bugün

şiirsel havası ve gothic anlatımı ile efsaneler arasına girmeyi başarmış oyun. şu sıralar rockstar games max payne 3 için hazırlıklarını tamamladı. 15 mayıs itibarıyla indirilebi..şey yani satışta imiş. eğer bu kült oyunu oynamamış bünyeler varsa max payne 3'ten önce kurup bir çırpıda hikayeyi kavramalarını tavsiye ediyorum.
aksiyon ve vurdu kurdudan ziyade bir film, ne bilem bir çizgi roman havasında ilerlemesinden mütevellit ön planda bulunan oyun.

tom clancy's splinter cell conviction kanımca bundan daha iyi; aksiyonun, heyecanın dibine vuruyorsun ve belli bir konusu da mevcut. ben düz bir adamım, çıplak silah serisine gülerim, star wars serisinden nefret ederim. çok şey beklemeyin benden.
şuan nostalji yapmak için indirdiğim süper senaryolu oyun.
5 sene önce bitirdiğim oyun. max payne 3 ün çıkmasına yakın bida bitirmeyi düşündüğüm oyun.
Deli dolu efektleriyle, shifte basıp uçmasıyla kaçmasıyla gönüllere taht kuran ve kendini hala oynatabilen efsane oyundur. Filmi de var tabi.
ilk olarak avrupada 24 haziran tarihinde satışa çıkan çok yaygın aksiyon oyunu.
Bu saatte insanın aklını meşgul eden Oyu.... demeye dilim varmıyor. Gerçek değildir ama insan kendinden bir şey bulur Maxpayne oyu.... oynarken.
2013 yılında bile hala zevkle ve defalarca oynanan aşmış oyun.
Çok güzel bir soundtrack'e sahip olan. Ondan da güzel bir konuya sahip olan. Seneler boyu sıkılmadan oynanabilecek oyundur.
dead on arrival'da oynandığı taktirde oyunun sonunda mona sax'ın ölmediği, efsane oyun.
uçarak düşüşü mükemmel olan oyun.
kusursuz oyunlardan biri.
Karakterin yana zıplarken ateş edebilmesiyle meşhur olmuş oyun.
Sağlam teması olan nadir oyunlardan biri.
max ve mona'nın durumu... oyun bitince çalan sağlam şarkı... defalarca bitirdiğimi bilirim bu oyunu. nedense bitirince bir duygulanma filan oluyor bende hala.
Efsane oyundur. Hikayesi çok güzeldir, alır sizi başka yerlere götürür. Oyundaki repliklerde çok güzeldir. Durduk yere adamın amına koyan bir oyundur. Her zaman oynanabilir. Sonda çalan müziğe de laf yok zaten. Sanırım şarkının ismi "Such A Late Goodbye" dı.
m.p 3 oynadıktan sonra bi ona baktım bi buna. 3ü yapanın amk.
taş gibi oyun.
son bölümünde o rus ibneyi öldürmek için ne çekmiştim be mademki üstündeki turuncu yuvalara ateş edecekmişiz.
sol frame'de görünce oynayasım geldi. *
öncelikle müzikleri, sonra konunun derinliği ve sürükleyiciliğiyle bir oyundan çok daha fazlası adeta bir sanat eseridir.
beni etkileyen tek oyundur (birinci oyunu bir de). oyunun konusu, akışı, duygusal sahneler, maxin gereksiz delikanlılıkları, monanın soğukkanlığının altındaki maxa olan tutkusu. nefis oyundur. kesinlikle "tps işte amua goyim" şeklinde bakılmaması gerekir. film gibi oyundur ki filmi de çekilmiştir.
1. oyundaki canlı, enerjik ve esprili Max abimiz gitmiş ve soğuk, az konuşan ve depresyondayım tarzıyla önümüze sürülmüştür.
internet kafede oylesine oynayayim diyip bitirdigim oyun. bu oyun bu kadar kisa miymis lan?
abim sayesinde öğrendiğim oyun. o atlarken mermi atma sahneleri çohoştu.
Benim için serinin son oyunudur. Teknoloji max payne serisine iyi gelmemiş. Max payne 3 bilgisayarımda sanırım 2 yıldır duruyor ama oynamak içimden gelmiyor.