1. 63.
  mükemmel bir yapım olacağı belli. yok muhteşem seri bozulmasın bilmem ne çok kötü olsa dahi en kötü 2 saat kaybederiz ne bu tripler dediğim filmdir. *

  edit : gayet sağlam bir yapımdır. neo ve trinity varmış https://www.dizikonusu.com/matrix-4/ adresindeki habere göre, bence yeter. *
  ... l3yl4
 2. 62.
  Filmin yönetmenlerinin değişmediğine sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim. Az önce de belirtmişler. Trans birey muhabbetlerine girme ihtimalleri çok yüksek.

  Ayrıca böyle kült ve iyi hatırlanan bir filmin devamını getirmek çoğu zaman kendi ayağına sıkmak gibi oluyor. Bence gereği yoktu.
  ... make it bounce
 3. 61.
  balon geliyor diyerekten yerimizi alalım.
  ... alfa bey
 4. 60.
  3. Filmle birlikte iyice kabak tadı vermesine rağmen beni heyecanlandıran serinin devam filmi. Keşke constantine'in devamı gelseydi be keanu.
  3 ... king eomer
 5. 59.
  ne zaman bir matrix filmi çıksa dünya düzeni değişiyor, kartlar yeniden dağıtılıyor aq.

  dikkat edin bak buna.

  not:kesin gaylik, eşcinsellik, seks, cinsiyet değiştirme, trans birey mesajlarıyla dolu olacak. bu wachovskiler iyice cozuttu. matrix gibi bir felsefesi olan kült filmi piç etmezler inş.
  2 ... everybody calls me alpha
 6. 58.
  cyberpunk 2077 ile oyun sektörünü de arkasına alan keanu reeves abimizin carrie anne moss ablamız ile birlikte rol alacağı ve bizi tekrardan 90 ların sonu 2000 lerin başına götüreceğini düşündüren filmin 4. serisi.
  ... kerstad
 7. 57.
  senaryosunu gerçekten merak ettiğim film. yapay zekaya mı yüklenirler, makineler yine savaş mı açar. bilemiyorum, ama merakla bekleten filmdir.
  ... mofbe
 8. 56.
  matrix 4
  ... aeneskral
 9. 55.
  https://onedio.com/haber/...s-yine-basrollerde-883172

  hayırlısı dediğim (muhtemel)serinin devamı film. inşallah batırmazlar. Keanu Reeves şu aralar inanılmaz formda. bu ivmeyi yakalamışken, zaten kendi filmi olan efsaneyi dördüncüsü ile taçlandırmak neden olmasın. oyuncular ve kurgu çok önemli. gerçi Lana Wachowski abi ay pardon tövbe bismillah abla varken korkmamız yersiz. merakla bekliyoruz.
  1 ... aeneskral
 10. 54.
  orijinal adı the matrix: keriz silkeleme olacaktır.
  -1 ... diskapininmandali