bugün

Bu yiğitleri sakın unutmayın. Mazlumu sevindirmek için çıktıkları yolda vahşice katledilen bu insanlar aklınızda hep olsun.
Bir de "çıkarken bana mı sordular " diyenleri de unutmayın...

Büyük islam devleti olcaz. Osmanlı'yı dirilticez. Ama israilin gölgesi altında. Güzel kafa.
yazın istanbul-marmara-avşa seferlerini yapan güzel gemi. sarayburnu'ndan hareket eder. neşelendirir beni ondan bahsetmek.
yapımında babamında katkısı bulunan, yaklaşık 6 saat süren 12 senedir sirkeci-avşa arası sefer yapan, bu sene hak ettiği değer verilerek bakımı yapılacağı söylenen, yolculuğun uzun sürmesi dolayısıyla insanlarla kaynaştığın, önemli dostluklar edindiğin geminin adı
Ak trollerin küfretmeye başlayacağı gemi.
bir ara sırf bu yüzden israile kafa tutmuştuk dediğimiz gemi.

içinde onca can ölüp gitti. sonuç ne oldu?

sen israilden bir bok alamadın ülke olarak ama bazıları yine cebini doldurdu!
rotamız filistin yükümüz özgürlük sloganıyla gazze'ye insani yardım götüren özgürlük filosunun sancak gemisi rolünü üstlenmiş türk gemisi. dünyanın farklı ülkelerinden gelen insan hakları savunucularını da taşımakta olan bu filo siyonist terör aygıtının zulmüne maruz kalmış ve en temel insani ihtiyaçları bile kısıtlanmış gazzelilere yardım götürmektedir. götürülen yardım dertleri tümüyle çözmeyecektir ama dünyanın dikkatini petrol, doğalgaz vb. doğal kaynakları olmadığı için birleşmiş milletler tarafından zulme terkedilern bu bölgeye çekmiştir.
insani yardım götürmek için satın alınan yolcu gemisi...

merak ediyor insan neden bir yük gemisi değil de yolcu gemisi alındı diye. amaç yardım götürmekse yüklersin yük gemisine götürürüsün. yolcu gemisi daha mı ucuz? gemiciklerin uçuştuğu bir ülkede bir yük gemisi hediye eden biri çıkmadı mı?
eskiden avşa'ya giderdi.
bugün çağlayan'da 12. duruşması yapılacak olan dava.
bugün itibariyle ak çomarların bütün acitasyonunun boşa gittiği gemi.

ne idüğü bilinmeyen, islami terörizm destekçisi ihh ve türevlerinin gazıyla giden bir gemiydi. onca zaman ağladılar, zırladılar, gemimizi bombaladılayyy dediler.

ve bugün başları, bana mı sordunuz lan giderken dedi.

ne oldu genç?
şimdi kalkıp filistine destek diye konuşanlar, filistine gitmeye kalkanlar başlarına bir iş gelse mavi marmara olayından daha kötü sonuçlara maruz kalacak. örn: terörizme destek diye suçlanacaklar. yok yani bir de "bana mı sordunuz terörizme destek verirken" derlerse işte ben buna anırarak güleceğim.
dincilerin, her zamanki gibi cahil muritlerini olume gonderip sonra ben mi gonderdim deyip tazminat parasini cebine atip her seyi unuttugu olay. olenlerin ailesine de hic bir sey verilmemis. yuzlerce kere aptal yerine koyup kullanildigi halde surekli ayni insanlarin pesine kosanlarin aklindan zoru var.
klasik sopalı taşlı müslüman görüntüsü veren gemi. böyle haklı duruma geçemeyiz.
keşke mürettebatı yanlarındaki çocukları düşünseydi, nefret dolu insan görüntüsü vererek, sopalar ile girişerek israil'i haklı çıkaracak duruma getirmeseydi.
o gemiyi engelleyecekleri günlerdir ortadaydı.
israilin baskın yaptığı geminin adı.
"onurumuzdu" "gururumuzdu"

sözde..