bugün

az önce bacağını renklilere sokmuş büyük futbolcu.

not: antalyalı kardeşlerim alınmasınlar laf gideceği yere gidiyor. evet.
az önce düpedüz ayıp etmiş futbolcu.
öyle asist mi olur lan?
yılın asisti ödülü yapılsa kazanacak oyuncudur bugünkü maçtan sonra.
Almeida ya bile ilaç oldu adam helal olsun. Isteyin yeter a.ş.
beiktaş' ta harcandığını bize bir kez daha kanıtlayan futbolcu.

nasıl harcandığına gelirsek bu adam oynamadığı zaman beşiktaş bilidğiniz düz bir takım oluyor yani yetenek yoksunu bir takım.

bu adam şuan türkiye' de ki en iyi teknik adam ve avrupa' da rea madrid, barcelona dışında her kulüpte oynayabilecek kapasiteye sahip.

eğer gelecek yıllar için beşiktaş' ta kalmayı planlıyorsa kendisine yazık eder ama iyi bir avrupa takımına transfer olursa hem beşiktaş iyi para kazanıp kadrosunu geliştirmek için fırsat yakalar hemde fernandes kariyerinde basamak atlamış olur.
Almeida'ya bile gol attırabilen oyuncudur. Çocukluğum aklıma geldi lan. Çocukken mahallede fırat abi vardı. Mahalle maçında Herkesten sıyrılır kaleciyi de geçip golü bana ikram ederdi.
http://s1.directupload.ne...mages/121118/ozvh7vlx.swf

resmen alley oop yaptı adam.
insan olmadigini bir kez daha gosteren futbolcu. gs: notluyum
şeyhimizdir, elhamdülillah...

az önce yaptığı hareketle, ermişliğinin bir başka nişanesini göstermiştir bizlere...
askerliğini Erzincan 59.Topçu Tugayı'nda yapmıştır.
(bkz: havan topu)
(bkz: şahi)
http://s1.directupload.ne...mages/121118/ozvh7vlx.swf

black king.
şehiriçinde kullanıişsızdır.
sen oyna biz izleriz fernandes.
not: fenerbahçeliyim.
bugun gene dokturdu reis. dılarayı kacırmak farz oldu reıse.
(bkz: manuel fernandes asist ve estetik fakültesi)
sen sünnet ol biz kirven olalım manuel fernandes.
degil dilara gonder, ercan taner'i istese aliriz reyize .
Sen padişah ol, ben kafanda fes.. Müziği kıs çok geliyor ses.. Evetin italyancasi si ingilizcesi yes, essalamın aleykum manuel fernandes.
sen öyle bir pozisyonda böyle asist yaptın ya kendi kalene bir maçta üç gol atsan bile ayakta alkışlarım.

futbol virtüözüdür kendisi.
dilara gönderi beğenen futbolcu.
futbolun yeni peygamberidir.
götüm kalktı lan; (hipnozcu/#17562859)
izleme zevki ve heyecan açısından her ne kadar rakip bir takımda da olsa türkiye liginde olmasından çok memnun olduğum futbolcu.
l1 + üçgen. *

beşiktaş'a geldiğinden bu yana 28 asist 17 gol atan futbolcu.*

mahalle maçı yapan çocukların arasından geçrken topu isteyip, birkaç şık hareket yaptıktan sonra giden abileri vardı, işte bu herif o abileri akla getiriyor.
Turkiyenin futbolu en zeki oynayan adamlarindan bu futbolcu. Kadro yapisina bakildiginda mac icinde sorumluluk almasi ve kaptirmasi bu sorumluluga zorunlu birakildigindan cok hatali gormuyorum. Rakip takim taraftari olarak bjk'ye yakisan ve izlemesi keyif veren futbolcu.
güncel Önemli Başlıklar