bugün

yeni bir yazar, merakla bekliyoruz.
sonunda çaylaklıktan çıkıp, yazarlığa ilk adımını atan şahıs.
birçoğumuzun nüfus cüzdanında yazan yazı.
kendi halinde takılırken sayemde toza bulanan kişi, ses çıkarma, karışma, yap istanbul da bir zirve katılalım.
an itibariyle benim anneme kufur etmis yazardir. artik sozlukteki durumsallar biraz tersine donmelidir. olaylar hevesle incelenecektir. ayrica simdi demektedir ki kendisi:
-puaa cesaret edemedi cevap yazamadi
diye oyle dusunmesindir. asla o seviyeye dusecek degilimdir. kendini yazilariyla ayakta tutmalidir.
aşiretinin sözcüsü savunucusu hani böyle ailelerde olur seyhan ağalar abilerini savunur seymen abim üzülmesin ona laf söylenmesin diye ama bu sefer çizgiyi aşmıştır kendisi aşiretini kötü tanıtmıştır gerçi ona gerek kalmadan seymen abisi batırmıştı buda sıvamış oldu ee ekip çalışması diye buna diyorlar sanırım. markasız keşke yanlış görse sanal ortamda anneye bacıya söven bir çakal olmaması dileğiyle.
küfür olayı gerçekse, ayıp etmiş yazarıdır, en kısa zamanda özür dilemelidir. aşiret konusuna gelince, biz de böyle, yemezmi? gargara yap o zaman.
şakacı şey işte. böle bişi ama çıkaramayacağım şimdi. ayıp ayıp.
Beni tanımadığı halde beni tanıyormuş gibi entry giren yazar!
arkadaşını korumayı görev edinmiş kardeşimiz. bu hareketi saygıya değerdir. anı zamanda gözlem yeteneği eksikliği hissettiğim kardeşimizdir. bu da zamanla gelişebilr...
doğruları görmek bazılarının zoruna gider. çünkü kendi bildikleri de onlardır aslında. ama daha önce kimse söyleyememiştir. söylemeye cesaret edememiştir. aslında aynada gördükleri kendi yansımalarıdır.

demokrasiden düşünce özgürlüğünden bahseden abilerimize selam ederim. rica edin, silik yapsınlar...
medeni hali cidden bekar olan yazar.
(bkz: cinsiyeti dönme) *
topun ağzındaki yazar...
caylak olan yazar.
bas harfi ben. (bkz: serbest cagrisim)
(bkz: #1749770)
MEDENi HALiNiN BEKAR OLMASI DEĞiL, BEKAR HALiNiN MEDENi OLMASI ÖNEMLiDiR.