bugün

Yönetmenliğini Cemile Karadaş ve Avni Kütükoğlu'nun yaptığı, Senaryosu Samim Utku'ya ait olan ve başrollerini Melda Bekcan, Ali Başar, Yaşar Alptekin ve Nilüfer Aydan'ın paylaştığı 2004 yapımı bir tv dizisidir. *
stv de yayınlanan acayip bir dizi.

--spoiler--
beyine çip yerleştiren bir tarikatın üst düzey yetkilisi bir bayan örgü örmektedir.*
--spoiler--
bir zamanlar annem sayesinde her hafta kaçırmadan takip ettiğimiz diziydi. stv nin yaptığı iyi dizilerden biriydi. sonu da mutlu sonla bitmişti.
dizinin temel konusunu ateist tarikat- müslüman savaşı oluşturur. izleyenler bilir, dizide bu tarikatın ayin sahnesi vardır. bu ayin sahnesi müstehcen olmaması dışında tipik bir illuminati ayinidir. bizim bugün yeni yeni keşfettiğimiz illuminati, her ne kadar berbat bir senaryo ve oyunculuklarla olsa da, aslında 2004 yılında anlatılmış da haberimiz yok.
gece gece kafamı kurcalayan dizi. sahi bi lucifer vardı ne oldu ona. annem sağolsun izlerdik baya. filmin başkarakterini oynayan bayan arkadaş efsane oynamıştı yalnız. ben bu kadar salak bir kadın görmemiştim dizi tarihinde.
görünce renkli rüyalar oteli şarkısını anımsatmış kelime grubu.
eski stv dizilerinden bir tanesi, 2005 yılında biten bir diziye göre gündemde sayılır, dizi forumlarında yaklaşık 10 yıl geçmesine rağmen konuşuluyor ve internete videoları yükleniyor.
Gece gece nerden geldi aklıma bilmiyorum lakin baya etkilendiğim bir STV dizisiydi.Şaka maka da onun gibi bir dizi çekilmedi birdaha.Sonsuzluk iksirini bulmak için kadınları kullanan ateist bir Ateş karakteri vardı.Bir de ailesiyle ona mücadele eden Zeynep öğretmen.
Zamanında sokaklarda satılan bir uyuşturucu adıdır. Evet gerçektir.
Bundan 10 sene öncesinde illüminatinin i'sini bilmezken bize anlatan diziydi. Şimdi mevzuyu az çok biliyorum da aklıma geldi baya baya ayinleriydi luciferiydi hepsi vardı dizide.
Posteri görünce anımsadım. Bir bölümde çocukla kadın bir odaya saklanıyordu. Adam da gelip baltayla kapıyı kırıyordu. O günden beridir kapı kilitlerine güvenmiyorum.

Alçak fetöcüler.
Yeminle bu dizi çocukken aklımda nasıl yer etmiş, ayin sahneleriyle nasıl korkutmuşsa hala aklımda. Hiç unutamıyorum. izlesem yine korkarım, bilinçaltına girmiş bir kere.

Ulan kadına ölümsüz çocuk doğurtma, satanist ayinler, ateş karakteri falan neydi ya yazarken titredim allah belanızı versin.

Edit:
5:40'dan bi izleyin. Bu nedir aga.
https://youtu.be/luY5jn9SjMk

27:22 mekana bak ya.
https://youtu.be/Ch-EVtIlDG0
güncel Önemli Başlıklar