(bkz: iste bunu seviyorum)

87 dogumlu rus tenisci (bkz: rus kızları)
guzelligi insanı saarhos edebilir.aman diyim.smh.com.au/ffximage/2006/01/24/kirilenko_gallery__384x400.jpg
maria sharapova'nın bir alt modeli olarak gösterilmektedir. fazlasıyla güzeldir ama tenisi henüz sharapova'nınki kadar ilerlemiş değildir. ancak öyle görünmektedir ki birkaç seneye o da adaşı kadar popüler olacaktır.
bu gun moskova tenis turnuvasında fransız rakibine 3 sette yenilmistir.aslında kendisine yenildi desek daha dogru olur.zira iki kez-ikinci ve ucuncu sette- mac puanını degerlendiremedi ve tie break sonunda macı kaybetti.umarım bu mac kendisine iyi bir tecrube olmustur.
youtubede kirilenko diye arama yapıldığında süpriz bir şekilde andrei kirilenkodan daha fazla videosu çıkan bomba.
ilk gördüğüm yerde "sen insansan ben hayvanım" diyeceğim tenisçi hatun.
avustralya açık tenis turnuvası 2010'un ilk sürprizine adım adım yaklaşan rus tenisçidir.

maria sharapova karşısında 7-6, 3-6 ve 3-0'lık skorlarla önde şu anda.
avustralya açık tenis turnavası 2010 da maria sharapova yı eleyerek süpriz yapmıştır. karşılıklı çığlıklarla geçen maça tutuk ve çekingen başlayan kirilenko 3. set itibariyle havaya girmiş, adeta bakışları değişmiştir.maçın başlarında sharapova nın yaptığı vuruş, kirilenko nun poposuna çarparak canını yakmış, kirilenko sevenlerinin yüreğini sızlatmıştır. kendisini tebrik ediyor, ve güzelliğini ileriki turlarda da izleyiciyle paylaşacak olmasına seviniyoruz.
http://www.mkirilenko.com/ adresinden kendisi hakkında ayrıntılı bilgi edinilebilir.

ayrıca bu yıl gerçekleştirilen avusturalya açık tenis turnuvasında çeyrek finale yükselmiş ve çinli oyuncu jie zheng ile eşleşmiştir. favorimdir kazansındır...
pis çinli zheng'e elenmiştir.

pis çinli, ühüh... aldı götürdü lan kirilenko'yu...
sanıldığının aksine andrei kirilenko ile bir akrabalığı yoktur.
soyadından anladığım kadarıyla ukraynalı olan hatun kişilik.
(bkz: ben ona resmen aşığım)
şu an wta tourda ortalama bir yerlerde olan schiavone gibi yaşının ilerlediği dönemde patlama yapacağına inandığım melaike.
an itibariyle eurosport kanalında stosur'a karşı oynamaktadır ve güzelliğiyle aklımı başımdan almıştır.
an itibariyle eurosport kanalında wozniacki'e karşı oynamaktadır ve güzelliğiyle aklımı başımdan almıştır.
türk kızlarına kapak olacasıca. muhteşem güzel bir rus yapımıdır.
Bunun basketbol oynayanıda vardı sanki.
an itibari ile sofyada tournament of champions çerçevesinde köylüsü nadia petrova ile kapışan güzellik abidesi ... öhm ... şey tenis oyuncusu. 2.5 saati devirdiler daha yenişemediler. kazansa bari de bu kadar emek boşa gitmese.
top noktasını 2012 de yaptı bir maria sharapova değil yetenek var ama yeterli değil.
kariyerinde ilk defa 10. sıradan ilk 10'a girdiği gibi çıkması muhtemel kişi. geçen sene çeyrek final oynadığı wimbledonda ilk turda havlu attı. koruması gereken puanlar buhar olup uçtu.
ne güzel ilk 10'a girmişti ama ondan bir serbest düşüştür gidiyo, yakından illk 20'den de çıkacak.
servis kullandıkça meme uçlarının sertleştiğine dair rivayetler dolanmakta olan tenis güzeli.