1. 1.
  elde bulunan tırnakların bakımına verilen genel isimdir.
  3 ... mintiminti
 2. 2.
  (bkz: french manikür)
  (bkz: kırmızı oje)
  ... plug in baby
 3. 3.
  neler çekileceği bilinerek kuaföre gidilir. önce tırnaklar bir güzel törpülerinir. ardından vazelin sürülüp ılık suda eti yumuşayıncaya kadar bekletilir. törpüyle etler itilir, makas yardımıyla tırnakların kenarlarındaki etler kesilip, minik kerpeteni andıran bir edavatla şeytan tırnağı temizlenir. alkollü pamukla tüm tırnaklar temizlenip önce kremlenir, ardından oje sürülürek işlem tamamlanır. ama canınızdan can gider bu esnada. hele tırnaklarınız yeteri kadar su içinde kalıp etleri yumuşamadıysa.
  3 ... gonulcelen
 4. 4.
  (bkz: pedikür)
  ... cesyjames
 5. 5.
  #2739904
  ... brunglace
 6. 6.
  önce eller 5-10 dakika suda bekletilir. banyodan sonra yapilmasi daha avantajlidir.
  sonra torpunun uc kismiyla tirnaklarinizla etlerin birlestigi olu kisim hafifce, kesmek kolay olsun diye aralanir ve krem surerek yumusamasi saglanir.
  kütikül yani bahsettigimiz olu olan kesilecek kisim bir manikur makasiyla dikkatle kesilir sonra tirnaklar durumuna gore dikine torpulenir ve guzel gorunmesi saglanir.
  2 ... samanta
 7. 7.
  kendiniz yapabilirsiniz evet kesinlikle daha iyidir . ama kuaförlerin ya da güzellik salonlarının * yaptığının yerini tutmaz tabii . özellikle ellerinizin ön planda olduğu bir şeyle uğraşıyorsanız mecburidir.
  ... hmmolduozaman
 8. 8.
  ikisi de insan. ikisi de çocuk olmuş, genç olmuş falan. ikisinin de gururu var. ikisi de seviniyor ikisi de üzülüyor bazen.

  ama birisi diğerinin tırnağıyla uğraşırken, tırnağı ile uğraşılan kitap okuyup keyfine bakıyor. kusura bakmayın ama s.keyim böyle dünya düzenini.
  2 -1 ... duman6kelimeler
 9. 9.
  incelikleri üzerine bir yazı için.

  http://guzelliktrenddiyet...anikurun-incelikleri.html
  2 ... darius ve krezus
 10. 10.
  pedikürün kankası.
  ... gece lampulu