bugün

adventure hastası kişilerin bildiği gelmiş geçmiş en güzel adventure oyunu olan grim fandango'nun baş kahramanı.
the curse of monkey island oyununda figüran, grim fandango'da başrol oyuncusudur.
-calivera many calivera-
grim fandongo nun esas oğlanı. ölüleri bu dünyadan alıp sevaplarına göre cenent veya cehenneme yollayan bir şirkette çalışan mavi takım elbiseli iskelet. kendisi de en konforlu uçak yolculuğu ile cennete gitmek isterdi ki olaylar sarpa sarar elemanın iki yakası bir araya gelmez.
yaran yanlış okumalara örnek teşkil etmemi sağlayan nick. şöyleki;
yazan: manuel calavera
okunan: manuel dalavera *
hoşgelmiş nesildaş...
(bkz: recep tayyip erdoğan/#8223484)

altına imzamı atarım.
az daha devam ederse çarpılması muhtemel yazar. *
çok iyi yazar.
(bkz: #8649326)
nasıl yani demek istediğim yazar? bana esra erol'u anımsattı. '' jipimle giderken durakta bekleyen isnanları görüp ağlıyorum.''
yanlış şahıslarla tanışmış yazar. öyle gördüğü için öyle muamele ediyor.

arıca içine şeytan girmiş *

edit: çaylak olmuş, geçmiş olsun.
(bkz: max cavalera)*
amd athlon x2 4200+ - oem 2 gb ddr2 800 - wd 500 gb caviar black 7200rpm sata ii 32mb - ati 2600xt sonic - aerocool vx-9 özelliklerine sahip bilgisayarı olan yazar.
hacı amd'ler bi süre sonra kasıyo diyolar. bide o ekran kartıyla crysis oynayabilir miyim.?
bu ara fena yazılar yazıyor, kızdırıyor birilerini. yapma diyorum, etme diyorum dinletemiyorum...
(bkz: akp den 29 istifa/#9004528)

iyi değdirmiş.
(#9017195) quaresma ve guti diye iki tane adam var bildin mi ?

soda var ister misin yeğen ? hazımsızlığı alır.
trt'ye en iyi cevabı vermiş yazarımız.
(#9067281)
bir gün pişman olup dönüp yazdıklarını siler dediğim yazar.
(bkz: halk isterse şeriat gelir/#9455625)

ne güzel demiş.
şakirt kelimesini yeni öğrenen, ota boka açtığı provokatif amaçlı başlıklarda bu kelimeyi cümle içinde kullanan, yazık ki zeka seviyesi ancak buna yeten yazar.

biraz oku. öğren. kendine ait bir fikrin olsun. fikrin geniş olsun. ondan sonra tartışalım senle bu konuları.

türkçe meali: ben mevlana değilim ki. adam ol öyle gel.

edit: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan yazar. sanki kim olduğumu, görüşümü, neci olduğumu biliyormuş gibi nick altıma tespit hacet etmiş. şakirt değilim. kemalist değilim. sağcı değilim-solcu değilim. komünist değilim. islamcı değilim. özetle bu görüş doğrudur başkası yanlıştır diyen birisi değilim. sadece insanların birbirine saygı çerçevesinde olabildiğince özgürlükçü ve hoşgörülü yaklaşmasını savunan liberal demokrat bir bireyim. gerilimi tırmandıranlar illa şakirt başlığı açanlardır demiyorum. aynı tepkiyi ota boka kemalist başlığı açıp gerilimi tırmandıranlara da veriyorum. bu yüzden de yazdığım fikri yazılarda kimseye yaranamıyorum. bakma sen artı karmada olduğuma arada yazdığım fıkralı, esprili, magazinli başlıklar olmasa artı oy almam hikaye.

edit2: elbette fikri yazılarda sırf eksi oy alıyorum diyemem. demokratlar tarafından artı oy veriliyor şahsıma. ama otokrasiyi savunanlar? yok onların işine gelmez.
tamamen cehalet dolu entryleri ile ömrünü muhafazakarlara küfretmeye adamış sözlükte tatmin olmaya çalışan ulta light ulusalcı.

1. 24 saat stv izlemek/#9492591
2. okyanus ötesinden birisini sikmek/#9492506
3. sözlük şakirt doldu diye ağlayan yazar/#9492482
4. the way i am/#9492393
5. içişleri bakanlığı/#9491854
6. terdi fayfur/#9490760
7. bediüzzaman albert einstein/#9466650
8. bediüzzaman/#9466626
9. adalet ve kalkınma partisi nin kalkındırdığı kesim/#9466571
10. son model cipten inip biz halktanız diyen türbanlı/#9466524
11. son model cipten inip biz halktanız diyen türbanlı/#9466499
12. bediüzzaman albert einstein/#9466487
13. son model cipten inip biz halktanız diyen türbanlı/#9466429
14. süleymancı şakirt/#9466365
15. risale i nur mp3 seti v2 0/#9466353
16. şarlatan ın birine bediüzzaman diyerek tapmak/#9466310
17. bediüzzaman said nursi/#9466272
18. süleymancı şakirt/#9466218
19. said nursi nin türkiye nin ilk ninjası olması/#9466188
20. said nursi nin şeklen ilginç bir kardeşimiz olması/#9466168
21. akp bdp ve pkk nın aynı tarafta olmaları/#9466107
(bkz: yiğit bulut un başbakan a sansür kurulu önerisi/#9507187)

iyi demiş. bence güzel bir başlık konusu. *
(#9514925) güzel bir olaya parmak basmış yazar.

Aynı şekilde kpss sınavının iptalide oyun bence. 2011 seçimlerine doğru 2 yılı biriktirip atama yapıp bakın biz onca atama yaptık diyecekler. Üniversite mezunlarından da koparacaklar biraz biraz yani.
ilahiyat öğretim üyeliğine öykünen yazar.
sağır duymaz uydurur misali, bilmediği duymadığı yada duyamadığı konular üzerine kendince yorumlar getirmeye çalışmış.
herkes kendi işini yapmalı azizim.
orjinal bir espirisini yakaladığım yazar. *
(#9749716)
bazen olur ya hani insan düşünür ama yazamaz. işte sizin yerinize yazan yazar. ayrıca peşin fiyatına 12 taksit.

dipnot: imlasında bir yazılım sorunu var hata verebiliyor.
bazıları komik doğar, bazıları komik olmaya çalışır,
bazıları ise şarlatandır. yazar kendi payına düşeni alır.