bugün

entry üslubundan anlaşıldığı kadarıyla, yeni yazar değil, silik olmuş eski bir yazarın geri dönmüş versiyonu.
görsel
alpagu1453 evet.
sabahtan akşama kadar bilgisayarının başında oturup kıçını kaldırıp dişarıya çıktığı yok bir de çok insan tanımış görmüş gibi konuşuyor.
ülkeyi bitirdiler aaabi
akp ülkeyi süper güç yapıyor ama muhalefet izin vermiyor aabi
hükümet kürtlerle kucaklaşmak istiyor ama muhalefet pkk destekçiliği yapıyor aabbi
chp kaka chp pis chp şöyle chp böyle.

aktroller çalışıyor ses etmeyin.
Seçime doğru bunun gibiler olur hatırlayanlar bilir berke han adlı yazarı akp nin seçim propagandasını yapardı.

Seçim yaklaşıyor ya daha da fazlalaşacak akp li yazar sayısı seçimden sonra da silik atıp giderler. (bkz: berke han silik yedu).
https://m.uludagsozluk.com/e/36422337/
görsel
Fazla kalırsa annem ekmek arası yapıp verirdi bize küçükken.
Hey gidi hey, burnuma kokusu geldi.
(bkz: çomar gel kuçu kuçu)
dikkat kuduz, ısırabilir.
(bkz: yandaşlara özgü kuduz türü)nden muzdarip azgın yandaştır.
doğruları çekinmeden yazıyor, seviyoruz seni, bırakma buraları.
yedek hesabımdır ve içinde fetö propagandası mevcuttur.

not: *silebilirsiniz.
fetö terör örgütünü ne vakit yersem nickaltımda hakaret eden yazar. çıldırıp iftira atıyor.

görsel
pkk yı , dhkpc yi aklamak için taklakar atmış akp'li. azılı türk ve islam düşmanı mezhepçi israil sever dinci yazar. dhkpc , pkk sevdalısı tek amacı cumhuriyetçi atatürkçüleri kışkırtmak kaos yaratmak çünkü bu devlet pkk ya , dhkpc ye oldukça zarar veriyor. bu gayri meşru asalak da buna deli oluyor.

yazık bunun anasına, varsa kız kardeşine. ailesine.
milletin annesine, ailesine hakaret edip duran ak troll. aile içi çarpık ilişki ürünü.
karalayan tipe bakınca hüsnü zan beslediğim yazardır.
Benim gibi sabah akşam fetö ye pkk ya dhkpc ye küfür eden adama neler demiş. Ulan sabah akşam ne kadar pkk lı fetöcu var savunanlar bana boklarını kapatmak için laf atıyor. Fetö ye destek veren onların laflarını kullananlarda orospu çocuğudur pkk ya destek veren de orospu çocuğudur, dhkpc ye destek verende orospu çocuğudur. Ne gazetelerine ne medyalarına ne tetikçilerine ne laflarına inanırım. Bokunu kapatmaya çalışan bana laf atan terörist yazar cumhuriyet , birgün , sol haber, evrensel, t24 , diken can dündar , barış atay , barbaros şansal ı geziyi ve darbeci askerleri savunur vay be bana laf atanın temizliğine bakın.
Müslümanlıktan bahseden ve insanlara iftira atan bir canlı.

(bkz: islam da iftiranın olmaması)
(bkz: müslüman görünümlü münafıklar)
Çakma "Maho Ağa" idir.

K.ici: CHP,Pkk'nın koludur.
Muhalif Yazar: Çözüm süreci zamanını bir kere eleştirdin mi ?
K.ici:Eleştirmeme gerek yok.Reisim öyle yaptı ama bir sor niye öyle yaptı ?
Muhalif Yazar:Neden lan ?
K ici: Vatanı,milleti,hayatı ve ülkesi için.

(bkz: yaptım ama bir sor niye yaptım)
(bkz: maho ağa)
(bkz: şener şen)
Kişiliksiz aktrol başka birşey değil bir cümle daha kurarak vaktimi harcamam.
Haftalar önce donuzladım diye hatırladığım yazar. Hiç çizgisini bozmamış maşallah.
sözlükteki diğer muadilleri gibi orta okul veya en fazla lise talebesi olan "geleceğimizin yarınları" gençlerden bir tanesidir. düşün ki o yarınlar nelere gebe.

--spoiler--

Fetö ye destek veren onların laflarını kullananlarda orospu çocuğudur pkk ya destek veren de orospu çocuğudur, dhkpc ye destek verende orospu çocuğudur. Ne gazetelerine ne medyalarına ne tetikçilerine ne laflarına inanırım.

--spoiler--

son 40-50 entrisine bakınca şu sözlerin nasıl da goy goy ve yalan olduğu ortaya çıkıyor. tıpkı muadilleri gibi. zamanında fetö ile birlikte yürüyen, ne istedilerse veren pkk ile masalara oturan, salih müslim barzani gibi tipleri ankarada ağırlayan kişileri eleştiren tek entirisi yok. yazdıklarının yüzde 90-95 i chp, solcu, atatürkçüler şöyle böyle şeklinde.
gripin, alpagu serisi şeklinde uçurulduktan 3-5 gün sonra yeniden hortlayan maaşlı saldırgan ak trollün son hesabı.
kıyması bozuk bir yazar.
Harika bişey o ya.
Hayatımda gördüğüm ve yediğim en iyi şey onun içini bir tek yiyip patlicanı kenara atan bir tek ben değilimdir.
Topu izmirli birinin bahçesine kaçan tip.
güncel Önemli Başlıklar