret ettim.

Kendisi çok tatlı, konuşması ile daha da tatlı olan biridir. Tam çıkma teklifi edecektim, sevgilisi olduğunu öğrendim. Zaten sevgilisi olmasa da, beni gördükten sonra lezbiyen olmaya karar verirdi. Sizde sulanmayın lan. Kazara kabul eder falan, rezil olursunuz.

ileride bu kız çok ünlü olacak gibi hissediyorum. o yüzden şimdiden başlığını atalım ileriye doğru buraya reklam alır yolumuzu buluruz.

--spoiler--
Bu alana reklam alınır.
--spoiler--
videolarından çok sempatisi ilgi çeken güzel kız. evet makyaj ürünlerini çok fazla ve pahalı markalardan kullanıyor. ama imkan dahilinde doğal önerileri de var.
teksas ta yaşıyor. köpeğinin adı duck.
köpeği yaşadığı bölgeyi falan da çekmişliği var. o derece seviliyor.
gezi parkı eylemini destekleyen türk sever kişilik.

edit: bir de video hazırlamış destek amaçlı.
http://www.youtube.com/watch?v=9DqmP5B_26U
artık bu işin iyice bokunun çıktığının bir göstergesidir.

türkiyede yaşamayan birisinin tıp kı mesut özil gibi ülke hakkında 'siyasel' yorum yapması oldukça iğrelti bir durum. bu kız daha ne düşünceğinin farkında değil onu geç acaba oy atmış mı?
nasıl mesut özil almansa bu da nerede yaşıyorsa oralı daha neyin ne olduğunun farkında değil birde video çekmiş kezban!

çok siyasel çok apolitik. olay bir ağaç değil evet gördüklerini anlatma bize.

yatıcaktım bunu izledim uykum kaçtı.

son olarak yeterince bilmiyorsanız konu hakkında yorum yapmayın gülünç oluyorsunuz. demokratik bir ülke halkı tarafından yönetilir diyor isteğin ne kadar demokratik acaba ablacım? sinirlendim.

(bkz: her konuda fikri olmak)
şu başlığı açan arkadaşın yarım yamalak izlediği videolarla hakkında yorum yaptığı vlogger. ne avon u güzel kardeşim? kız abd de yaşıyor ve malumunuz orada da makyaj ürünleri gayet ucuz olduğu için bambaşka markalarda makyaj yapıyor. ayrıca kusursuz kusurlarım videosunda olduğu gibi inanılmaz içten, samimi bir şekilde anlatıyor meramını. velhesılı kelam seviyoruz kendisini de videolarını da.
vloggerlık işini iyi yapan gurbetçi kızımız. samimi ve alçak gönüllüdür bunu bir iki video izlediğinizde anlayabilirsiniz. 1.55 boyunda, 27 yaşında, yeni evlidir. renkli aynı zamanda sade bir hayat ve elit yaşam tarzına sahiptir. takipçileriyle paylaşımlarının hiç bitmemesi dileğiyle.
eskiden zayıf bir şeydi 10 yıl önceden bahsediyorum, o kadar oldu mu yahu? yaşlanıyorum lan. hala hayatta demek ki, teksasta yaşar makyajlı bilmem neli videolar çekerdi, fazla squad'dan quadrolar çok şişmiş hiç estetik değil ama yüzü çok güzel bir hatundu.
gayet disiplinli ve tuttuğunu koparan bir kadındır. cilt sağlığını önemser, spor rutininden şaşmaz, sosyal aktiviteleri son derece renklidir, nasıl giyinip ne süreceğini bilir, evi daima derli topludur, hayvan sevgisi yüksektir, sağlığına önem verir. üstelik tüm bunların yanı sıra tam zamanlı çalıştığı bir mesleği de vardır.

hayatı nasıl programlı yaşayıp beden, cilt sağlığını da dikkate alıp aynı zamanda keyif alabilirim sorusunun canlı örneğidir. en güzel tarafı da gösteriş için iki oradan iki buradan video koymayıp, hayatında hakikaten rutin olarak devam ettiği şeyleri eklemesidir. türkçesine, haline tavrına takılıp aşağı çekmeye çalışanlar klasik özgüvensiz tipler ne yazık ki. kendi halinde, tamamen kendiyle ilgili çabalayıp bunu insanlarla paylaşan bir kişi işte. takdir ederiz, örnek alırız. motivasyon arayanlara videoları tavsiyedir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar