1. 1.
  yedi nisan 2005 tarihinde istanbul'da vefat eden "içimdeki Fırtına", "işte Öyle Bir Şey", "Sevdan Olmasa", "Bir de Bana Sor" ve "Etme Eyleme" gibi bir çok erol evgin şarkısının yanı sıra hababam sınıfı serisinin unutulmaz müziğine bize hediye etmiş olan müzik adamı.
  3 ... tutunamayanlardan
 2. 2.
  (bkz: hababam sınıfı)
  ... hendrix
 3. 3.
  Eurovision şarkı yarışmasının artık klasikleşen jenerik müziğini bizlere kazandıran ünlü müzik adamıdır
  2 ... senil
 4. 4.
  (bkz: sessiz veda)
  1 ... kml
 5. 5.
  hababam sınıfı başta olmak üzere birçok güzel besteye imza atan bir müzisyen..
  ... buss
 6. 6.
  "çoban yıldızı" adlı eseri özellikle muhteşem olan ve unutulmaması gereken sanatçı,adaşım.
  1 ... editor
 7. 7.
  çoğu şarkısındaki çarpıcılık içtenlik garanti bankası reklamı için hazırladığı sucu çocuk şarkısında da olan merhum. ayrıca genç yaşta hababam sınıfının müziklerini yaparak unutulmazlar arasına adını yazdırmıştır. nur içinde yatsın..
  1 ... krmyrdsn
 8. 8.
  aklına gelen ya da içinden geçirdiği melodiyi hemen notalara dökmeyen bir gece bekleyip sabah uyandığında yeniden hatırlayabiliyorsa besteleyen, türk müziğinin kilometre taşı olarak nitelendirilebilecek bir çok şarkının bestekarı olan unutulmaz bir müzik adamıdır... allah rahmet eylesin... yeri doldurulamayacak, büyük ve acı bir kayıp...
  ... danaya girelim
 9. 9.
  ülkemize, müzik adına çok şeyler kazandırmış büyük müzik adamı. bir tatil köyünde hızla çarpışıp da, yüzündeki o kocaman gülümsemeyle, defalarca özür dilemesini, kibarlığını hiç unutamayacağım mütevazı insan.
  3 ... tepesersemi
 10. 10.
  insanların cilt kanserinden de öldüğünü anlamamı sağlayan rahmetle anılası santçıdır.
  1 ... dervisabdi