bugün

Sakaryasporlu futbolcuları jiletleyen amedspor oyuncusu;

http://www.sporexpres.com...letli-saldiri-h42561.html

https://m.youtube.com/wat...outu.be&v=uQc-olp_NAQ
batman'lı kürt.
amedspor'da jiletçilik yapar.
hobi olarak da arada yeşil sahalara çıkar.
Çeşitli kirli iftira ve karalamalara maruz kalan Başarılı orta saha oyuncusu.
görsel
Götünün kesilip suratına dikilmesi gereken bir adet kansız it soyu.
güneydoğu kürdünün medeniyetle tanışmışlığı da ancak bu kadar oluyor.
ömür boyu futboldan men edilmesi gereken insanımsı futbolcu. oynadığı takım kendisi ile ilgili nasıl bir yaptırım yapacak merak ediyorum.
Tff’den hala bir açıklama olmaması da düşündürücü.
Çok başarılı bir futbolcu galiba...
Yorum ve yalamalara bakarsak TC devletinin engellemesi ile Amed ile kardeş takım olan Barcelona da oynama imkânı elinden alınmış ve devğled bize bahmiiir gerçeğinin kurbanı olmuş top tepici/tepik sporcusu ve boş anlarında maç esnasında onu bunu tırmalayan futbol sahalarında Amed'in jiletçi panteri.
Ha birisi daha vardı çok başarılı top tepici, Fenerbahçe istemiş ama kader işte olmamış diye yalama yapılan biri daha vardı ama kimdi unuttum.
Amed sporlu delikanlı futbolcu.
Karşı takımda ki futbolcuları jiletle çizen psikopat.

Video’yu izliyorum da, neden o an kimse çizildiğini ya da kesildiğini hissetmiyor? Çizip yanından geçiyor ama hiç kıpırdama yok. Garip.

Bütün takımı jiletten geçirmiş resmen.
ilk bakışta "mansur yavaş'ı hırsızlıkla suçlayan ak troll lakabı" gibi görünen sözde futbolcu ismi.
Pfdk'dan ömür boyu men cezası almıştır.
"bana futbol oynatmadılar" diye dağa çıkıp gebermesi dileğiyle. kansız jiletçi p.ç.
dağa çıkar artık..
sadece pfdk ile kalmaması gereken ceza
bu isin adliyeye intikal etmesi lazım, kasten adam yaralama suçu var.
Öyle çizilmez böyle çizilir denilmiştir.
Futboldan men edilmesi aldığı en hafif cezadır. Jilet ile nasıl maça çıkarda tehditvari bir şekili geç direkt olarak adam yaralamaya yeltenebilir bu it ? Bu adamın mahkemeye sevk edilmesi gerekmektedir. Adam dedim özür dilerim..
Kandil hazrospor fk’nün am*dspor’dan yeni transferi.
Tc’de ömürboyu men yiyerek gerçek k*rd’lük mertebesine ulaşmış ve transfer edilmiştir, önümüzdeki operasy.. (pardon), sezon, sarı kırmızı yeşil formayı giyecektir.
dağda oynar artık futbolu hevallerle.
Sivil hayatta yaşamayı bi türlü alışamadı mallar.
Sahadan silinmistir.
Hali sahada oynar artik.
tece'nin faşistliğine uğrayarak futboldan men edilen amed'imizin yiğit futbolcusu.

umarım o kirli ve leş iftiralarınız ile batarsınız türk futbolu.
haribo ayıcığı.

yumuşak, jelatinli ve sağlığa zararlı ama pkklılar seve seve yiyor.
Ömür boyu futboldan men edilmesine sevinenler herifin 33 yaşında olduğundan habersizler galiba.
Sakaryaspor maçında rakip takım oyuncularını elindeki kesici aletle yaraladığı iddia edilen Amedsporlu Mansur Çalar, futbol müsabakalarından ömür boyu men edildi.