bugün

üçüncü nesil bir yazar, hoşgelmiştir.

(bkz: manyakdepresif)
takma adinin kendisiyle gercekten kaynastigi yazar. (bkz: hadi yaa kim o) ogrenci evine interneti ancak baglatabilmesi nedeniyle hosuna giden bu basligi ancak okuyabilen bilgiyi ve bilgiyi paylasmayi sevdigini dusunen memeli. vize doneminde oldugundan garip entry`ler girmesi durumunda garipsenmemesi gereken biridir de aslinda (bkz: hepimiz insaniz P)
kefal, sazan, alık diye bir başlık görüldüğünde (bkz: maniacdepressive) verebileceğimiz ya da "jeton ve serbest düşme" başlığında yer alma ihtimali yüksek yazar(mış). **
hayatında büyük hataları varmış bunun, bugün bunu gördüm.

işletme okusaymış, büyük adam olurmuş. ahahaha.
mantıklı sohbetiyle sevilen yazar. *
bütün gece yani başlıklar açarak sözlük ü yanlız bırakmamış tebrik edilesi yazar. bir diğeri için (bkz: abberline)
(bkz: melih kibar)* * *
konya camlı köşk zirvesinde tanıştığım süper insan, makine mühendisi olacak kendileri.şimdiden beraber yapacağımız emre aydın konseri ile ilgili ortsaklık çalışmalarımız başlamıştır.seni seviyoruz
gecenin bu saati zirvalarimla rezil olmaktan beni kurtarmis, tesekkur edilesi yazar. *
Dave Mustaine hastası olan yazarımızdır. çok sevmişimdir kendisini kanım ısınmıştır. yani iyi bir yazar ve iyi bir müzisyendir.
(#779233)..budur işte *
bu entry lerde goruldugu uzre keskin zekasini ve de bilgisini yazilarina tasiyabilen kisi. heyyt be kardesim benim, tuttum seni.

edit: yapdigim bu yorum sadece ustteki 4 yazisi baz alinarak yazilmistir.
sazanlara hoşgeldiniz partisi düzenleyen yazar. gece gece hiç üşenmemiş de *
baz istasyonu.
yazdıkları mod.un birine batıp çaylak yapılmış yazar. ironiden anlamayan modlara hiç aşina değiliz sözlük.
(bkz: yazık)
gece gece bir selam vermemiş yazar. zuhal topal'in hint dansını izlemedim yazılarını okuyacam diye halbuki.
tanımam etmem.. fakat okuduğum bir kaç entrysinden sağlam bir muhalefet insanı gibin, öyle değil lan böyle gerizekalılar diyor * sanki her entrysinde.keskin zekasıyla dikkatimi bu saatte toplamamı sağlamıştır.kesinkin zekası küpüne zarar getirmesindir.buraya yazdıklarımdan dolayı da beni bi yerlerde sıkıştırıp aaa bak ben böyle düşünüyorum dediğim her şeyi tersine çevirerek beni mantıksal karmaşalara, kaoslara sürüklesindir.*
rica edilesi uuser.. **
kelamı, mahlası oldukça iyi sayılır. fikirlerini kendince yorumlar ve dile getirir. öyle denk geldiğinden midir nedir bilmiyorum ama bir şekilde iletişim kurduğum kişidir. yazılarını gayet yerinde buluyorum.
Bu hastalık mani ve depresyon atakları ile karakterizedir. Hastanını duygulanımı mani dönemlerinde neşe, depresyon dönemlerinde umutsuzluk ve çökkünlükle karakterizedir. Ara dönemlerde kişi normale döner. Bazı hastalarda mani ve depresyon belirtileri bir arada görülürken, bazı hastalarda belirtiler hafif düzeydedir (hipomani).
tunceli'ye tunceli deyip ak pari'ye akepe diyen ve kendisiyle acaip çelişen 2 ayaklı canlı.
kendi kendine beddua etmiş yazar. (bkz: (#6208319))

ayrıca bir çocuğu olduğunda ve o çocuk okuduğunu anlar döneme geldiğinde bu entry bu sanal alemin bi yerlerinde duruyor olur ve çocukta bu yazıyı okursa durum çok can sıkıcı olabilir.

(bkz: benden söylemesi)
gece gece karşılıklı depreştiğimiz yazar.yiğidim ,koçum nidalarıyla beni uyumaya sevketmiştir.bir an şaşırtmıştır.buradan kendisine sesleniyorum:
(bkz: cenge değil uyumaya gittim bilader)*
(#13524911) gece gece güldürmüştür, sağolsun.
(#13911674) yahudi olsaydın, peki ya zenci olsaydın, elton john olsaydın, marksist olsaydın, budist olsaydın, gerilla olsaydın, böcek olsaydın, bulut olsaydın, ağaç olsaydın.... uzar gider o örnekler. sen olduğuna bak olmadığına değil. empati yaparken sıçmak farklı bir şeydir.

tecavüzden yargılanan bir adama ömür boyu hapis istemiş mağdurenin kocası, hakim demiş ki - ya sen tecavüzcü olsaydın? adam + hımm demiş olsaydım. öyle kalmış. kalırsın öyle.