bugün

o kadar eleştiriye rağmen eurovisionda ki diğer şarkılara baktıkça ilk 5 e kesin girebilecek bir grup. en büyük avantajı yarışmada ki tek rock grubu ve rock oyları full manga ya gidicektir.
ikinci albumleri tamamiyle coluk cocuga hitap etmemesine ragmen, coluk cocuk grubudur. fermandan kaynaklaniyo da olabilir, yagmur'un emolugundan da, ama coluk cocuk o sarkilari dinleyip duygulaniyor mu acaba, oynamak icin yazmadiklari kesin o sarkilari.
garip isimli ''rock''ımsı müzik yapan bir grup..kendilerine tavsiyem direk elektronik müzik yapmalarıdır..boşuna çırpınıyor orda gitaristi, basçısı, davulcusu sonuçta ortaya çıkan yapay,dijital bir garip müzik.vokalistin sesi güzel arada rap falan yapmazsa iyi olur.
(bkz: naruto)
erovizyonda Almanya ve Azerbaycan hariç kimsenin şarkısını dinlemedim lakin Arkadaş mangaya da manganın erovizyon şarkısına da güzel diyenin müzik bilgisine, geceki performanslarına da performans diyenin gözüne, kulağına bacağına.

Yok arkadaş böyle olduğu sürece şu ülkeden populer manada bir tane kaliteli sanatçı çıkmaz.
ek: eheh, taraftarları rockermış lan, alternatif gençlikmiş, ana yoldan sapmış isyankar gençlikmiş. tey tey tey. sizleri ben Phil anselmo'nun eline bırakıyorum ne diyeyim. Respect! WALK!
sanatçıdan anladığı vücut kısımlarını açık seçik görmekten ibaret olan insanların beğenmediği grup. çok lazımdı zaten.
ister beğenilsinler ister beğenilmesinler ama eurovision gibi dostluğun geçerli olduğu bi platformda çıkıp ta babalar gibi boy göstermek kaliteli bir şarkı hazırlamak için ter dökmek ve biz her ne kadar boklasak ta bir başarı almaları halinde aldıkları başarıyı bizlere ithaf edecek oldukları için takdir edilmesi ve yalandan da olsa saygı gösterilmesi gereken rock grubu...
gitaristi boşuna çırpınıyor gibi bok atanların bulunduğu grup.
bu insanlar gitardan birazcık anlasalardı bi akorlara bakıp da kim boşuna çırpınıyormuş görürlerdi.
ha tip konusunda bir şey diyemem. ilk gördüğüm andan itibaren gruba olan sempatimi epey azalttı yağmur*'un tipi. ama gözümdeki yeteneğine etki edemez tabii ki.

ilk albümden beri dinliyorum bu grubu. müzikleri gerçekten zor ve güzel. ferman*'ın sahne performansı da alkışlanacak derecede. konserlerine giderekte bunu anlayabilirsiniz. ayrıca ferman'ın sesinin de gayet güzel ve yaptıkları müziğe uygun olduğunu düşünüyorum.
eurovision şarkıları* için düşüncelerimi sorarsanız, daha güzel şarkıları varken neden böyle vasat bir şarkı (diğer şarkılarına göre) yaptıklarını anlayamadım. ancak eurovision'daki şarkılarla kıyaslarsak üst düzey bir şarkı olduğunu görebiliriz.

bu akşam da, müzikten çok anlayan kitlelerin* beğenmemesine rağmen güzel bir başarı elde edeceklerini düşünüyorum.

evet ben de her türk gibi eurovision'dan önce heyecan yaptım ve izlediğim son eurovisiona kadar olacaktır bu heyecan.*

son olarak da, başarılar manga! diyorum.

not: o robotun içinden çıkan hatun bu akşam ferman'ı öpecek mi merak etmekteyim.*
sevmiyorum bu grubu.

sevmiyorum ulan, zorla mı? hoşuma gitmiyosunuz işte. hele iki gün önce, bunun solisti ferman mı derman mı ne karın ağrısıysaya hasta olan bi kıza, ondan hoşlandığımı söyledim. o andan beri benle küs. geberin, sonuncu olun inşallah.
avrupa'ya açılma yolunda eurovision'dan daha önemli olan MTV birinciliğinden sonra eurovision'a da avrupa'daki festivallere katılma şanslarını arttırmak için katılmış grup. onları birinciliğe layık gören ve bu yolda gaza getiren de biz fanlarız.
amaçlarına ulaşsalar yeter derken, şimdi birinci olmaları için dua ediyorum. sırf kendini müzik otoritesi sanan zavallılara kapak olsun diye...
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.