bugün

http://www.youtube.com/watch?v=B4Wm8-Az2zs&t=63s
The blushed nudes paletin içindeki renkler...
nasıl reklam yapmışlarsa, new york'tan diye tamamlıyorum hemen.

tanım: bir marka, sanırım makyaj malzemeleri üretiyor.
Yeni çıkan göz altı kapatıcısı hem sevimli hem de çok tatlı.
Kapatıcılığı güzel.

Beğenmeyenler için rimmel london öneririm.
meyblin diye okunan kızlarımızın boya badana markasıdır.
reklamını antipatik bulduğum, rimeli meşhur ve sanırsam en kaliteli ürünü de rimeli olan kozmetik markası.
yalnız şokta kişisel bakım ürünleri başlığı altında kasiyer kasasının yanı başında satılan rimeli de mevcuttur.
Farları da gayet güzel bence. Bir de kapatıcısı var çok kullanışlı.
Rimeli dışında, pek de numarası olmayan, iyi sayılabilecek kozmetik markası.
Tüm Rimel çeşitleri, fiyat/ fayda açısından sahiden iyidir.
Aa pardon, fondöteni de iyidir. Tabaka şeklinde durmayan, pudralaşan doğal görünümlüdür.
Butun youtuberlarin 2017 favorilerinde the burgundy far paleti var... indiirmde 27 tl falan sanirim fiyati. Ve indirimli fiyatini bile hak etmeyen bir far paleti. Sim bombasi. O kadar cok ovuyorlar ki inanip almayin bence. Elde durdugu gibi durmuyor gozunuzde. Yinede siz bilirsiniz.
Far kullanmayı bilmem, fondöten de sürmem.
Kullandığım tek ürünü çevirmeli göz kalemi ve rimelleriydi.
Zikkimin dibi gibi ürünleri var demek isterdim ama bir adet 24 saat kalıcı fondotenini kullandım gerçekten iyiydi ama gerisi tirrek gidin başka marka alın yada makyaj yapmayın.
Olabilir tabi.
görsel
olum birakin erkekleri kandirmayi dogal olun, kul hakkina girmeyin*
Adını önceden hep maybeline sandığım marka. Ama maybelline olduğuna göre, "-line" eki modasından yola çıkarsak adının kaynağı maybel kalıyor. Maybel* da kurucunun kardeşi oluyormuş. Yani, bu da sallama bir ad değil.
belki de sirri maybelline.
986 ruj numarası numarası mükemmel olan marka.
Lash sensational rimeli çok iyi olan marka.
Fondöteni çok çok iyi, rimelleri idare eder marka.
color tattoo 24hr cream gel eyeshadow gibi bir fiyat/performans abidesinin sahibi olan marka. partilerde resmen kurtarıcıdır.

Color Sensational 422 coral tonic ruju ise biçimli dudaklarda harikalar yaratır.

Gigi Hadid Collection Warm - West Coast far paleti ve Khair - West Coast mat rujlarının da müptelası oldum.

tanrım, sarılıp yatasım var!!
muazzam bir kıvırma etkisi olan lash sensational maskarası aynı zamanda kirpikleri aşırı aşırı döken marka. neden böylesin bebeyim?
dudak nemlendiricileri çok kaliteli olan kozmetik markası.
Color Sensational Made For All Ruj Serisi herkeste güzel, herkeste çarpıcı arkadaşlar. uzatmaya gerek yok.

alt kattaki komşum kullanıyor, yumuluyorsun, ısırıyorsun, yalıyorsun, tık yok.
Maybelline New York'un Tattoo Brow kaş pomadı hem uygulama kolaylığı, hem de kalıcılığıyla benden tam puan aldı. Ben en doğal rengini aldım. Bilmeyenler için peki bu ürün nasıl kullanılmalı? Kaşın sadece boşluk olan kısımlarına ve üst tarafına şekil verirseniz daha etkili bakışlara sahip olabilirsiniz. Böylece kaşlar düşük durmaz.
isterseniz de ürünü deneyebileceğiniz mağazalardan alarak daha mutlu bir sonuca ulaşabilirsiniz.

(bkz: Maybelline New York Tattoo Brow)
(bkz: Maybelline New York)
(bkz: Maybelline Kaş Pomadı)
görsel
Maskaraların kıl ya da silikon fırçaya sahip olmaları, tarağının şekli ve formu, verdikleri etki açısından çok önemli. Tek tek uzatma, kıvırma, hacim verme isteklere göre Maybelline maskara seçimleri.
(bkz: Maybelline)
(bkz: Maybelline maskara)
(bkz: Maybelline Colossal Go Extreme)
(bkz: Maybelline Push Up Angel)
(bkz: Maybelline Lash Sensational)
Maybelline Age Rewind göz altı kremi merak edenlere şunu söylemeliyim göz altında koyu halkalarınız varsa kesinlikle kapatmıyor. Onun dışında göz altlarınızın topak topak olmaması nemli kalması da güzel bir artı. Teninize göre bir ton açık seçerseniz aydınlık bir görüntü sağlayabilirsiniz.
görsel

(bkz: Maybelline)
(bkz: Maybelline Age Rewind Kapatıcı)