bugün

hacker aleminde son noktaya gelmiş insanların alacağı isim,zira artık hackleyecek ne turk telekom kalır ne microsoft ne fbi ne nasa,orgazmın doruklarında gezinmiş egoya artık süleyman diyen,lamer özentilerine yol gösteren guru konumundaki deliren hackerın takınacağı sıfat.

(bkz: turk telekomun hacklenmesi)
(bkz: nasayi hackleyen hacker)
(bkz: fbi göçerten hacker)
(bkz: nasanın eline veren hacker)
(bkz: bill gates i aleme madara eden hacker)

eklenen edit:serbest çağrışım yapabilmesi,uuserlerin yorumlarına renk katabilecek ilhamlar vermesi adına boş bkz lar verdim ama bu bkzların herzaman boş kalacağı anlamına gelmemektedir,bunu yazmaktan dolayı onur duymuyorum tam tersine utanıyorum. (bkz: sözlüğün büyüme kapasitesini göz ardı etmek)
-ışık hızında kod yazabilen türk hacker sonunda ışık oldu sayın seyirciler.evet yanlış duymadınız,şimdi güneşten dönüşü sebebi ile 8dakikalığına yaptığımız röportajı yayınlıyoruz,ama önce..reklamlar!!..

-evet sayın hekır bey,ışık hızına nasıl ulaştınız,sırrınızı verebilir misiniz?
-öncelikle şunu söylemek istiyorum ki,milletimi ve vatanımı çok sevdiğim ve sosyalist bir görüş benimsediğim için bunları yaptım,okadar çok yapa yapa tabi ışık hızına ulaştım.
-peki bu yolda size yardım eden oldumu,neler kullandınız amacınıza ulaşmak için?
-ebek*,cafecim memet abi bana sürekli "acele etsene olm,kapatıyoruz hadi seni bekleyemem!" dediği için kodları hızlı yazmaya teşvik etti,sonra ben bizzat kendim olarak %100 türk işi proğramlar*kullandım
-peki amaç,sosyalist düşünce benimsediğinizi söylediniz.
-evet ben cumhuriyetçi,dinime bağlı ama aynı zamanda laik,süpper ötesi bir türk genciyim.amacım ülkemizi yağmayalan dış güçlere ve onların yaltakçıları şirketlere hadlerini bildirmek,halkımızı sömürmelerine engel olmaktı..
-peki ışık hızının size sağladığı özellikler neler?
-valla bacım,güneşe gidip gelmek 16 dakka,varsın sen anla o fiber optik kablolarda ne yapıyoruz,1 saatte googledaki bütün sitelerin eline verebilirim,o derece..
-tebrikler mavi kukuletalı hekır bey,bu ülke size çok şey borçlu..
-evet teşekkür ederim,ehmm şey güneşe vardık.siz iyisimi kıçı başı yakmadan geri dönün..

gibisinden röportajlar verebilecek kişidir.
-ilkokul sıralarındayken alfabeyi öğrenir öğrenmez proğramlama dillerini çözmüş kişidir
-okey,tavla,batak,vs. oyunlar en sevdiği oyunlardır
-insanları iyiler,kötüler ve eh işteler diye üçe ayırırlar*
-üniversiteye gelene kadar okudukları tüm okulların sistemlerini kendileri yazmışlardır
-asgari 12 senelik öğretim hayatlarında 30'a yakın proğramlama dili öğrenmişlerdir
-internet ingilizcesini çok iyi konuşurlar
-geek olmakla hacker olmak arasındaki farkı çok iyi bulmuşlardır,onun için işlerini çok kısa sürede hallederler.
-az konuştukları için çırakları olmaz,sadece onları izleyerek birşeyler kapan zeki gençler vardır etraflarında
-at avrat silah mantığını sanal ortama uyarlayıp; computer,cyber sex hacker proğramları trilojisini oluşturmuşlardır.

genç er/hatun tıfılların gurularıdır,budhalarıdır mavi kukuletalı hacker.
elleri öpülesi, en asil duyguların insanlarıdır. içlerinde kopan fırtınaları, bir sonbahar akşamı beşiktaş iskelesinde göklere hüzünlü gözlerle bakarken söndürürler. duygusal oldukları kadar da duygusuzdurlar. (bkz: vay be)
-hacklemek konusunda kısır dönemlere girdikleri zaman,rastgele rumuzlar seçerek çeşitli forumlara,haber gruplarına mesaj atmak yolu ile gündem oluşturup bu hayali gündemin evsahibi olan sözde internet sitesini domainini satın alıp,bir adet klasik tarumar görüntüsü verilerek "icraat" sergileyebilir.

-kukuletasını bayan bir hacker kapmaya çalıştığında ona hacker ana esprisini yaparak,karizmasını sürdürmeye devam eder.

-tikky gençliğe karşıttır,son derece muhafazakardır.üzerinde marka yazan şeyler olsada hepsi konya,trabzon,istanbul gibi güzel türkiyemin şehirlerinde üretilmiş malları giyerler.

-bir şarklı olmanın bütün belirtilerini gösterir,lügat,giyim kuşam,oturuş kalkış,düşünce tarzı,vs.