1. 1.
  echoes prodüksüyon tarafından 2007 yılında istanbulda yapılacak olan bir müzik festivali.

  kendini şimdilik şu şekilde tanımlayan festival;

  müziğe ve müzik tutkunlarına adanan bir festivalle karşınızdayız.

  masstival 2007, temmuz ayında gerçekleştirilecek iki günlük uluslararası müzik festivalidir;

  samimi, içten, eğlenceli, iddialı ve bildiklerini seyirciden gizlemeyen tek festival özelliğini taşıyacak olan masstivali, echoes production ekibi dışında seyirci de yönetecek. sizlerin ne istediğinizi bize bildirmek üzere aranızdan bir seyirci kurulu seçilecek ve masstival'i bizimle yönetecek.

  biz bu işi başaracağız, çünkü tecrübeliyiz, size karşı samimiyiz ve en önemlisi de ne istediğinizi gayet iyi biliyoruz. istanbulda gerçekleştirilecek festival, tek sahnede performans gösterecek yabancı ve yerli gruplara ev sahipliği yapacak.

  festivalde yer alacak sanatçıları önümüzdeki günlerde açıklamaya başlayacağız. ayrıntıları biletix ve festivalin resmi web sitesi olan http://www.masstival.com sitesinden takip edebilirsiniz.
  1 ... sinnocence
 2. 2.
  iyide ne festivali olacak bu dedirten olaydır.***
  2 ... angelripper
 3. 3.
  muhteşem bir 2005 yazının ardından geçen senenin festivaller açısından kısır geçmesinden dolayı büyük fanteziler kurarak beklediğim festival. umarın bir yanımıza girmez bu umutlar.
  1 ... wolfheart
 4. 4.
  iron maiden'ın gelmeyeceği festival (onlar 2008 yılında early days dünya turnesi kapsamında düşünüyorlar buraları). ac/dc'nin çıkması da çok zor. çünkü meşhur kadro zaten şu an yok ve buna rağmen 1 milyon $ civarı fiyat istiyorlar(mış). bunu da herkes karşılayamaz haliyle. gelseler çılgın atarız (bkz: çılgın atmak) o ayrı.
  1 ... for the greater good of maiden
 5. 5.
  artık forumu da açılmıs ve yavaş yavaş canlanmaya başlamıştır

  http://www.masstival.com/forum/
  1 ... sinnocence
 6. 6.
  14-15 temmuz 2007 de yapılacağı açıklanan festival.
  1 ... wolfshade
 7. 7.
  Masstival'ın nerede yapılacağı önümüzdeki hafta açıklanıyor.

  5000 kişilik kamp alanı, yüzmek için olanaklar, herkese yetecek kadar duş ve bol bol gölge alan için detaylar tamamlanmış durumdadır.
  beklemekteyiz efendim...
  ... sinnocence
 8. 8.
  festivalin ilk grubu açıklanmıs ve turgut berkes in grubu karakutu olmustur.daha iyi haberlerini beklemekteyizdir..

  http://www.masstival.com/...m/forum_posts.asp?TID=171
  1 ... sinnocence
 9. 9.
  alternatif sahneye ikinci olarak riverside ve üçüncü olarak pain of salvation u eklemiş oldugu konuşulan ancak net bi açıklama yapılmayan festival....alternatif sahne buysa ana sahneyi heyecanla beklemekteyiz...
  ... sinnocence
 10. 10.
  alternatif sahnenin headline ı olarak pain of salvation la anlaşmış olan festival. resmi açıklama diğer gruplarda olduğu gibi imzadan sonra yapılacaktır.
  ... slasher