bugün

ya ne olacağıdı???

bu tarz hatunların genel kültürsüzlüğü her haftaki taşhak geçme amaçlı cızgı filimlere konu olduğunu düşündüğümde garipsemediğim hadise.

ayrıyeten de;
(bkz: kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan)
(bkz: beyaz peynir gibiydin kaşar olmuşsun)
south park'a malzeme vermiş olay. artık istanbul üzerinden mi yoksa amerikan şehirleri üzerinden mi bir gönderme yaparlar bilemeyeceğim.
(bkz: dünyadan bi haber olmak)
bu yine biliyormuş, josh holloway türkiyeyi daha önce bilmediğini itiraf etmişti...
şakadır şaka. yok öyle olmalı. tanrım tek mal bizim mankenler değilmiş yaşasın.
edit : ben sana megan fox olamazsın demedim ki, adam olamazsın dedim.
edit2: o kadar da güzel değil aslında değil mi?
kendisi ilkokul terkmiş. gayet normal.
(bkz: orası burası kadar güzel değilmiş beyni).
avrupalıların hakkımızda hiç bir haltı bilmediğinin, yada yalan yalnış şeyler bildiğinin göstergesidir.
kültür başkentine gelince yaşadıgı kültür şokunu beyni kaldıramayıp yapılmış açıklama.
megan foxun gafıdır.
şimdi bazıları, bak işte bu kadar tanınmayan bir ülkeyiz böyle bir oyuncu bile bizim mega kentimizi kasaba sanıyor diyecek ama burda duralım. azıcık tarih dersi gördüyse megancım, istanbul için ülkelerin birbirini yemeye başlayıp ancak 20. yüzyılda barışı sağlayabildiğini biliyordur. ya bizle fena dalga geçti, ya da dışı dolu içi boş bir bayan kendisi.
sadece megan fox değil birçok amerikalı da megan fox la aynı düşüncededir. sıradan bir amerikalı ''müslüman ülke'' dediğinizde araştırıp sormazlar, doğrudan ''ha müslümanmı, 4 karılı, develerle gidip gelen, araplar gibi yaşayan'' insanlar olarak düşünürler ve bu doğrultuda muhabbet ederler. biraz daha muhabbete girerseniz o sıradan amerikalıların sizin yanınızda çok hafif kaldığını görürsünüz. çok boş ve robot gibi yaşayan insanlar görürsünüz.
megan fox'un gerizekalılığı değil istanbul'un kendini yeterince tanıtamamasıdır.

cahil karının tekiyse çıkıp paris'i, milano'yu kasaba zannediyor mudur acaba?

salağın teki olması marka bir isim olduğu gerçeğini değiştirmez ki tonla para verip karıyı buralara getirmişler..

istanbul dandik yöneticilerin elinde marka değerini gün be gün yitiriyor. ondan sonra elin artisti kasaba zannedince olay oluyor..

sen şehrini düzgün tanıttın mı önce onu düşüneceksin?
eski türk filmlerinden köyden şehre gelenlerin istanbul' a uzun uzun bakarken gökdelenlere, boğaz köprüsüne hayran olmasını andıran bi beyanatta bulunmuş . tamam istanbul' u kasaba zannetmiş olduğunu anladık ,ama ilk defa büyük şehir görüyomuş gibi davranmak saçmalığı nerden gelmiş anlamadım. sanki amerika'nın köyünden geliyo kendisi . kendisine evimde bulunan bir adet türkiye siyasi haritası yardımıyla şehir ve kasabalar hakkında bilgi vermek isterim . * *
biz de onu oyuncu sanıyorduk.
seni okutan hocayı ben...
(bkz: megan fox istanbul u kasaba sanıyordu)
aksine kendisi köyde yaşıyor olmalı. internet denen birşey var. onların köye uğramamış olmalı.
megan fox'un hayırsız dedesi yüzündendir. zamanında bi kaç arsa, ev kapsaydı istanbul'dan torunu da buralarda ev yok sanmazdı. bak buralar hep avm oldu.
şimdi burada bilmişlik yapmak istemem ama town demişse o bizim anladığımız anlamda kasaba değil a dostlar. endüstri, çok bina felan diyerek de zaten tahminimi kuvvetlendiriyor. yine de ortalama bir amerikalıdan (ki aslında ortalama üstü sayılır çünkü obez değil) beklenenin aksine istanbul'u bilmesi bile gayet iyidir. avrupa'da iyi-kötü istanbul bilinir ama büyüklüğü pek bilinmez. hollanda'da iken* istanbul'u tarif ederken hollanda kadar felan deyince uçtuğumu düşünürlerdi. istanbul, amsterdam'dan bile nasıl büyük olabilirdi ki! ama bilmiyo işte elin gavuru...bizim zeytinburnu çocukları amsterdam'ı bir günde ezberler, ikinci gün rotterdam'a geçer.
Megan Fox'un görüntüden ibaret olduğunu doğrulayan bir ifade olmakla birlikte, Amerika vatandaşı insanların ne kadar yerel kaldıklarının bir göstergesidir.
sadece sarışınların salak olmayacağının kanıtıdır. başka bir şehir olsa neyse, istanbul lan bu, bizans'ın başkenti, fethedenin çağ değiştirdiği dillere destan şehir. iki kıtayı birbirine bağlayan, tüm medeniyetlerin birer kez gezdiği, sırf boğazı için savaşlar yapılmış, padişahların kralların yaşadığı yer. asıl senin yaşadığın yer köy haberin yok.
e türkiyenin en büyük köyünü kasaba sanarak onurlandırmıştır bile. canım benim ya. yalarım apla, uçtan başa baştan uca.
(bkz: bana senden ne köy olur nede kasaba)
(bkz: megan fox un istanbul u kasaba benzetmesi)