bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Türkiye'de kitapları doğan kitap tarafından basılan Fransız polisiye gerilim yazarı.şu an itibariyle kötü ruh ve karanlığın soluğu adlı kitapları basılmış,kara büyü adlı kitabı ise yayın programındadır.eleştirmenler kendisini j.c.grange ile kıyaslasa da bu konuda grange ile boy ölçüşemez.
  4 -1 ... robert langdon
 2. 2.
  yeni bir Howard Phillips Lovecraft geliyo sanirim
  2 ... glosoli
 3. 3.
  kötü ruh ve karanlığın soluğu gibi iki muhteşem eser ortaya koymuş fransız yazar. kitaplarında fbı profil uzmanı joshua brolin karekterini kullanmaktadır.
  3 ... maxime chattam1905
 4. 4.
  kötü ruh ve karanlığın soluğu yazarın iki mükemmel kitabıdır.daha bir yazar için çok genç oluşu bizleri sevindiriyor. 1976 doğumlu nitekim. özellikle karanlığın soluğunda aksiyonun doruk noktasına ulaşmıştı.
  2 ... elendil
 5. 5.
  başarılı yazarın, joshua brolin üçlemesinin son kitabı olan kara büyü isimli kitabı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştır.
  3 ... maxime chattam1905
 6. 6.
  gece yatmadan hemen önce kötü ruh kitabını okuduğum için kabus görmeme sebep olan yazar.
  'fazla etkileyici olmuş, senin yüzünden rüyamda çenemde açılan küçücük bir delik yüzünden az kalsın kan kaybından ölüyordum.'denilesi şahsiyet.* *
  3 ... çakalcarlos
 7. 7.
  jean christophe grange' nin veliahtı olarak gösterilen, polisiye gerilim tarzında avrupa' da yeni bir çizgi yakalayan, son eseri kara büyü hariç tüm eserlerinde gerilimi ve sürpriz gelişmeleri derin ve inceden aktarmasıyla beğeni kazanan yazar. kriminoloji okumasını eserlerine ustalıkla yansıtmıştır.
  2 ... legend of the stranger
 8. 8.
  her kitabında üzerimdeki etkisi biraz daha alt seviyeye inen yazar.
  ilk romanı kötü ruh'tu, soluksuz okudum. ikincisi karanlığın soluğu, ite kaka okudum. üçüncüsü kara büyü, okuyor muyum okumuyor muyum belli değil.
  grange'ın veliahtı olabilir belki, ama benim gözümde asla değil.
  1 ... kereste
 9. 9.
  kotu ruh kitabi tavsiye edilir.
  1 ... sobaninyanindayatanevkedisi
 10. 10.
  1976'da Fransa'da doğmuştur. Lise yıllarında tiyatro eğitimi alarak çocukluğunun kahramanlarını oynamak istemiştir fakat bi hocasının tavsiyesiyle yazar olmaya karar verir. tiyatro öykülerini bu alanda kullanmaya başlar ve mükemmel yapıtları ortaya çıkar. Gerilim ve polisiye romanları denildiğinde ilk akla gelen kişiler arasındadır. Kara büyü bu kitaplarını okuyanlar arasında en çok beğenilen romanıdır.
  1 ... english bulldog