bugün

isminin derhal 'fish chef'olarak değiştirilmesi lazım.
yarışmacıların yüzde 90 ından fazlası balık yaptı amk.
Televizyonda izlemeye değer hiç bir şey göremiyorum. Yemek yapmayı, mutfakta vakit geçirmeyi severim. Birisi bir şey üretirken izlemek acayip deşarj eder beni. Şu programa yemek konusunda yeni bir bakış açısı öğrenir fikir edinirim diye bakmak istiyorum ama reyting uğruna yapılmaması gereken ne kadar şey varsa yapıldığı için izlemeye tahammül edemiyorum.
24Kitchen'da yabancı versiyonunu severek izlerken keşke ülkemizde de olsa dediğim bir formattı. Oldu.. evet ükemizde de oldu ama yemek yapmak teknik konuşturmak varken biz yine kavgalar ettirdik çeneyi yarıştırdık.
Yarismacilarin ota boka tamam sef peki sef ozur dilerim sef dedigi yarisma. Hay sefinizin anasini essekler kovalasin. Azicik rahat olun lan karsinizda patronunuz yok amk lumpenleri.
isminin levrek şef olarak değiştirilmesi gereken program. ayrıca bandanalı arkadaş ve londra taraflarından gelen kişi favorim. ve yine ayrıca zeytinci arkadaşın kişiliği yüzüne yansımış nur akıyor yüzünden.
mehmet ile danilo şef tadarken bu somer camış gibi yiyor. kimse uyarmıyor mu bu adamı.
Türkiye'nin belki hoşuma giden tek yemek programı.
kötü konuşup, gerginlik yaratarak reyting yapmaya çalışan bir program. bu ucuzluktan vazgeçseler keşke.
yana denen rus kız çok tatlı lan.
bu kızların üçü de güzelmiş hangisi daha güzelse o kazansın bari.
Bu yıl özellikle güzel yemek yapan değilde kim bana reyting sağlar onun pesindeler

Misal elemeyi geçen kayhan ısimli eleman ( ki yemekteyize katıldı hatta evini yakıyordu).

Diğer rakibi kız daha güzel Alinazik yapmasına rağmen sırf Kayhan daha atık daha "reyting maymunu" olduğu için onu seçtiler.

Aga oradikilerden kimse bana ben şefim ben ustayım demesin
Seçici kriteriniz belli yani..

Ki seçilen sözde yakışıklı, kaslı, italyan erkeği tipli elemanida seçtiler....
Değişik kafalar, değişik program, terlikli patron.
aslında yemek yarışması falan değil bir reality show' dur.
izlediğim kadarıyla üçlü eleme aşamasında haksız yere önlüğünü bırakan bazı yarışmacılar oldu. reyting yükseltme potansiyeli olan tipi tip yarışmacılara kurban edildiler. lütfen emeğe saygı.
Programın aynı isimle yayınlanan dünyadaki diğer formatlardan ayrı biçimde komple Acunun Şaklabanlığı olduğunu, o şeflerin kendi mutfağında olsa tuvalet bile yıkatmayacak tıynette tipoşlarla muhatap olmak zorunda kaldığını, izledikçe kendinize olan saygınızın kaybolacağını bilerek izlerseniz rahat olursunuz öbür türlü eleştirmek yersiz.
Bu sene yarışmacılarını beğenmediğim program.
arıza kel reis favorim.
her program gibi ilk sene ki kalitesi yok sanki?
bu sene yarışmacılarda bilgi ve tecrübe bana düşük gibi geldi. daha önceki seneler için yarışmacılar daha bilgili ve tecrübeliydi sanki.
Şaka değil. 3 kadına suda yumurta yapın dediler.

1 tanesi yaptı. Bir tanesi tuz diye suya karabiber döktü. 1 i suyu kaynatamadı..

Ben kanal değiştirdim. Bir dağada izlemem.
Dün gece biri kazayla sirkeyle et kızartmaya çalıştı.
şu an siyasal islamcı da seçtiler tam oldu.
izlemediğim yarışma.
Ekabir ekabir küstahça yorum yapan jürinin olduğu bir yarışma, sanki beyler yemeği buldu sanirsin. Konu her ne olursa olsun insana ve emeğe saygı olmalı ne öyle beylik beylik aşağılamalar, hakaret sayilabilecek konuşmalar dua edin ben katılmadım.
Not: Izlemiyorum mk.
yemeğe sıçsa bile uyyyy şefummmm diyen karadeniz hamsisini seçecekler şimdi.