1. 1.
  bir euroleague takımında oynaması icin ulker in izni ve tazminat gerekiyomus. sanırım bu konu halledildi. bu durun ayrıca tbl de de soz konusu olabilir. umarım kendisini efes te izliyebiliriz. malum efes e ve lige renk katacak bir oyuncu.
  1 ... jordan
 2. 2.
  gelecek sezon efes pilsen formasi giyecek amerikali 4 numara* oyuncusu. son derece atletik olmasinin yani sira bucksdan ayrilisinin ardindan dis ve orta mesafe atislarinda da istikrar yakaladi. efes pilsen cok iyi bir is yapti..

  http://www.ntvspor.net/pages/2484.asp
  ... glosoli
 3. 3.
  efes pilsen - fenerbahçe ülkerspor maçında attığı 17 sayı ile sahanın yıldızı iken, mirsad türkcan denen adamın tahriğine yumruğu çakarak cevap vermiştir. iyi de etmiştir.. kendisi hırsından ağlayacak bir halde dururken, mirsad türkcan kaşı patlak bir şekilde yavşak yavşak gülmeye devam etmiştir..
  4 ... sciende
 4. 4.
  profesyonellik maskesine sığınıp da sportmenlik dışı tahriklerde bulunan mirsad türkcan'a gerekli cevabı çok güzel bir şekilde vermiş olan amerikalı oyuncudur. helal olsundur, zira bir maçı kazanmak herşey demek değildir.
  3 ... insomniac
 5. 5.
  12 kasim 2006 efes fenerbahce macinda ki performansından sonra boksta altın kemer için mücadele edecek güce sahip olduğu görülen basketbolcu görünümlü boksör. mirsad'ı neredeyse tek darbede knockout edecekti.
  1 ... salca
 6. 6.
  mirsad türkcan gibi basketbol sahalarının en çirkef oyuncularından birine çaktığı yumrukla * takdirleri toplamıştır.* *
  3 ... wolfshade
 7. 7.
  kaspars kambala tutmasaydı mirsad türkcan'ı ivan draga'nın apollo'yu ezmesine benzer bir şekilde der top edip kenara koyacak bir adam. kaspars kambala gibi bir aygır benzeri insan bile zor tutmuştur kendisini.
  2 ... devedikeni
 8. 8.
  smaclarıyla ve yumuruklarıyla bas donduren oyuncu.
  ... iceberk
 9. 9.
  smaç vurmak kadar yumruk vurmakta da gayet usta basketbolcu.
  ... tosun burada da hizmetinizde
 10. 10.
  attığı yumruk ve sayılarıyla 12 kasım 2006 fb ülker-efes pilsen maçının yıldızı olan basketbolcu.
  1 ... trouble