bugün

bir dizici. tiyatro geçmişi de vardır belki bilemiyorum. carrefour reklamlarında oynuyo. sesi cırtlak. tanımadın mı?
bir ara haber muhabiriydi. sonra doktorlar'da "jülide" karakterini oynadı.
daha sonra çarkıfelek'te carrefour reklamı yaptı; memet ali isimli şahısın tacizlerine rağmen, gayet ciddi bir tarzı vardı ve memetali'ye tabir-i caizse hiç yüz vermiyor, siklemiyordu bile. memetali bu kız konuşurken, ağzına eğiliyor, sarılıp, şaap diye öpmeye falan yelteniyordu (her zamanki cıvık halleri). kızımız bundan hiç hoşlanmıyordu, belli de ediyordu. lakin iş işte, yapılması lazımdı belli ki.

şimdilerde carrefour-sa'nın belli başlı reklam yüzü oldu. aslında iyi bir oyuncu, sesi de çok karakteristik, türkçesi düzgün.
güzel bir rolde, yahut farklı bir yapımda -mesela sunuculuk olabilir- görmek isterim bu kızı şahsen.
çok beğendiğim oyuncu, sunucu her neyse... yaşlı gözüküyor ama güzel.
1972 doğumlu Türk sunucu, seslendirme sanatçısı ve oyuncu. oldukça fazla bir güzelliğe sahip. TV dizileri ve reklam filmlerinde rol aldı. Ayrıca bazı yapımların seslendirmesinde yer aldı ve bir dönem NTV kanalında hava durumu sunuculuğu da yaptı. Türkiye de CarrefourSA hipermarketin tanıtım filmlerinde ekran yüzü olmuştur.Show TV ekranlarında yakın zamanda yayınlanmış Doktorlar adlı dizide Jülide karakterini canlandırmıştır. son olarak baba candır dizisinde müjde karakterini canlandırmıştır.
görsel
carrefour reklamlarında oynamıştı bir dönem çok güzel bir kadın fakat tanınamadı. geçen trt'de yayınlanan baba candır adlı dizi de gördüm özlemişim böyle güzel insanları tv'de daha sık görmek dileğiyle.