bugün

Mübarek akp iktidarının kolombiya'ya sormadığı sorudur. Sebep? zaten biliniyor ve korunuyor olması olmasın sakın?

Kolombiya sözkonusu zehirin Türkiye'ye gönderilmek üzereyken yakalandığını açıkladı. Sedat Peker'in iddiaları da ortada. Durum böyleyken neden tek bir savcı soruşturma başlatıp, Kolombiya'ya sormuyor alıcının adını?

Siemens rüşvet soruşturmasında da böyle olmuştu. Almanya Siemens'in hangi ülkelerde kimlere rüşvet dağıttığını tespit etti, cezasını kesti, bir Türkiye sormadı bizden kimlerin rüşvet aldığını.

Normaldir. Bunların anayasa hukuku profesörü katil uyuşturucu baronunu serbest bıraktırmıştı.

Not: eksileyen yavşakların bir diyeceği ve diyecek cesareti varsa yazsınlar da görelim. Ne lan? Söylediklerimin hangisi yanlış? Yazın da anlayalım.
gemi buldum kiminse, sahibi yoksa benimse...

şüphesiz ki o geminin sahibi chp'dir ve de kılınşdardır.

çünkü o gemi kokayinle yakalanmış hayin bir gemidir.

oysa ki o gemi yakalanmayıp güşlü türküye'ye ulaşabilseydi, şüpesiz ki geminin ve taşıdığı malın sahibi olan yerli ve milli aynı zamanda da imanlı şahsiyet gemiye ve mallarına sahip çıkacaktı.

ama gemi yakalandı. yakalandığı için de hayin bir gemidir, ayriyetten fedöncüdür. bu yüzden gemi cehape'ye ayittir.
Lucky-S Olayı

Lucky-S Olayı, 7 Ocak 1993 tarihinde Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Sualtı Taarruz Grup
Komutanlığı komandolarının desteği ile Akdeniz'in uluslararası karasularında Türk ticaret
gemisi MV Lucky-S 'e düzenlediği operasyondur. Geminin, Türkiye'ye uyuşturucu kaçakçılığına karıştığından şüphelenilmekteydi.[1]

Kısmetim-1 Olayı'nı takiben, üç hafta içinde açık denizlerde yapılan ikinci uyuşturucu kaçakçılığı operasyonuydu. Gemide 11.039.550 kg esrar ve 2.568.010 kg baz morfin ele geçirildi ve bir
limana kadar eşlik edildi.
Operasyon sırasında gemi mürettebat tarafından batırılmak istenmiştir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Lucky-S_Olay%C4%B1

Kısmetim-1 Olayı
Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kısmetim-1 Olayı, 15 Kasım 1992 tarihinde Emniyet Genel Müdürlüğü'nün Sualtı Taarruz Grup Komutanlığı komandolarının desteği ile Akdeniz'in uluslararası karasularında Türk ticaret gemisi MV Kısmetim-1 'e düzenlediği operasyon sırasında geminin batırılmasıdır. Geminin, Türkiye'ye 3.100 kg baz morfin baz kaçakçılığına karıştığından şüphelenmiş olup gemi mürettebat tarafından operasyon sırasında batırıldı.[1]

MV Kısmetim-1, Osman Ayanoğlu'na aitti. Milyonlarca dolara mal olan gemideki baz morfin,
Türk organize suç liderleri Şeyhmus Daş ve Hüseyin Baybaşin'in da bulunduğu bir
konsorsiyumun kendisine ve ortaklarına aitti.[2][3]

Türk televizyon serisi Kurtlar Vadisi'nde Kısmetim-1 Olayı'na atıfta bulunulmuştur.

https://tr.wikipedia.org/...%C4%B1smetim-1_Olay%C4%B1

Hüseyin Baybaşin, 1956 yılında Diyarbakır'ın Lice ilçesinde doğdu. Uyuşturucu satıcılığına ilk olarak 16 yaşında başladı. 1976'da istanbul'da evinde 11 kg eroin ile yakalandı ve iki yıl hapse mahkûm oldu. Daha sonra ingiltere'de 1984'te sahte pasaport ve 6 kg eroin ile yakalanarak 12 yıl hapse mahkûm edildi.

