1. 1.
  bir dönem ülkemizde efes pilsen forması giymiş, sezon başında ise türk telekom tarafından istenilip alınamamış ve şu an zalgiris kaunas forması giyen guard.
  ... conrad
 2. 2.
  gün içerisinde maccabi tel aviv'e - daha doğrusu yeni adıyla maccabi electra tel aviv - transfer olmuş basketbolcudur. mali krizdeki zalgiris kaunas'ın yıldız oyuncuyu 1 seneliğine israil ekibine kiralıdığı iddia edilmektedir.

  1974 doğumlu ve 1,91 m boyundaki oyuncu, murray state üniversitesinden mezun olmuş, 1996 nba draftında 2.tur 17.sırada portland trail blazers tarafından draft edilmiş, NBA'de bu takımın yanı sıra Detroit Pistons kadrosunda da yer almıştır.

  ek olarak kendisi, 2000 yılından beri euroleague'de - sırasıyla - Limoges, Benetton Treviso, Efes Pilsen, CSKA Moskova, Unicaja Malaga, Zalgiris Kaunas formaları giymiştir ve - luis scola'nın önünde -bu ligde en çok sayı kaydeden oyuncu konumunda bulunmaktadır.
  2 ... bionic
 3. 3.
  eskiden çok popüler olan ancak yaşlandığı için pekte havası kalmamış eski skorer.
  ... sopartacus
 4. 4.
  kendini türk basketbol camiasına tekrar hatırlatmış efsane skorer, eski türkiye ligi sayı kralı..

  (bkz: 14 ocak 2010 fenerbahçe ülker zalgiris kaunas maçı)
  ... bingildakh
 5. 5.
  37 yaşında basketbol kariyerine son verdiğini açıklamıştır. euroleague kariyeri boyunca toplam 2,715 sayı atan marcus brown'un sayı ortalaması da 15,3.
  ... tearsofcold
 6. 6.
  navarro' dan çok daha az maça cıkmasına rağmen euroleague' de halen en çok serbest atıs sokan basketbolcu konumundadır .
  1 ... yordam