bugün

eski yök başkanı ve refahyol hükümeti milli eğitim bakanı. 60.hükümet (3.akparti hükümeti) milli eğitim bakanı.
GÖKSUN - 1938, ibrahim, Habibe - Ankara Üniv. Hukuk Fakültesi, ABD Colombia Üniversitesi, New York Üniversitesi Master ve Doktora - ingilizce, Fransızca - Yönetim ve Organizasyon, Prof. Dr., Öğretim Üyesi - Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi, Gazi Üniversitesi Dekanı, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Rektörü,Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Başkanı, YÖK Başkanı - XX ve XXI inci Dönem Kahramanmaraş Milletvekili - TBMM Milli Eğitim Komisyonu Başkanı - Milli Eğitim Bakanı - Evli, 2 Çocuk.

(kaynak : tbmm )

son olarak kamu görevlileri etik kurulu başkanlığı yapmıştır. zaten bilindiği üzere şu an kahramanmaraş akp 1.sıra milletvekili adayıdır.

(bkz: mehmet saglam ın yeni cumhurbaskanı adayı olması) gibi birşey de vardır.
2004 yılında kurulan bir kurulun başına getirilmesiyle ; milletvekilliğine, hatta diğer görevlere * * giden yolun "beraber yürünen yollardan" geçtiğini göstermiştir.

acaba burada kişiye özel mevki ya da mevkiye özel kişi mi var diye sormadan edemiyor insan. (benimkisi merak sadece.) sizce?
23.dönem kahramanmaraş milletvekili.

(bkz: adalet ve kalkınma partisi)
yalçın küçük'ün hiç hazetmediği akademisyen, bürokrat ve siyaset adamıdır.
yalçın küçük kendisi için sky tv'de "sünnetçi" demişti.
hemşehrim olan milletvekilidir. Kendisiyle yüzyüze görüşen babamın ve diğer yakın akrabalarımdan aldığım bilgilere göre ''iyi adamdır be.''
eski yök başkanı ve refahyol hükümeti milli eğitim bakanı; şuan ise meclis eğitim komisyonu başkanı sıfatına sahip birisi. ygs skandalıyla ilgili açıklamalarda bulunup, ortada bir skandal olmadığını iddia etmektedir. ösym açıklamalarına itibar edilmeliymiş kendisine göre, peki sana niye itibar edelim başkan bey?
hakkında, yeni dönem milli eğitim bakanı olacağı yönünde haberler dolaşmakta olan kişi.

geçmişine bir göz attım, gayet dolu dolu duruyor.
tabi icraat önemli.
zira türkiye'nin en büyük sorunu terörle birlikte eğitim.

(bkz: türk eğitim sistemi)
(bkz: ücretli öğretmenlik)
meclis başkanvekilir... mecliste hassiktir demesiyle ağzına tükirim senin dememe sebep olmuştur...

http://www.ensonhaber.com...sgal-etti-2011-11-22.html
tertip komitesi başkanı tbmm başkanvekili.