bugün

iddiaya göre bir kaç gün önce gerçekleşmiş mansur yavaş, kudüs'te katliam yapan israil'in büyükelçiliğine teşekkür belgesi göndermiş. teşekkürün nedeni ise yine israil'in, "iftar ver" kampanyasında 500 ihtiyaç sahibine iftar ve sahur paketi desteğinde bulunması imiş.

bundan mütevellit yavaş israil büyükelçiliğine teşekkür belgesi göndererek teşekkür etmiş. dost israil'de "bizde gurur duyduk" diyerek karşılık vermiş. koskoca abb israilden alacağı bir kaç yardım kolisine kalmış. yazık.

https://www.sonsayfa.com/...aile-tesekkur-belgesi/264
(bkz: so what)

Eğer bir ailenin karnının doymasına vesile olduysa; teşekkürler israil.
Tarih "Bir kaç gün önce"!

Yobazlar tam çıyansınız...

Karşılığında ne almış? Çifte yahudi nişanı mı?
500 ailenin karnının doyması kimleri kızdırıyor?
Nasıl bir mantıksa, başkaları için kendi insanının açlıktan ölmesini istiyor.
biden'ın eniklerinin vehametine değilde, kıytırık bir detayına takıldığı üzücü durum. eee kolay değil tabi babaları biden'a vefa borçları var, israil de amcaları baba yarısı sayılır bu yüzden bu türlü tavır takınıyorlar sanırım.
Tarihi 26 nisandı bunun. Gazze de olaylar başlamadan önce. Elçiliğin gönderdiği yardım kolisine ilişkin belediyenin teşekkürü. Devlet dili ve diplomatik nezaket bunu gerektirir. Gerçi sizde nerede bunu anlayacak öngörü tabi.

Ona buna biden cocugu diyen akyalakların ağa babalarının gazze için çıkıp tv de tek kelime etmemesi de ayrı bir konu. Niye acaba…
geçmişi ülkücü olan birinin yaptığı genel ahlak kurallarına aykırı etik olmayan mide bulandırıcı durumlardan biridir. gerçekten çok yazık..
Yerinde bir davranışta bulunmuştur Mansur Yavaş. Operasyon bitsin, ben de israil'e teşekkür mesajı göndereceğim.
Bazıları israil in yüzde 20 inin Arap olduğunu ve mutlu bir şekilde israil de yaşadıklarını bilmiyor galiba. israil in derdi islam ile değil. Etrafını saran hamas gibi örgütler.
konu olan teşekkür israil ve filistin arasındaki son sürecin yaşanmasından önce olan bir olay. he bana kalırsa israil-filistin savaşında israil'den yana olurum, teşekkürü şimdi de edebilirler ya.
https://mobile.twitter.co...tatus/1391849637947093001

görsel

mavi marmara'da ölenleri 20 milyona satanların yaptığı şunlar da var elbet;
görsel
kazanın dibi benden kara diye bir söz var.

onu geç heryer israil malı dolu niye satışına izin veriliyor.

israil sadece bu sene yenice filistine zulüm etmiyor.

mavi marmara olayı ve heronlar vardı bozulan bakım için giden ama israil tarafından gasp edilip geri verilmeyen.

bu ülke bu zihniyetle gelişmez o diyor siz hırsızsınız öbürü diyor ama siz daha çok çaldınız. spor takımı tutar gibi siyaset nedesem boş.
görsel
israil büyükelçiliğine gönderilen belgenin söylem olarak çarpıtılmasıdır.

(#44699552) önce bunlardan en az bir tanesini yaptıracak, sonra konuşacaksınız. israil e mal taşıyan gemicikleri olanlar ve onların yandaşları biraz ağırdan alsalar iyi olacak gibi.
Gündem öyle olmaz, böyle

(bkz: kolombiya da yakalanan 4900kg kokainin alıcısı kim)

Olur çomarlar...