3 yıl hapiste kaldıktan sonra Türkiye'ye iade edildi ve serbest bırakıldı. Zamanla uyuşturucu imparatorluğunu büyüten Baybaşin, Avrupa'nın en büyük eroin ithalatçısı konumuna geldi.

27 Mart 1998 tarihinde "Siyah Lale" kod adlı uluslararası bir operasyonla Hollanda'da yakalandı. Baybaşin, uyuşturucu kaçakçılığı, cinayeti azmettirme, adam kaçırma gibi suçlardan ömür boyu hapse mahkûm edildi.

https://tr.wikipedia.org/...%C3%BCseyin_Bayba%C5%9Fin

eski hikayeler ... gemiler dolusu uyuşturucu .....
Pudradır o pudra.
Samsun başkanı Robert Yüksel yıldırım incelensin.
bunu ancak bay kemal bilir.
"esrar benim değil şoförümün, ben kokain kullanırım." cümlesini hatırlamakta fayda var. Ayrıca magazin programlarından da görüleceği üzere ünlülerin en çok tatil yaptığı yerlerin başında bodrum gelir. Bu yazdığım kullanıcı profili de olabilir.
görsel
üzerinde alıcı gılişdar yazıyormuş.
Kolombiya da uyuşturucuyu satanı bulsunlar alıcısı bulunur. Yakalanan sadece sevkiyatı yapanlar. Ben hiç bu işi yapanın yakalandığını görmedim. Sevkiyat yapan ya da torbacı yakalanır. Yukarısına kimse dokunamaz.
cehapenin olması lazım.
ya da iyi parti veya hdp vs muhalefetinn gezicilerin vs kıl tüy kesimin olması lazım.
onlar ülkemizi yıkmak batırmak istiyorlar ya...
o bakımdan şey edilmiştir.
akape'li olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
Sorgulayan haindir ümmet pudra şeketsiz mi kalsın hainler.
ümmetin geleceği için biriktirilen paraya dahil edilecekti ama bu islam düşmanları kokhayini yakalattılar. 4.900kg yapılacak karışımla 10.000kg olacaktı. gramı 800 lira diyorlar, bir arkadaştan duymuştum. yani 10.000 kilo eşittir 10.000.000 gram, çarpı 800 lira eşittir 8 milyar lira. o da eder hadi yuvarlak hesapla 1 milyar dolar. peki o zaman 127 milyar dolar nerede?
yok lan o pudra şekeridir.
alıcısı da dr oetker olmalı, bu kadar tantana yapmaya ne gerek var?
çamilerimiz açıgh

ezanlarımız ohunuyooo

o kokayin değil budra şekeriii

üzerinde de alıcı bay gılişdar yazıyomuş

kaveye gelen sakallı ve kipalı söyledi.
alıcısı yok bence, hayrına gönderilmiş , adamlar ekonomik durumumuzu bildiği için,
yüklüce göndermişlerdir, satıp ihtiyaç sahiplerine yardımcı olalım diye.
yani yardımdır o.
(bkz: akp çocukları)
(bkz: akp zenginin hükümetidir bizim değil)
Onay sahin mi kokoinin alicisi anlamadi.
kılışdar çıkacak bakın da görün . ekrem de ihtimal tabii ki !..

teflon dediydi dersiniz.
Pudra şekeri sevenlerin sevdiği bir partinin mensubudur.
Alıcısı ortaya çıkmayan sorudur. Ortamlarda özgür, bağımsız medya dersin kim ne diyecek.
O pudra şekerlerini üstüne adres yazmamış mı pezevenkler?
Benimdi onlar, veriyorum adresi,
Atatürk mahallesi Alemdağ caddesi no:10 Ümraniye
Kime sorsanız akp ilçe teşkilatı diye hemen gösterirler.
tabiki hükümet değil salak mısın yaaa.

bir soru.